JBL Charge 4

96 %
Stars
(160 hodnocení)

Popis produktu Užijte si parádní poslech hudby. Vysoký výkon a kvalitní zvuk jistě ocení každý hudební fanoušek. Kompaktní rozměry, dlouhá výdrž, rychlé nabíjení a možnost vytvořit z přístroje powerbanku pro váš smartphone, ze kterého probíhá streamování hudby. To vše dělá z tohoto přístroje ideálního parťáka na cesty. Díky voděodolné a bytelné konstrukci se nemusíte bát, že jej polijete. Ba naopak! Déšť a stříkající kapky z bazénu už vás nezastaví. Pro ty opravdu náročné se nabízí možnost propojení... Celý popis

Koupit za 3 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Užijte si parádní poslech hudby. Vysoký výkon a kvalitní zvuk jistě ocení každý hudební fanoušek. Kompaktní rozměry, dlouhá výdrž, rychlé nabíjení a možnost vytvořit z přístroje powerbanku pro váš smartphone, ze kterého probíhá streamování hudby. To vše dělá z tohoto přístroje ideálního parťáka na cesty. Díky voděodolné a bytelné konstrukci se nemusíte bát, že jej polijete. Ba naopak! Déšť a stříkající kapky z bazénu už vás nezastaví. Pro ty opravdu náročné se nabízí možnost propojení více přístrojů najednou a jejich snadná synchronizace, což už slibuje opravdu pořádnou akci.

Parádní zvuk
Vysoký výkon zajišťují duální pasivní zářiče. Díky nim si můžete naplno užít hluboké, dunivé basy, jasné a čisté výšky a také pořádnou hlasitost.

Parádní zvuk
Odolná konstrukce
Odolná konstrukce
Pevné a odolné materiály dělají z tohoto reproduktoru parádního parťáka na cesty. Robustní gumový kryt a bytelné textilní materiály ho ochrání za každé situace. Díky vodotěsnosti se nemusíte bát vlhka. Právě naopak, přístroj můžete klidně ponořit i do vody. Takže pokud máte v plánu párty na lodi nebo u bazénu, směle do toho!

Maximální výdrž
Už žádné trapné ticho! Integrovaná Li-Ion baterie nabízí až dvacet hodin přehrávání hudby na jedno nabití.

Maximální výdrž
Jednoduché propojení
Jednoduché propojení
Streamování hudby probíhá jednoduše, pomocí Bluetooth technologie, a to přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu. Najednou lze připojit až dvě zařízení.

Další praktické funkce
Reproduktor může zároveň fungovat jako powerbanka pro váš smartphone. Navíc má v sobě vestavěný mikrofon, takže si v případě potřeby snadno vyřídíte i své hovory.

Další praktické funkce
Pořádná párty
Pořádná párty
Uspořádejte pořádnou akci. Pomocí technologie JBL Connect+ bezdrátově propojíte až 100 reproduktorů najednou, což už je příslibem pořádné taneční párty.

Dokumenty
Informační list - JBL Charge 4.pdf
Parametry produktu
Souhrn
Zařazení Přenosné reproduktory
Výrobce JBL opravit
Konstrukce
?
přenosné opravit
Počet reprobeden
?
1+0 opravit
Zvuk
Výkon RMS 30 W opravit
Další funkce a vlastnosti
Bezdrátový systém přenosu ano opravit
Provoz na baterie ano opravit
Čas přehrávání na baterie až 20 hodin opravit
Čtečka karet ne opravit
Wi-Fi ne opravit
Podpora NFC ne
Barva: bílá
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud