LG RP4

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Výkon (W): 120 Běžná výdrž baterie (hod.): 10 Napájení: Vestavěný akumulátor Bezdrátové připojení: Bluetooth Rádio: NE USB : ANO Vstup AUX: ANO Příjem telefonních hovorů: ANO Odolnost: IPX5 Podpora nabíjení mobilního telefonu: NE Barva: béžová SMART Funkce: ANO Označení BT připojení: LG-RP4(XX) Velikost: 51 cm Apple HomeKit: ANO Google Home: ANO Provedení výrobku: béžová barva LG RP4 Audio systém ? Audio systém ? Bluetooth reproduktor ? připojení až dvou zařízení ? Designový... Celý popis

Koupit za 6 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výkon (W): 120

Běžná výdrž baterie (hod.): 10

Napájení: Vestavěný akumulátor

Bezdrátové připojení: Bluetooth

Rádio: NE

USB : ANO

Vstup AUX: ANO

Příjem telefonních hovorů: ANO

Odolnost: IPX5

Podpora nabíjení mobilního telefonu: NE

Barva: béžová

SMART Funkce: ANO

Označení BT připojení: LG-RP4(XX)

Velikost: 51 cm

Apple HomeKit: ANO

Google Home: ANO

Provedení výrobku: béžová barva

LG RP4 Audio systém

? Audio systém

? Bluetooth reproduktor

? připojení až dvou zařízení

? Designový audio systém

? Hlasové ovládání

Poslouchejte 360° všesměrový zvuk

XBOOM 360 je ohromující kus zvukové techniky, který změní způsob, jakým si užíváte zvuk. Ať už reproduktor umístíte kamkoli, zvuková technologie společnosti LG v kombinaci s kuželovitým tvarem reproduktoru naplní celý váš prostor přirozeným a vždy vysoce kvalitním všesměrovým zvukem.

Věrohodný 360stupňů zvuk s patentovanou technologií společnosti LG

Běžné reproduktory s více zářiči rozptylují zvuk v omezeném prostoru. Zvuk mimo tyto parametry může mít nerovnoměrný tlak a může být zkreslený. To znamená, že abyste si zvuk plně vychutnali, musíte se nacházet v konkrétním optimálním místě. Společnost LG použila svou novou patentovanou technologii optimální struktury reflektoru, aby těmto zkreslením čelila. Díky tomu se zvuk vaším prostorem šíří dále do všech směrů napříč. Už se nemusíte pohybovat, abyste našli optimální místo pro poslech. Zařízení vám nabídne nejvěrnější rekonstrukci původního zvuku přímo k vašim uším, ať se nacházíte kdekoli.

Čisté výšky a bohaté basy z prvotřídních zvukových jednotek

Pod krásným designem XBOOM 360 s prvotřídním zvukem se skrývá titanový výškový reproduktor, který vyjadřuje přesné a detailní výšky, zatímco basový reproduktor ze skleněných vláken vytváří bohaté a dynamické basy. Celek pak nabízí vysoce kvalitní zvuk.

Čisté výšky

Titanový výškový reproduktor

Kompresní výškový reproduktor stlačuje vysoké tóny a silně je rozptyluje v rozsahu 360 stupňů. Díky dobré tuhosti je zpevněná membrána schopna produkovat jasnější vysoké tóny vibrující 10 000krát za sekundu (10 kHz), aniž by došlo k poškození materiálu.

Bohaté basy

Basový reproduktor ze skleněných vláken

5,25palcový basový reproduktor je vyroben z lehčího materiálu s dobrou elasticitou a produkuje dynamické hluboké tóny a čistší vokály.

Hluboké basy

Basový průduch

Konstrukce průduchu poskytuje hluboké basy a bohatý a detailní zvuk.

Podívejte se na emotivní 360° náladové osvětlení

Ať už potřebujete relaxovat, meditovat nebo oslavovat, vždy je k dispozici režim osvětlení, který odpovídá vašemu rozpoložení.

Navrženo s odborníky na prostorové osvětlení

Osvětlení XBOOM 360 inspirované každodenním životem, festivaly a přírodou je navrženo tak, aby vyjadřovalo plynutí času a zároveň navozovalo správnou atmosféru pro každý okamžik. Jednotlivé režimy osvětlení jemně upravují barvy, intenzitu osvětlení a teplotu barev tak, aby poskytovaly audiovizuální zážitek v souladu s prostředím.

Rozzáří každý okamžik pomocí 9 předvoleb

3 režimy náladového osvětlení nabízejí 9 předvoleb s různými styly osvětlení. Navoďte si náladu pomocí výběru předvoleb osvětlení a pozvedněte své rozmanité životní okamžiky.

Stáhněte si aplikaci a přizpůsobte si podsvícení

Pomocí aplikace XBOOM si přizpůsobte 360° osvětlení. Vyberte si z 16,8 milionů barev, které vás při každém poslechu hudby pohltí a povznesou každodenní okamžiky.

Vychutnejte si estetický 360° design, který vylepší váš prostor

Není to jen reproduktor, je to krásný doplněk vašeho domova. Zařízení XBOOM 360 je navrženo tak, aby vašemu prostoru dodalo teplo a sofistikovanost. Jeho kónický tvar navozuje pocit stability, zatímco stylové barvy dodávají estetickou krásu, která harmonicky ladí s různými interiéry a stylem života.

Dotek látky, který doplní vaši domácnost

Zařízení XBOOM 360 je jako kus prvotřídního nábytku, který působí příjemným a moderním dojmem a doplní interiér vaší domácnosti. K dispozici ve vínové, paví zelené, béžové a uhlově černé.

Grab and Go

Hliníková rukojeť zvyšuje mobilitu a pohodlí a díky pevnému držadlu usnadňuje přenášení. A díky vestavěné baterii, která vydrží 10 hodin, se můžete pohybovat bez obav a déle zažívat radost.

Stáhněte si aplikaci XBOOM a přiveďte na domácí večírek DJe

Zachraňte večer pomocí celé řady DJ zvukových efektů ve svém chytrém telefonu!

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 5.800

Výška (cm): 51.40

Šířka (cm): 24.80

Hloubka (cm): 24.80

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 10.200

Výška (cm): 61.30

Šířka (cm): 32.50

Hloubka (cm): 32.50

EAN: 8806091481849

Záruční doba: 24 měsíců

Přenosný reproduktor, výkon 120 W, hudba přes Bluetooth, 360° zvuk, připojení až dvou zařízení, hlasové ovládání, odolnost IPX5, Handsfree, vstup AUX, USB, výdrž baterie 10 hod.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud