JBL PartyBox 710

100 %
Stars
(7 hodnocení)

Každá party ožije Partybox 710 s odolností proti postříkání promění vaši příští akci v opravdovou party a vytvoří atmosféru jako na koncertě nebo v klubu. Jedinečná světelná show září všemi barvami v rytmu zvuku JBL Original Pro Sound. Minimalistický a intuitivní ovládací panel a aplikace Partybox App vám přináší možnosti vytvořit ještě lepší hudební a vizuální zážitek. Přizpůsobit si podle sebe můžete nejen světla včetně stroboskopických efektů, ale také neuvěřitelný zvuk, který dodávají dva výškové... Celý popis

Koupit za 17 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Každá party ožije
Partybox 710 s odolností proti postříkání promění vaši příští akci v opravdovou party a vytvoří atmosféru jako na koncertě nebo v klubu. Jedinečná světelná show září všemi barvami v rytmu zvuku JBL Original Pro Sound. Minimalistický a intuitivní ovládací panel a aplikace Partybox App vám přináší možnosti vytvořit ještě lepší hudební a vizuální zážitek. Přizpůsobit si podle sebe můžete nejen světla včetně stroboskopických efektů, ale také neuvěřitelný zvuk, který dodávají dva výškové reproduktory a dva basové reproduktory, které se starají o bohatý a dunivý zvuk. Jedním stiskem tlačítka True Wireless Sound okamžitě spárujete dva Partyboxy 710 a posunete zábavu na další úroveň. A s rukojetí, která se dobře drží, a odolnými robustními kolečky, si svou hudební zábavu můžete vézt s sebou, ať se party přesune kamkoli. 

Funkce

800W RMS výkonného zvuku JBL Original Pro Sound
Dynamická barevná světelná show, kterou si přizpůsobíte
IPX4 voděodolnost
Spárujte své reproduktory pro ještě masivnější zvuk
Lehce uchopitelná rukojeť a robustní kolečka
Vstup pro kytaru a mikrofon
Aplikace PartyBox

 

800W RMS výkonného zvuku JBL Original Pro Sound
Zažijte okamžité propojení s hudbou díky síle 800 wattů s vysoce výkonným zvukem JBL Original Pro Sound. Duální 2.75" výškové reproduktory a 8" basové reproduktory doplňuje vyladěný bass reflex port, a vy si tak můžete užít svou hudbu s dokonale detailním zvukem a pořádně nahlas, takže každý tón doslova ucítíte.
Dynamická barevná světelná show, kterou si přizpůsobíte
Světla, barvy, party! Jakýkoli prostor se promění v rockový koncert, klub, karaoke lounge nebo klidně všechno najednou. Synchronizujte s hudbou světelné efekty – dynamické stroboskopické efekty s možnostmi nastavení, unikátní efekt hvězdné oblohy nebo neskutečné blikající klubové režimy. Vše můžete jednoduše ovládat pomocí jednoduchého, user-friendly ovládacího panelu na horní straně vašeho Partyboxu 710 a nebo přímo v aplikaci PartyBox.
IPX4 voděodolnost
Ať jste na party na zahradě s kamarády nebo pijete drinky u bazénu, odolnost proti postříkání podle normy IPX4 zajistí, že se nebudete muset obávat o bezpečnost svého Partyboxu 710, ani když se party pořádně rozjede.
Spárujte své reproduktory pro ještě masivnější zvuk 
Jeden JBL Partybox nestačí? Propojte dva reproduktory kabelem nebo bezdrátově pomocí technologie True Wireless Stereo (TWS) a zažijte ještě větší, odvážnější zvuk.
Lehce uchopitelná rukojeť a robustní kolečka
Rozjeďte party s velkými, robustními a hladce jedoucími kolečky a rukojetí, která se pohodlně drží. Svůj Partybox 710 tak jednoduše vezmete s sebou, kamkoli vás vaše hudba zavede.
Vstup pro kytaru a mikrofon
Díky vstupům pro kytaru a mikrofon můžete ukázat svůj talent nebo si jen tak zazpívat a zahrát spolu se svou oblíbenou hudbou. Karaoke nastavení EQ se postará, abyste skvěle zněli, a perfektní světelná show zajistí, že budete i skvěle vypadat, zatímco se necháváte unášet hudbou.
Aplikace PartyBox
Aplikace PartyBox nabízí možnosti ovládání hudby, update nastavení a přizpůsobení světelných efektů, jednodušší než kdy dřív. Užijte si dokonalou party atmosféru naplno! 

Technické specifikace

Převodníky: 2 x 216mm (8") woofer, 2 x 70mm (2.75") tweeter
Výstupní výkon: 800W RMS (IEC60268)
Vstupní výkon: 100 – 240 VAC ~50/60Hz
Frekvenční odezva: 35Hz – 20kHz (-6dB)
Odstup signálu od šumu: >80dB
Typ kabelu: Napájecí kabel (type dle regionu)
Délka kabelu: 2 m

USB specifikace

USB nabíjecí výstup: 5V/2.1A (max)
USB formát: FAT16, FAT32

Bezdrátové specifikace

Bluetooth® verze: 5.1
Bluetooth® profil: A2DP V1.3, AVRCP V1.6
Frekvenční rozsah Bluetooth® vysílače: 2400MHz – 2483.5MHz
Výkon Bluetooth® vysílače: ≤ 11dBm (EIRP)
Modulace Bluetooth® vysílače: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Audio specifikace

Podporované formáty: .mp3, .wma, .wav
Citlivost vstupu: Aux-In: 250 mVrms (3.5mm konektor)
Vstup pro mikrofon: 20 mVrms
Vstup pro kytaru: 100 mVrms
Bluetooth/USB vstup: -12 dBFS

Rozměry produktu

Rozměry (Š x V x H): 399 mm x 905 mm x 436 mm
Hmotnost: 27,8 kg
Rozměry balení (Š x V x H): 1048 mm x 505 mm x 467 mm
Hmotnost balení: 31 kg

Obsah balení
1 x JBL Partybox 7101 x Průvodce rychlým startem1 x Záruční list1 x Bezpečnostní upozornění1 x Nabíjecí kabel (typ zástrčky dle regionu)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce JBL
Celkový výkon RMS 800 W
Hmotnost 27800 g
USB vstup ano
AUX-IN ano
Ovládání hlasitosti ano
Vestavěný mikrofon ne
Voděodolné ano
TWS ano
Párty reproduktory ano
S CD přehrávačem ne
Svítící ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud