Anglicko-český česko-anglický praktický slovník lexicon 7 anglický praktický slovník nejnovejší verze znamenitého elektronického slovníku lingea lexicon prináší aktualizovaná data ve zcela nové aplikaci. slovník verne odrází soucasný jazyk obsahuje nová slova nálezející k všeobecné slovní zásobe i odborné terminologii. tento autorsky puvodní slovník i kdyz je svým rozmerem strední se obsahem radí spíše k slovníkum vetším. maximální duraz byl kladen na to aby terminologie v nem obsazená byla opravdu... Celý popis

Koupit za 470 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Anglicko-český česko-anglický praktický slovník lexicon 7 anglický praktický slovník

nejnovejší verze znamenitého elektronického slovníku lingea lexicon prináší aktualizovaná data ve zcela nové aplikaci. slovník verne odrází soucasný jazyk obsahuje nová slova nálezející k všeobecné slovní zásobe i odborné terminologii. tento autorsky puvodní slovník i kdyz je svým rozmerem strední se obsahem radí spíše k slovníkum vetším. maximální duraz byl kladen na to aby terminologie v nem obsazená byla opravdu aktuální; toho jsme dosáhli mimo jiné rozsáhlým vyuzitím internetových zdroju a odborného zahranicního tisku.

aplikace lexicon má radu moderních funkcí: inteligentní vyhledávání rychlý náhled pro fulltext našeptávátko tabulky tvarosloví nebo prebírání textu pod kurzorem myši (mouse over). u platforem linux a mac os x funguje namísto funkce mouse over automatické prebírání textu vlozením do schránky (napr. jeho oznacením).

software na rozdíl od knihy umoznuje uzivateli získat souhrnný pohled na hledané slovo ci slovní spojení okamzite má k dispozici také ustálená spojení idiomy príklady synonyma a antonyma frázová slovesa apod. urcite oceníte i ozvucení hesel v cd kvalite prehled gramatiky nebo uzitecnou funkci ucení/zkoušení díky které se snadno naucíte slovícka z nové lekce.

vysokou kvalitu slovníku ocení jak zacátecníci tak i pokrocilí uzivatelé cizího jazyka.

obsah:

84 000 hesel
131 000 významu
25 000 vazeb príkladu a frází
308 000 prekladu

 
Zobrazit více

Články odjinud