Ultrazvukový systém: ANO Doporučený pokojový prostor (m3): 60 Ionizace: NE Objem nádrže (na vodu) (l): 5 Doba provozu (hod.): 17 Příkon (t): 45 Regulace vlhkosti: ANO Displej: bez displeje Hlučnost (dB): 35 Aromaterapie: ANO Provedení výrobku: modrá barva Zvlhčovač vzduchu Charly značky Lanaform je speciálně určen pro děti nadchne všechny rodiny, které hledají zvlhčovač vzduchu do dětského pokoje. Tento zvlhčovač je ideální pro děti s dýchacími obtížemi nebo děti, které potřebují zvhlčit vzduch,... Celý popis
Koupit za 1 390 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
Lanaform Charly
Doprava:
88 Kč
Skladem
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
97 %
Lanaform Zvlhčovač vzduchu Charly
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 390 Kč
Koupit za 1 390 Kč
93 %
Zvlhčovač vzduchu LANAFORM Charly (LA120108)
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
98 %
Zvlhčovač vzduchu Lanaform Charly
Doprava:
49 Kč
1 770 Kč
Koupit za 1 770 Kč
85 %
Lanaform Charly - Zvlhčovač vzduchu (Zvlhčovače vzduchu)
Doprava:
99 Kč
Skladem
1 554 Kč
Koupit za 1 554 Kč
Popis
Ultrazvukový systém: ANO
Doporučený pokojový prostor (m3): 60
Ionizace: NE
Objem nádrže (na vodu) (l): 5
Doba provozu (hod.): 17
Příkon (t): 45
Regulace vlhkosti: ANO
Displej: bez displeje
Hlučnost (dB): 35
Aromaterapie: ANO
Provedení výrobku: modrá barva
Zvlhčovač vzduchu Charly značky Lanaform je speciálně určen pro děti nadchne všechny rodiny, které hledají zvlhčovač vzduchu do dětského pokoje.
Tento zvlhčovač je ideální pro děti s dýchacími obtížemi nebo děti, které potřebují zvhlčit vzduch, aby se jim lépe dýchalo, a to jak ve dne, tak v noci.
Zvlhčovač vzduchu Charly se velmi snadno plní, instaluje i používá.
Ventilační systém rozptyluje vodu ve formě studené páry a tím dodává požadovanou vlhkost, která dítěti zaručuje klidné spaní.
Je navíc vybaven zásobníkem pro esenciální oleje, který umožňuje jejich rozptýlení společně s párou.
Údaje :
* Kapacita nádobky: 5 l
* Maximální rychlost vypařování: 300 ml/hod
* Doba vypařování : 17 hodin
* Plocha : 25 m2
* Automatické vypnutí
Technické údaje :
* Časovač ne
* Hlučnost (db) 35
* Filtr ne
* Příjemné světlo 1
* Výdrž (hod) 17
* Maximální rychlost vypařování (ml/hod) 300
* Vytváření negativních iontů ne
* Vhodné pro rozptylování esenciálních olejů ano
* Vhodné pro děti ano
* Pára Chladná
* Dálkové ovládání ne
* Rozměry výrobku (cm) 26,6x26,6x36,1
* Příkon (W) 45
* Napájení (V) 24
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 2.800
Výška (cm): 33.00
Šířka (cm): 24.00
Hloubka (cm): 24.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.185
Výška (cm): 25.70
Šířka (cm): 25.70
Hloubka (cm): 35.90
EAN: 5410984795505
Záruční doba: 24 měsíců
Energeticky nenáročný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s veselým dětským motivem a zásobníkem na aroma. Automatický tichý provoz na více jak 17 hodin.
Doporučený pokojový prostor (m3): 60
Ionizace: NE
Objem nádrže (na vodu) (l): 5
Doba provozu (hod.): 17
Příkon (t): 45
Regulace vlhkosti: ANO
Displej: bez displeje
Hlučnost (dB): 35
Aromaterapie: ANO
Provedení výrobku: modrá barva
Zvlhčovač vzduchu Charly značky Lanaform je speciálně určen pro děti nadchne všechny rodiny, které hledají zvlhčovač vzduchu do dětského pokoje.
Tento zvlhčovač je ideální pro děti s dýchacími obtížemi nebo děti, které potřebují zvhlčit vzduch, aby se jim lépe dýchalo, a to jak ve dne, tak v noci.
Zvlhčovač vzduchu Charly se velmi snadno plní, instaluje i používá.
Ventilační systém rozptyluje vodu ve formě studené páry a tím dodává požadovanou vlhkost, která dítěti zaručuje klidné spaní.
Je navíc vybaven zásobníkem pro esenciální oleje, který umožňuje jejich rozptýlení společně s párou.
Údaje :
* Kapacita nádobky: 5 l
* Maximální rychlost vypařování: 300 ml/hod
* Doba vypařování : 17 hodin
* Plocha : 25 m2
* Automatické vypnutí
Technické údaje :
* Časovač ne
* Hlučnost (db) 35
* Filtr ne
* Příjemné světlo 1
* Výdrž (hod) 17
* Maximální rychlost vypařování (ml/hod) 300
* Vytváření negativních iontů ne
* Vhodné pro rozptylování esenciálních olejů ano
* Vhodné pro děti ano
* Pára Chladná
* Dálkové ovládání ne
* Rozměry výrobku (cm) 26,6x26,6x36,1
* Příkon (W) 45
* Napájení (V) 24
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 2.800
Výška (cm): 33.00
Šířka (cm): 24.00
Hloubka (cm): 24.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.185
Výška (cm): 25.70
Šířka (cm): 25.70
Hloubka (cm): 35.90
EAN: 5410984795505
Záruční doba: 24 měsíců
Energeticky nenáročný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s veselým dětským motivem a zásobníkem na aroma. Automatický tichý provoz na více jak 17 hodin.
Parametry
| Výrobce | Lanaform |
| Hlučnost | 35 dB |
| Typ filtru | vodní |
| Druh | zvlhčovače |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Příkon | 45 W |
| Hmotnost | 2.9 kg |
| Barva | modré |
| Ionizátor | ano |
| Ultrazvukové | ano |
| Typ zvlhčovače | ultrazvukové |
| Kapacita vodní nádržky | 5 l |
| Doporučený prostor | 62 m3 |
| Výkon zvlhčování | 300.0 ml/h |
| Velikost místnosti | pro střední místnost (20–40 m2) |
| Vodoznak | ano |
| Časovač | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ne |
| Noční režim | ano |
| S ventilátorem | ano |
| S aromadifuzérem | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Typ ovládání | s otočným ovladačem |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Ultrazvukový zvlhčovač může tvořit bílý povlak na nábytku | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Příliš vysoká vlhkost může podpořit plísně | ano |
| Pro těžké alergiky | nevhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | vhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |