JBL Bar 5.0

55 %
Stars
(2 hodnocení)

Vaše filmové nebo herní zážitky vás se soundbarem JBL Bar 5.0 Multibeam nyní pohltí víc než kdykoli předtím díky nepřekonatelné kombinaci technologie JBL Multibeam a Virtual Dolby Atmos. Ucítíte zvuk všude kolem vás a ocitnete se uprostřed akce pomocí výkonných hlubokých basů, bez nutnosti použití subwooferu. Neskutečně jednoduché streamování hudby a možnosti použití ve více místnostech zajišťují technologie Chromecast built-in, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM). Díky Bluetooth můžete také... Celý popis

Koupit za 10 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vaše filmové nebo herní zážitky vás se soundbarem JBL Bar 5.0 Multibeam nyní pohltí víc než kdykoli předtím díky nepřekonatelné kombinaci technologie JBL Multibeam a Virtual Dolby Atmos. Ucítíte zvuk všude kolem vás a ocitnete se uprostřed akce pomocí výkonných hlubokých basů, bez nutnosti použití subwooferu.

Neskutečně jednoduché streamování hudby a možnosti použití ve více místnostech zajišťují technologie Chromecast built-in, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM). Díky Bluetooth můžete také přehrávat hudbu přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Elegantní design JBL Bar 5.0 MultiBeam s mřížkovým vzorem a kovovým povrchem dokonale splyne se zařízením vašeho domova. Je kompaktní a snadno se používá – soundbar ovládejte pomocí ovladače vaší TV nebo použijte dodávaný intuitivně navržený ovladač.

Dolby Atmos a prostorový zvuk MultiBeam

Vytvořte ze svého filmového nebo herního zážitku něco výjimečného. Zabudovaný Virtual Dolby Atmos vytváří vzrušující a pohlcující 3D zvuk. Technologie MultiBeam™ vysílá neskutečný zvuk JBL do všech částí místnosti a vytváří širokou zvukovou scénu. Uslyšíte tak i ty nejmenší detaily svých oblíbených filmů, seriálů, hudby nebo her bez nutnosti instalovat více reproduktorů. Užijte si novou dimenzi filmů a her.

Pulzující basy bez potřeby samostatného subwooferu

Váš domácí filmový zážitek bude mnohem výraznější a intenzivnější díky hlubokým pulzujícím basům, o které se postarají 4 zabudované pasivní zářiče.

Chromecast built-in, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM)

Díky AirPlay, Alexa Multi-Room Music a Chromecast built-in můžete streamovat váš oblíbený online obsah v úžasné zvukové kvalitě snadno pomocí jednoho poklepání prstem.

Ultra HD 4K Pass-through s Dolby Vision

Dolby Vision je 4k video formát s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), který získává stále větší popularitu a je součástí rostoucího počtu 4k HD Blu-ray přehrávačů, stejně jako některých oblíbených streamovacích služeb. Ve spojení s naším 4k průchodem si užijete stejně bezchybnou kvalitu zvuku jako videa.

HDMI eARC

Pomocí HDMI eARC si můžete užít zvuk ve vyšší kvalitě včetně Virtual Dolby Atmos® ve vašem JBL Bar 5.0. Jednoduše a pohodlně připojte svůj Dolby Atmos přehrávač buď k televizi nebo k soundbaru.

Automatická kalibrace MultiBeam

Kalibrace soundbaru zajistí ten nejlepší prostorový zvuk nastavený přesně na základě tvaru a rozložení místnosti.

Multi-room možnosti

Chromecast built-in™ a Alexa Multi-Room-Music umožňují vytvořit si nastavení pro více místností, takže můžete poslouchat stejnou hudbu ve všech pokojích nebo v každé místnosti jinou.

Bezdrátové Bluetooth streamování

Nemáte právě náladu sledovat film nebo si zahrát hru? Nevadí, s kompaktním soundbarem JBL Bar 5.0 MultiBeam si můžete také užít bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Podporuje ovládání hlasem

Už máte jiné zařízení s Google Assistant, hlasovým ovládáním Alexa nebo Siri? Jednoduše je propojte se soundbarem a začněte streamovat hudbu pomocí hlasových pokynů.

Hlavní přednosti

- Dolby Atmos® a prostorový zvuk MultiBeam™

- Pulzující basy bez potřeby samostatného subwooferu

- Chromecast built-in™, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM)

- Ultra HD 4K Pass-through s Dolby Vision™

- HDMI eARC

- Automatická kalibrace MultiBeam™

- Multi-room možnosti

- Bezdrátové Bluetooth streamování

- Podporuje ovládání hlasem

Obsah balení

- 1 x Soundbar

- 1 x Dálkový ovladač včetně baterií

- Napájecí kabely (až 8 ks, liší se podle regionu)

- 1 x HDMI kabel

- 2 x držák na stěnu ve tvaru L se šrouby

- Průvodce rychlým startem

- Záruční list

- Bezpečnostní upozornění
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud