TS-i410X Průmyslový NAS 10GbE bez ventilátorů pro náročná prostředí s vysokou teplotou Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-i410x Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=712&category=ssd&filter[type]=3 Funkce Díky konstrukci bez ventilátorů a pevnému šasi je zařízení TS-i410X průmyslový NAS navržený pro náročné prostředí. Zařízení TS-i410X může pracovat při teplotách -40 – 70 stupňů Celsia (-40 °F – 158 °F) a jeho napájení 9 V... Celý popis
Koupit za 38 621 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
QNAP TS-i410X-8G (priemyselný NAS, 4core 3,0 GHz, 8GB RAM, 4x2,5" SATA, 2x10GbE, 4xUSB 3.2, 1x HDMI) TS-i410X-8G
Doprava:
99 Kč
38 621 Kč
Koupit za 38 621 Kč
96 %
QNAP TS-i410X-8G (průmyslový NAS, 4core 3,0GHz, 8GB RAM, 4x2,5" SATA, 2x10GbE, 4xUSB 3.2, 1x HDMI)
Doprava:
zdarma
Skladem
37 580 Kč
Koupit za 37 580 Kč
100 %
QNAP TS-i410X-8G (průmyslový NAS, 4core 3,0GHz, 8GB RAM, 4x2,5" SATA, 2x10GbE, 4xUSB 3.2, 1x HDMI)
Doprava:
zdarma
Skladem
36 928 Kč
Koupit za 36 928 Kč
86 %
QNAP TS-i410X-8G (průmyslový NAS, 4core 3,0GHz, 8GB RAM, 4x2,5" SATA, 2x10GbE, 4xUSB 3.2, 1x HDMI)
Doprava:
89 Kč
Skladem
36 923 Kč
Koupit za 36 923 Kč
98 %
QNAP TS-i410X-8G (průmyslový NAS, 4core 3,0GHz, 8GB RAM, 4x2,5" SATA, 2x10GbE, 4xUSB 3.2, 1x HDMI)
Doprava:
69 Kč
Skladem
36 625 Kč
Koupit za 36 625 Kč
Popis
TS-i410X
Průmyslový NAS 10GbE bez ventilátorů pro náročná prostředí s vysokou teplotou
Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-i410x
Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=712&category=ssd&filter[type]=3
Funkce
Díky konstrukci bez ventilátorů a pevnému šasi je zařízení TS-i410X průmyslový NAS navržený pro náročné prostředí. Zařízení TS-i410X může pracovat při teplotách -40 – 70 stupňů Celsia (-40 °F – 158 °F) a jeho napájení 9 V – 36 V DC se širokým rozsahem je ideální pro továrny, sklady, dopravu a další náročná provozní prostředí.
*Dva porty RJ45 10GBASE-T/NBASE-T urychlují virtualizační úlohy, vysokorychlostní zálohování/obnovu, sdílení souborů a přenos videí.
*Podporuje přehrávání 4K a transkódování v reálném čase.
*Nainstalujte disky SSD SATA 6 Gb/s a aktivujte SSD cache pro zvýšení výkonu IOPS.
*Hostujte větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací a mikroslužeb.
*Chraňte počítače PC/Mac, virtuální počítače, softwarové kontejnery a cloudová data.
*Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný.
OBSAH BALENÍ
*TS-i410X
*10GBASE-T Ethernet cable x 1
*Power Cord x 1
*AC Adapter: PWR-ADAPTER-96W-A01
*Flat head screw x 16 (for 2.5" HDD)
*Quick Installation Guide (QIG)
SPECIFIKACE
CPU
*Intel Atom x6425E 4-core/4-thread processor, burst up to 3.0 GHz
Architektura CPU
*x86 64 bitů
Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou
*Ano
Šifrovací modul
*Ano
Systémová paměť
*8 GB, not expandable
Maximální paměť
*8 GB, not expandable
Paměť Flash
*4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky
*4 x 2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek
*2.5-inch SATA solid state drives
Vyměnitelné za provozu
*Ano
Podpora akcelerace SSD cache
*Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45)
*2 x 10GBASE-T (10G/5G/2.5G/1G)
Rámec Jumbo
*Ano
USB 3.2 Gen 2 port (10 Gb/s)
*4
HDMI výstup:
*1, HDMI 1.4b (až 3840 x 2160 při 30 Hz)
Tvarový činitel
*Stolní
Indikátory LED
*Power/Status, LAN, SSD 1-4
Tlačítka:
*Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H)
*65 × 180 × 254 mm
Hmotnost (čistá)
*2,54 kg
Hmotnost (celková)
*3,73 kg
Provozní teplota
*-40 - 70 °C (-40°F - 158°F)
Relativní vlhkost
*Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 °C (80,6 °F)
Napájecí jednotka
*External Power Adapter, 90W and above, AC 100-240V
*9-36V DC input
Systémové varování
*Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington
*Ano
Max. počet souběžných připojení (CIFS)
*1500
Více informací se dozvíte na stránkách výrobce
Průmyslový NAS 10GbE bez ventilátorů pro náročná prostředí s vysokou teplotou
Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-i410x
Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=712&category=ssd&filter[type]=3
Funkce
Díky konstrukci bez ventilátorů a pevnému šasi je zařízení TS-i410X průmyslový NAS navržený pro náročné prostředí. Zařízení TS-i410X může pracovat při teplotách -40 – 70 stupňů Celsia (-40 °F – 158 °F) a jeho napájení 9 V – 36 V DC se širokým rozsahem je ideální pro továrny, sklady, dopravu a další náročná provozní prostředí.
*Dva porty RJ45 10GBASE-T/NBASE-T urychlují virtualizační úlohy, vysokorychlostní zálohování/obnovu, sdílení souborů a přenos videí.
*Podporuje přehrávání 4K a transkódování v reálném čase.
*Nainstalujte disky SSD SATA 6 Gb/s a aktivujte SSD cache pro zvýšení výkonu IOPS.
*Hostujte větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací a mikroslužeb.
*Chraňte počítače PC/Mac, virtuální počítače, softwarové kontejnery a cloudová data.
*Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný.
OBSAH BALENÍ
*TS-i410X
*10GBASE-T Ethernet cable x 1
*Power Cord x 1
*AC Adapter: PWR-ADAPTER-96W-A01
*Flat head screw x 16 (for 2.5" HDD)
*Quick Installation Guide (QIG)
SPECIFIKACE
CPU
*Intel Atom x6425E 4-core/4-thread processor, burst up to 3.0 GHz
Architektura CPU
*x86 64 bitů
Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou
*Ano
Šifrovací modul
*Ano
Systémová paměť
*8 GB, not expandable
Maximální paměť
*8 GB, not expandable
Paměť Flash
*4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky
*4 x 2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek
*2.5-inch SATA solid state drives
Vyměnitelné za provozu
*Ano
Podpora akcelerace SSD cache
*Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45)
*2 x 10GBASE-T (10G/5G/2.5G/1G)
Rámec Jumbo
*Ano
USB 3.2 Gen 2 port (10 Gb/s)
*4
HDMI výstup:
*1, HDMI 1.4b (až 3840 x 2160 při 30 Hz)
Tvarový činitel
*Stolní
Indikátory LED
*Power/Status, LAN, SSD 1-4
Tlačítka:
*Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H)
*65 × 180 × 254 mm
Hmotnost (čistá)
*2,54 kg
Hmotnost (celková)
*3,73 kg
Provozní teplota
*-40 - 70 °C (-40°F - 158°F)
Relativní vlhkost
*Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 °C (80,6 °F)
Napájecí jednotka
*External Power Adapter, 90W and above, AC 100-240V
*9-36V DC input
Systémové varování
*Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington
*Ano
Max. počet souběžných připojení (CIFS)
*1500
Více informací se dozvíte na stránkách výrobce
Parametry
| Výrobce | QNAP |
| Včetně HDD | ne |
| Využití | pro firemní použití |
| NAS | ano |
| Počet pozic na disky (celkem) | 4 |
| Provedení | stolní (tower) |
| Výkonnostní třída | výkonná |
| Snadnost použití | pokročilá |
| Růst a rozšíření | omezeně rozšiřitelná |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Model CPU | Intel Atom x6425E |
| Počet jader CPU | 4 |
| Paměť RAM lze maximálně rozšířit na | 8.0 GB |
| Hot-swap pozice | ano |
| LCD displej | ano |
| Šifrování dat | ano |
| S plánovanými zálohami | ano |
| S cloudovým zálohováním | ano |
| S šifrováním a ochranou proti ransomwaru | ano |
| 2,5" SATA HDD | ano |
| 2,5" SATA SSD | ano |
| 1GbE RJ45 | ano |
| 2.5GbE RJ45 | ano |
| 5GbE RJ45 | ano |
| 10GbE RJ45 | ano |
| RAID 0 | ano |
| RAID 1 | ano |
| RAID 5 | ano |
| RAID 6 | ano |
| RAID 10 | ano |
| JBOD | ano |
| Pro zálohy a ochranu dat | ano |
| Pro domácí media server | ano |
| Pro sdílení souborů | ano |
| Pro aplikace a virtuální stroje | ano |
| FTP server | ano |
| Web server | ano |
| Media server | ano |
| Cloud server | ano |
| Maximální kapacita | 16.0 TB |
| Počet konektorů LAN | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-A (USB 3.1) | 4 |
| Počet konektorů HDMI | 1 |
| Výška | 65.0 mm |
| Šířka | 180.0 mm |
| Hloubka | 254.0 mm |
| Hmotnost | 2.54 kg |