Poslech hudby v kapkách deště Nemáte s sebou deštník? Bez starostí. Odolná a nepoddajná sluchátka Elite 3 disponují krytím IP55 s voděodolnou ochranou proti dešti. Takže ať už vás zastihne slabé mrholení nebo náhlý liják, všechno bude pořádku. Zvuk na vlně ergonomie Když se řekne „dánský design“, nejspíše vás jako první nenapadnou sluchátka. Ale jen proto, že jste ještě nezkusili Elite 3, kde se klasický, elegantní dánský styl snoubí s ergonomickým zvukovým inženýrstvím. A výsledek? Pár sluchátek,... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Poslech hudby v kapkách deště Nemáte s sebou deštník? Bez starostí. Odolná a nepoddajná sluchátka Elite 3 disponují krytím IP55 s voděodolnou ochranou proti dešti. Takže ať už vás zastihne slabé mrholení nebo náhlý liják, všechno bude pořádku.
Zvuk na vlně ergonomie Když se řekne „dánský design“, nejspíše vás jako první nenapadnou sluchátka. Ale jen proto, že jste ještě nezkusili Elite 3, kde se klasický, elegantní dánský styl snoubí s ergonomickým zvukovým inženýrstvím. A výsledek? Pár sluchátek, který vypadá a padne skoro tak skvěle, jak zní.
Hudební aplikace a Google Fast Pair Díky nám už je šmátrání mobilu po kapsách minulostí. Hned se pusťte do poslechu hudby díky přehrávání z aplikace Spotify Tap, okamžitě aktivujte Alexu a zeptejte se na počasí nebo spárujte svá zařízení pomocí Google Fast Pair, aniž byste se museli zastavit. (Kompatibilita Android)
Sluchátka s výdrží a rychlým nabíjením Ať už jste venku, na výletě nebo na pochůzkách, vybitá baterie vám může úplně pokazit den. Se sluchátky Elite 3 se o to ale nemusíte bát. Díky výdrži baterie samotných sluchátek až 7 hodin, 28 hodin s nabíjecím pouzdrem a rychlým nabíjením zůstanete celý den v kontaktu.
Čisté hovory na jedničku Život je krátký, tak proč ho plýtvat hledáním klidného místa, odkud můžete volat? Sluchátka Elite 3 jsme vybavili 4 mikrofony - pro křišťálově čistý zvuk. Ať jste kdekoliv, můžete si povídat a dělat plány, aniž byste se museli strachovat o to, zda vás na druhé straně někdo dobře slyší.
Použití jednoho sluchátka Pokud patříte mezi ty, kteří jsou vždy připraveni na cokoliv, pak pro vás máme skvělou zprávu - vaše sluchátka jsou taky. V monoaurálním režimu můžete používat kterékoliv sluchátko, zatímco se to druhé nabíjí, a užívat si nespoutané svobody nekonečné baterie.
Technologie příposlechu HearThrough Když budete potřebovat slyšet, co se kolem vás děje, naše chytrá technologie příposlechu HearThrough využije vestavěné mikrofony ve sluchátkách k zachycení externích zvuků a přehraje vám je z reproduktorů do uší. To vše, aniž byste si museli sluchátka sundat.
Song vašeho života Ať už jste na ulici, ve vlaku nebo jen tak na cestách, hudbu si zasloužíte každý den. S prvotřídními možnostmi přizpůsobení prostřednictvím naší intuitivní aplikace Sound+ a 6mm reproduktorům poskytují tato kompaktní sluchátka bohatý, čistý zvuk a výrazné basy, které jsou nejen silné, ale také zcela pohlcující.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 7 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Jabra
Citlivost 118 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 38 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 6 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud