Sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1 Bezdrátové Doszune Bílý Mikrofon BT5.4 Výrobce: Joyroom Kód produktu: JR-FN1 (WH) Specifikace: - Výrobce: Joyroom - Model: JR-FN1 - Barva: Bílá - Typ sluchátek: Bezdrátová do uší - Hybrid Active Noise Cancellation (ANC): Ano, redukce hluku až na 42 dB - Transparentní režim:Ano - Spatial Audio – režim prostorového zvuku:Ano - ENC:Ano, 4 vestavěné mikrofony - Dual Connection:Ano - Verze Bluetooth: 5.4 - Úroveň zpoždění: 60 ms - Doba provozu: Až 7 hodin provozu... Celý popis
Koupit za 1 549 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1 Bezdrátové Doszune Bílý Mikrofon BT5.4
Výrobce: Joyroom
Kód produktu: JR-FN1 (WH)
Specifikace:
- Výrobce: Joyroom
- Model: JR-FN1
- Barva: Bílá
- Typ sluchátek: Bezdrátová do uší
- Hybrid Active Noise Cancellation (ANC): Ano, redukce hluku až na 42 dB
- Transparentní režim:Ano
- Spatial Audio – režim prostorového zvuku:Ano
- ENC:Ano, 4 vestavěné mikrofony
- Dual Connection:Ano
- Verze Bluetooth: 5.4
- Úroveň zpoždění: 60 ms
- Doba provozu: Až 7 hodin provozu na jedno nabití; až 35 hodin s nabíjecím pouzdrem
- Rychlé nabíjení: Ano 10 minut = 1,5 hodiny
- Nabíjecí port: USB-C
- Kompatibilita: Android, iOS, zařízení s Bluetooth
Součástí balení jsou:
- Bezdrátová sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1
- Pouzdro
- USB-C kabel
Sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1 Bezdrátová do uší (bílá)
Joyroom Funpods JR-FN1 jsou moderní bezdrátová sluchátka do uší, která kombinují pokročilou technologii s elegantním designem. Poskytují výjimečnou kvalitu zvuku, aktivní potlačení hluku (ANC) s transparentním režimem a prostorový zvuk. Díky rychlému nabíjení, dlouhé době provozu na jedno nabití a pohodlnému připojení Bluetooth 5.4 jsou skvělým řešením jak pro každodenní použití, tak i na cestách. Bez ohledu na to, zda posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo telefonujete, Joyroom Funpods JR-FN1 nabízí bezkonkurenční pohodlí a funkčnost.
Odřízni se od světa
Díky hybridní redukci hluku ANC (Hybrid Active Noise Cancellation) si můžete vychutnat hudbu bez obav o hluk zvenčí. Funkce umožňuje snížení hluku až na 42 dB a zajišťuje tak imerzi v oblíbených skladbách. V rámci funkce je k dispozici také transparentní režim, který umožňuje poslouchat zvuky kolem vás bez sundávání sluchátek. Bude se hodit v kanceláři nebo na nádraží, když chcete vědět, co se děje kolem, aniž byste se vzdali poslechu hudby nebo podcastu.
Vynikající kvalita zvuku a prostorové audio
Sluchátka poskytují vysoce kvalitní poslechový zážitek s výjimečnou hloubkou. V klasickém režimu získáte čistý, přirozený zvuk, ideální pro různé hudební žánry a zvukové nahrávky, zatímco režim spatial zajišťuje prostorový zvuk ideální pro hry a filmy. Oceníte také perfektní synchronizaci zvuku s obrazem – zpoždění ve sluchátkách je pouhých 60 ms!
Perfektní komunikace
Díky čtyřem vestavěným mikrofonům a algoritmům umělé inteligence (AI) zajišťují sluchátka čisté telefonní hovory a eliminují okolní hluk. Bez ohledu na to, zda jste na hlučném místě nebo na cestách, vaše hovory budou vždy jasné!
Rychlé nabíjení a dlouhá doba provozu
Vychutnejte si hudbu po dobu 7 hodin bez přerušení a díky prostornému pouzdro získáte celkem až 35 hodin přehrávání. Funkce rychlého nabíjení navíc umožňuje další 1,5 hodiny poslechu po pouhých 10 minutách, což je ideální řešení, pokud vám záleží na čase.
Bezproblémové připojení ke dvěma zařízením
Díky Bluetooth 5.4 a funkci automatického opětovného připojení zajišťuje Joyroom Funpods JR-FN1 bezproblémové připojení ke dvěma zařízením současně. Jakmile otevřete pouzdro, sluchátka se automaticky připojí k dříve spárovaným zařízením a zajistí vám pohodlí a úsporu času.
Elegantní design a pohodlí
Sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1 mají moderní, minimalistický vzhled, který se hodí ke každému stylu. Díky lehké konstrukci a ergonomickému přizpůsobení zajišťují pohodlné nošení po dlouhé hodiny, ať už posloucháte hudbu nebo vedete hovory.
Výrobce: Joyroom
Kód produktu: JR-FN1 (WH)
Specifikace:
- Výrobce: Joyroom
- Model: JR-FN1
- Barva: Bílá
- Typ sluchátek: Bezdrátová do uší
- Hybrid Active Noise Cancellation (ANC): Ano, redukce hluku až na 42 dB
- Transparentní režim:Ano
- Spatial Audio – režim prostorového zvuku:Ano
- ENC:Ano, 4 vestavěné mikrofony
- Dual Connection:Ano
- Verze Bluetooth: 5.4
- Úroveň zpoždění: 60 ms
- Doba provozu: Až 7 hodin provozu na jedno nabití; až 35 hodin s nabíjecím pouzdrem
- Rychlé nabíjení: Ano 10 minut = 1,5 hodiny
- Nabíjecí port: USB-C
- Kompatibilita: Android, iOS, zařízení s Bluetooth
Součástí balení jsou:
- Bezdrátová sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1
- Pouzdro
- USB-C kabel
Sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1 Bezdrátová do uší (bílá)
Joyroom Funpods JR-FN1 jsou moderní bezdrátová sluchátka do uší, která kombinují pokročilou technologii s elegantním designem. Poskytují výjimečnou kvalitu zvuku, aktivní potlačení hluku (ANC) s transparentním režimem a prostorový zvuk. Díky rychlému nabíjení, dlouhé době provozu na jedno nabití a pohodlnému připojení Bluetooth 5.4 jsou skvělým řešením jak pro každodenní použití, tak i na cestách. Bez ohledu na to, zda posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo telefonujete, Joyroom Funpods JR-FN1 nabízí bezkonkurenční pohodlí a funkčnost.
Odřízni se od světa
Díky hybridní redukci hluku ANC (Hybrid Active Noise Cancellation) si můžete vychutnat hudbu bez obav o hluk zvenčí. Funkce umožňuje snížení hluku až na 42 dB a zajišťuje tak imerzi v oblíbených skladbách. V rámci funkce je k dispozici také transparentní režim, který umožňuje poslouchat zvuky kolem vás bez sundávání sluchátek. Bude se hodit v kanceláři nebo na nádraží, když chcete vědět, co se děje kolem, aniž byste se vzdali poslechu hudby nebo podcastu.
Vynikající kvalita zvuku a prostorové audio
Sluchátka poskytují vysoce kvalitní poslechový zážitek s výjimečnou hloubkou. V klasickém režimu získáte čistý, přirozený zvuk, ideální pro různé hudební žánry a zvukové nahrávky, zatímco režim spatial zajišťuje prostorový zvuk ideální pro hry a filmy. Oceníte také perfektní synchronizaci zvuku s obrazem – zpoždění ve sluchátkách je pouhých 60 ms!
Perfektní komunikace
Díky čtyřem vestavěným mikrofonům a algoritmům umělé inteligence (AI) zajišťují sluchátka čisté telefonní hovory a eliminují okolní hluk. Bez ohledu na to, zda jste na hlučném místě nebo na cestách, vaše hovory budou vždy jasné!
Rychlé nabíjení a dlouhá doba provozu
Vychutnejte si hudbu po dobu 7 hodin bez přerušení a díky prostornému pouzdro získáte celkem až 35 hodin přehrávání. Funkce rychlého nabíjení navíc umožňuje další 1,5 hodiny poslechu po pouhých 10 minutách, což je ideální řešení, pokud vám záleží na čase.
Bezproblémové připojení ke dvěma zařízením
Díky Bluetooth 5.4 a funkci automatického opětovného připojení zajišťuje Joyroom Funpods JR-FN1 bezproblémové připojení ke dvěma zařízením současně. Jakmile otevřete pouzdro, sluchátka se automaticky připojí k dříve spárovaným zařízením a zajistí vám pohodlí a úsporu času.
Elegantní design a pohodlí
Sluchátka Joyroom Funpods JR-FN1 mají moderní, minimalistický vzhled, který se hodí ke každému stylu. Díky lehké konstrukci a ergonomickému přizpůsobení zajišťují pohodlné nošení po dlouhé hodiny, ať už posloucháte hudbu nebo vedete hovory.
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová |
| Hmotnost | 3 g |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Velikost měniče | 10 mm |
| Výrobce | Joyroom |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Pro iPhone | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 7.0 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Rychlé nabíjení | 10 minut = 1,5 hodiny |
| Doba nabíjení | 1.0 h |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Vodotěsná | ano |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Voděodolná | ano |
| S Bluetooth | ano |
| S Multipoint | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.4 |
| True Wireless | ano |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| S ENC | ano |
| S Ambient sound | ano |
| Potlačení hluku | s hybridním potlačením hluku |
| Barva produktu | černá |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S AAC kodekem | ano |
| S SBC kodekem | ano |
| S A2DP kodekem | ano |
| S HFP kodekem | ano |
| S AVRCP kodekem | ano |
| Na cesty a do práce | ano |
| Univerzální | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| S pouzdrem | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| S herním režimem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Vhodnost pro sport | připravená na sport |
| Sportovní | ano |
| Na cvičení, posilování a fitness | ano |
| Do posilovny | ano |
| Na poslech hudby | ano |
| Kancelářská | ano |
| Kapacita baterie pouzdra | 400 mAh |