Provedení sluchátek: špunty; týlová Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: Bluetooth Typ nabíjení: USB-C Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu Mikrofon: ANO Přijmutí hovoru: ANO Vhodné pro sport: NE ANC (Potlačení okolního ruchu): NE Kmitočtový rozsah od (Hz): 20 Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 True wireless: NE Výdrž sluchátek (hod.): 15 Odnímatelný kabel: NE Dětská sluchátka: NE Akustický systém: polouzavřený Měření tepu:... Celý popis
Koupit za 969 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bezdrátová sluchátka do uší Sony WI-C310
Doprava:
55 Kč
Skladem
969 Kč
Koupit za 969 Kč
Popis
Provedení sluchátek: špunty; týlová
Typ sluchátek: do ucha (intraaural)
Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení: Bluetooth
Typ nabíjení: USB-C
Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu
Mikrofon: ANO
Přijmutí hovoru: ANO
Vhodné pro sport: NE
ANC (Potlačení okolního ruchu): NE
Kmitočtový rozsah od (Hz): 20
Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
True wireless: NE
Výdrž sluchátek (hod.): 15
Odnímatelný kabel: NE
Dětská sluchátka: NE
Akustický systém: polouzavřený
Měření tepu: NE
Barva: bílá
Provedení výrobku: bílá barva
Přejděte na bezdrátovou technologii BLUETOOTH®
Rozlučte se se zamotanými dráty a nechtěně vytaženými zástrčkami. S bezdrátovou technologií BLUETOOTH® se můžete připojit ke svému zařízení bezdrátově a vychutnat si bezproblémový, nepřerušovaný poslech.
Výdrž baterie 15 hodin
Díky 15 hodinám přehrávání při plném nabití můžete celý den poslouchat své oblíbené seznamy skladeb a podcasty.
Doplňte energii s rychlým nabíjením
Když vám dochází baterie, stačí sluchátka nabít a za 10 minut získáte celých 60 minut přehrávání. To znamená, že se budete moci brzy vrátit k poslechu, i když máte naspěch. Pokud máte více času, baterii lze nabít na plnou kapacitu za pouhé tři hodiny.
Přenosná a flexibilní pro pohodlnější poslech
Měkká, flexibilní a lehká sluchátka do uší WI-C310 vám umožní pohodlný poslech kdekoli a kdykoli.
Magnetické koncovky pro snadné přenášení
Každé sluchátko má vestavěný magnet pro přenášení a ukládání bez zamotaných kabelů.
9mm reproduktory pro čistý a výrazný zvuk
Bez ohledu na to, zda posloucháte popové hity, klasickou hudbu nebo jazzová sóla, 9mm reproduktory poskytují dynamický zvukový výkon s hlubokými basy, křišťálově čisté výšky a vynikající srozumitelnost.
Telefonování v režimu handsfree jedním dotykem
Voláte kamarádovi ze svého připojeného smartphonu? Stiskněte multifunkční tlačítko a můžete zahájit konverzaci. Je čas se rozloučit? Opětovným stisknutím tlačítka hovor ukončíte.
Osvoboďte se s provedením za krk
Pohodlné a lehké provedení kolem krku zajišťuje, že vám sluchátka nebudou překážet, a vy si tak můžete vychutnat naprostou svobodu při poslechu.
Hlasový asistent k vašim službám
Podívejte se na počasí, poslechněte si nejnovější zprávy a více pomocí hlasového ovládání. Stačí dvakrát stisknout multifunkční tlačítko a získáte okamžitý přístup k aplikaci Siri nebo Google Assistant.
Technické specifikace:
• Reproduktor: 9 mm
• Magnet: Neodym
• Frekvence: 20 Hz–20 000 Hz
• Ovládání hlasitosti: Ano
• Doba nabíjení baterie: cca 3,0 h
• Metoda nabíjení: Dobíjení přes rozhraní USB
• Nepřetržité přehrávání hudby: Max. 15 h
• Doba hovoru: Max. 15 h
• Pohotovostní doba: Max. 200 h
• Verze Bluetooth: 5.0
• Dosah: Přímá viditelnost přibl. 10 m
• Podporované zvukové formáty: SBC, AAC
Obsah balení
• Kabel USB: Type-CTM (přibl. 20 cm)
• Sluchátka do uší: Hybridní koncovky sluchátek (S/M/L)
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.084
Výška (cm): 1.90
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 18.50
EAN: 4548736099029
Záruční doba: 24 měsíců
Typ sluchátek: do ucha (intraaural)
Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení: Bluetooth
Typ nabíjení: USB-C
Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu
Mikrofon: ANO
Přijmutí hovoru: ANO
Vhodné pro sport: NE
ANC (Potlačení okolního ruchu): NE
Kmitočtový rozsah od (Hz): 20
Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000
True wireless: NE
Výdrž sluchátek (hod.): 15
Odnímatelný kabel: NE
Dětská sluchátka: NE
Akustický systém: polouzavřený
Měření tepu: NE
Barva: bílá
Provedení výrobku: bílá barva
Přejděte na bezdrátovou technologii BLUETOOTH®
Rozlučte se se zamotanými dráty a nechtěně vytaženými zástrčkami. S bezdrátovou technologií BLUETOOTH® se můžete připojit ke svému zařízení bezdrátově a vychutnat si bezproblémový, nepřerušovaný poslech.
Výdrž baterie 15 hodin
Díky 15 hodinám přehrávání při plném nabití můžete celý den poslouchat své oblíbené seznamy skladeb a podcasty.
Doplňte energii s rychlým nabíjením
Když vám dochází baterie, stačí sluchátka nabít a za 10 minut získáte celých 60 minut přehrávání. To znamená, že se budete moci brzy vrátit k poslechu, i když máte naspěch. Pokud máte více času, baterii lze nabít na plnou kapacitu za pouhé tři hodiny.
Přenosná a flexibilní pro pohodlnější poslech
Měkká, flexibilní a lehká sluchátka do uší WI-C310 vám umožní pohodlný poslech kdekoli a kdykoli.
Magnetické koncovky pro snadné přenášení
Každé sluchátko má vestavěný magnet pro přenášení a ukládání bez zamotaných kabelů.
9mm reproduktory pro čistý a výrazný zvuk
Bez ohledu na to, zda posloucháte popové hity, klasickou hudbu nebo jazzová sóla, 9mm reproduktory poskytují dynamický zvukový výkon s hlubokými basy, křišťálově čisté výšky a vynikající srozumitelnost.
Telefonování v režimu handsfree jedním dotykem
Voláte kamarádovi ze svého připojeného smartphonu? Stiskněte multifunkční tlačítko a můžete zahájit konverzaci. Je čas se rozloučit? Opětovným stisknutím tlačítka hovor ukončíte.
Osvoboďte se s provedením za krk
Pohodlné a lehké provedení kolem krku zajišťuje, že vám sluchátka nebudou překážet, a vy si tak můžete vychutnat naprostou svobodu při poslechu.
Hlasový asistent k vašim službám
Podívejte se na počasí, poslechněte si nejnovější zprávy a více pomocí hlasového ovládání. Stačí dvakrát stisknout multifunkční tlačítko a získáte okamžitý přístup k aplikaci Siri nebo Google Assistant.
Technické specifikace:
• Reproduktor: 9 mm
• Magnet: Neodym
• Frekvence: 20 Hz–20 000 Hz
• Ovládání hlasitosti: Ano
• Doba nabíjení baterie: cca 3,0 h
• Metoda nabíjení: Dobíjení přes rozhraní USB
• Nepřetržité přehrávání hudby: Max. 15 h
• Doba hovoru: Max. 15 h
• Pohotovostní doba: Max. 200 h
• Verze Bluetooth: 5.0
• Dosah: Přímá viditelnost přibl. 10 m
• Podporované zvukové formáty: SBC, AAC
Obsah balení
• Kabel USB: Type-CTM (přibl. 20 cm)
• Sluchátka do uší: Hybridní koncovky sluchátek (S/M/L)
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.084
Výška (cm): 1.90
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 18.50
EAN: 4548736099029
Záruční doba: 24 měsíců
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová |
| Hmotnost | 19 g |
| Typ kabelového připojení | s 3,5mm jackem |
| Vedení kabelu | s oboustranným vedením kabelu |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Velikost měniče | 9 mm |
| Výrobce | Sony |
| Účel | k mobilním telefonům |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S hlasovým asistentem | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 15 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Rychlé nabíjení | ano |
| Doba nabíjení | 0.1666666667 h |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| S vyměnitelnými náušníky | ano |
| Za krk | ano |
| Motiv | moderní |
| S rádiem | ne |
| Barva produktu | černá |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S Bluetooth | ano |
| Dosah bezdrátového signálu | 10 m |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.0 |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| S vyměnitelnými špunty | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Na cesty a do práce | ano |
| Materiál náušníků | se silikonovými špunty |
| S plochým kabelem | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s vynikající kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| Vhodnost pro sport | stabilní při pohybu |
| Sportovní | ano |
| Herní | ne |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Na poslech hudby | ano |