Silcom Cesta kolem světa za 80 dní PC hry a multimedia od Silcomu změní učení ve hru! Tento titul je určen všem školákům, kteří mají rádi zeměpis, chtějí se pobavit, získat nové znalosti nebo se procvičit ve vědomostech již nabytých. Pro všechny tyto účely je obsah rozdělen do tří velkých samostatných částí: příběhu Willyho Fogga, atlasu států a zeměpisných testů a kvízů. Příběh Willyho Fogga - na obrazovce ožije klasický román světoznámého spisovatele Julese Verna. Spolu s Willy Foggem a... Celý popis

Koupit za 176 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Silcom Cesta kolem světa za 80 dní
PC hry a multimedia od Silcomu změní učení ve hru!


Tento titul je určen všem školákům, kteří mají rádi zeměpis, chtějí se pobavit, získat nové znalosti nebo se procvičit ve vědomostech již nabytých. Pro všechny tyto účely je obsah rozdělen do tří velkých samostatných částí: příběhu Willyho Fogga, atlasu států a zeměpisných testů a kvízů.


Příběh Willyho Fogga - na obrazovce ožije klasický román světoznámého spisovatele Julese Verna. Spolu s Willy Foggem a jeho přáteli podniknete dobrodružnou cestu kolem světa, která na základě sázky nesmí trvat déle než 80 dní. Každá z téměř osmdesáti obrazovek obsahuje kouzelné ilustrace, jejichž kvalitu máte možnost posoudit již zde. Navíc si každý obrázek můžete složit jako skládačku. Texty příběhu jsou k dispozici v psané i mluvené formě. Atlas světa - obsahuje fakta, mapky, vlajky a fotografie všech států světa. Díky více než 700 fotografiím poznáte každý kout naší planety, její obyvatele, přírodu, architekturu... Ke každému státu je k dispozici mnoho zeměpisných a statistických údajů - poloha, rozloha, počet obyvatel, průmysl... . K významným státům jsou přidány i doplňující informace, které danou zemi přiblíží ještě podrobněji. Testy a kvízy - slouží k zevrubnému procvičení zeměpisných znalostí. Je možné vybrat si ze tří druhů testů - velký zeměpisný kvíz, testy znalostí vlajek a hlavních měst států. U všech testů lze nastavit počet otázek, u velkého zeměpisného kvízu navíc i obtížnost. Všechny výsledky jsou zapisovány do tabulky, takže můžete své znalosti porovnávat se znalostmi jiných.


Ač je CD-ROM určen dětem školou povinným, najdou na něm spoustu poučného a zábavného i dospělí. Tento titul vhodně doplňuje znalosti získané ve škole a nenásilně spojuje zábavu s výukou.
Zobrazit více

Články odjinud