LANGMaster Španělština MIRADA - kurz a překladový slovník internetová verze Nyní MIRADA nově obsahuje překladový slovník! Kompletní kurz španělštiny je založen na nejnovějších učebnicích španělštiny Mirada a Bien Mirado nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, které byly upraveny pro výuku pomocí počítače a rozšířeny o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely ve španělském jazyku. *NOVINKA*... Celý popis

Koupit za 1 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

LANGMaster Španělština MIRADA - kurz a překladový slovník internetová verze

Nyní MIRADA nově obsahuje překladový slovník!

Kompletní kurz španělštiny je založen na nejnovějších učebnicích španělštiny Mirada a Bien Mirado nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, které byly upraveny pro výuku pomocí počítače a rozšířeny o další cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice a díky ní je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely ve španělském jazyku.

*NOVINKA* za skvělou cenu!

Jedná se o internetovou verzi, kterou si stáhnete po úhradě proforma fakturou či nákupu dobírkou přes internet. Licenční kód Vám bude zaslán.

Zásilka neobsahuje krabicové balení!

NOVINKA 2009!

Dodávky obratem!
Zobrazit více

Články odjinud