Nikdy netlačí, nikdy nevypadnou. Výsledky jsou důležité, a když máte dokonalá sluchátka, nic vám nestojí v cestě za tréninkem. Bezdrátově streamující sluchátka JBL Endurance Run 3 Wireless vám dodají motivaci, kterou potřebujete, abyste jste se snažili víc, s výkonným zvukem JBL, který si můžete přizpůsobit pomocí aplikace JBL Headphones. Díky designu FlipHook™ se přizpůsobí nasazení do ucha nebo za ucho pro větší pohodlí. Kombinace měkkých a pohodlných špuntů a technologie TwistLock™ zaručuje,... Celý popis
Koupit za 899 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
90 %
JBL Endurance Run 3 Wireless Black/Grey
Doprava:
zdarma
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
97 %
JBL Endurance Run 3
Doprava:
zdarma
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
100 %
JBL Endurance Run 3 Wireless Black/Grey JBL RUNBT3 BK
Doprava:
69 Kč
Skladem
861 Kč
Koupit za 861 Kč
83 %
JBL Endurance Run 3 sluchátka černá/šedá
Doprava:
79 Kč
659 Kč
Koupit za 659 Kč
95 %
JBL Endurance Run 3 Black/Grey
Doprava:
47 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
Popis
Nikdy netlačí, nikdy nevypadnou. Výsledky jsou důležité, a když máte dokonalá sluchátka, nic vám nestojí v cestě za tréninkem. Bezdrátově streamující sluchátka JBL Endurance Run 3 Wireless vám dodají motivaci, kterou potřebujete, abyste jste se snažili víc, s výkonným zvukem JBL, který si můžete přizpůsobit pomocí aplikace JBL Headphones. Díky designu FlipHook™ se přizpůsobí nasazení do ucha nebo za ucho pro větší pohodlí. Kombinace měkkých a pohodlných špuntů a technologie TwistLock™ zaručuje, že tato sluchátka nikdy nebudou tlačit ani nevypadnou. Díky odolnosti vůči prachu a vodě s certifikací IP65 drží sluchátka JBL Endurance Run 3 Wireless krok s každým vaším pohybem, takže pár kapek vám trénink nezničí. S výdrží přehrávání až 25 hodin disponují sluchátka JBL Endurance Run 3 Wireless také mikrofonem a dálkovým ovládáním pro handsfree ovládání zvuku a hovorů. Magnetická sluchátka vám pak pohodlně visí kolem krku, když sluchátka právě nepoužíváte. Užijte si svůj trénink! Funkce: Technologie FlipHook™ pro všestranný styl nošení Nikdy netlačí. Nikdy nevypadnou. Odolnost vůči prachu a vodě třídy IP65 Až 25 hodin bezdrátového přehrávání Zvuk JBL Pure Bass Handsfree hovory Magnetická sluchátka Funkce a výhody Technologie FlipHook™ pro všestranný styl nošení Flexibilní oboustranný design vám umožní nosit sluchátka buď přímo v uchu, nebo za uchem. Nikdy netlačí. Nikdy nevypadnou. Díky technologii TwistLock™ jsou tato sluchátka lehká a ergonomicky navržená tak, aby zajistila bezpečné usazení, dokonalé utěsnění ucha a stabilitu při každém tréninku. Odolnost vůči prachu a vodě třídy IP65 Díky certifikaci IP65 jsou sluchátka navržena tak, aby vydržela i ty nejnáročnější venkovní i vnitřní tréninky a obstála v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Až 25 hodin bezdrátového přehrávání Užívejte si hudbu ve vysoké kvalitě až 25 hodin bez obav, že by vám při tréninku překážely zamotané kabely. Když se sluchátka vybíjí, stačí pouhých 10 minut nabíjení a získáte další 3 hodiny poslechu*.*Nabíjecí kabel není součástí balení. Zvuk JBL Pure Bass Díky 8,0 mm dynamickému měniči poskytují sluchátka JBL Endurance Run 3 Wireless výrazný zvuk s bohatými basy, které vám dodají motivaci, jakou si váš trénink zaslouží. Handsfree hovory Vestavěný mikrofon s jedním tlačítkovým ovladačem umožňuje pohodlné handsfree volání, takže se můžete plně soustředit na svůj trénink. Dvojitým stisknutím tlačítka aktivujete hlasového asistenta ve svém telefonu. Magnetické sluchátka Magnetické špunty do uší umožňují snadné a pohodlné chycení kabelu, když sluchátka právě nepoužíváte.
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová i kabelová |
| Typ kabelového připojení | s 3.5mm jackem |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 98.0 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 16 Ohm |
| Velikost měniče | 8 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Výrobce | JBL |
| Účel | sportovní |
| Modelová řada | JBL Endurance Run |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S hlasovým asistentem | ano |
| S aplikací pro nastavení sluchátek | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s mikrofonem na kabelu |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 25 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Rychlé nabíjení | 10 minut nabíjení = 3 hodiny poslechu |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Skládací | ano |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Vodotěsná | ano |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Voděodolná | ano |
| S Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.4 |
| True Wireless | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Barva produktu | bílá |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Na telefonování | ano |
| Vhodnost pro sport | připravená na sport |
| Sportovní | ano |
| Na cvičení, posilování a fitness | ano |
| Do posilovny | ano |
| S A2DP kodekem | ano |
| S HFP kodekem | ano |
| S AVRCP kodekem | ano |
| Herní | ne |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Na poslech hudby | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |