LOGITECH G213 Prodigy, černá Nikde nerozhodují zlomky vteřin tak jako při hraní počítačových her. Pro ty z vás, kteří nechtějí nic jiného než jen vždy vyhrávat, je tu unikátní herní klávesnice G213 Progidy od LOGITECH. Jedná se o model, který svojí výbavou a skvělými funkcemi zajistí ten nejrychlejší přenos dat a zároveň poskytne uživateli potřebné pohodlí pro mnohahodinovou zábavu. Stvrořená pro ty nejlepší Kromě klasické QWERTY a numerické klaviatury je klávesnice doplněna o speciální ovládací... Celý popis

Koupit za 1 700 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

LOGITECH G213 Prodigy, černá
Nikde nerozhodují zlomky vteřin tak jako při hraní počítačových her. Pro ty z vás, kteří nechtějí nic jiného než jen vždy vyhrávat, je tu unikátní herní klávesnice G213 Progidy od LOGITECH. Jedná se o model, který svojí výbavou a skvělými funkcemi zajistí ten nejrychlejší přenos dat a zároveň poskytne uživateli potřebné pohodlí pro mnohahodinovou zábavu.
Stvrořená pro ty nejlepší
Kromě klasické QWERTY a numerické klaviatury je klávesnice doplněna o speciální ovládací prvky, které vám usnadní přístup k vaším médiím. Tím, čím se ovšem tento model liší od těch konkurenčních, je stylové RGB podsvícení, díky kterému bude na klávesnici radost se podívat. Můžete si vybrat z více než 16 miliónů barev a podsvícení tak přizpůsobit své náladě, nebo tématu vaší oblíbené hry. Všechny z vás jistě potěší to, že je tento model odolný proti nechtěnému polití a proto není potřeba se o klávesnici příliš bát. Její součástí jsou také polohovací nožky, nebo například opěrka zápěstí, díky které si můžete po náročné misi odpočinout.

Rychlejší než konkurence
Při hraní počítačových her rozhoduje každá vteřina a LOGITECH si toho je vědom. Proto byly všechny klávesy optimalizovány pro extrémně rychlou a citlivou zpětnou vazbu, která bývá u her rozhodující. Přenos dat je tedy až 4× rychlejší než u klasických klávesnic.

Stylové podsvícení
Tato klávesnice vás zaujme ihned na první pohled a to zejména díky stylovému RGB podsvícení. 5 individuálních zón vám dává na výběr až z 16,8 miliónů barev. Nastavení barev a intenzity máte kompletně ve svých rukou, a tak hraní bude stejně pohodlné přes den i ve tmě.

Odolná proti polití
Vylila se vám na klávesnici voda nebo jiný nápoj? Pro většinu klávesnic to znamená jediné. Je čas na koupi nového modelu. Nikoli ovšem u této klávesnice. Ta byla navržena přesně tak, aby vydržela polití minimálně 60 ml tekutiny, a tak o ni při drobném polití nemusíte mít strach.

Myslí úplně na vše
Hlavně zapálení hráči mají tendenci za počítačem trávit dlouhé hodiny a i na to tato klávesnice myslí. Její součástí je proto také integrovaná opěrka zápěstí, která vám dovolí si po náročné hře mírně odpočinout a polohovací nožky, které si můžete nastavit dle své libosti.

Snadný přístup k multimédiím
Na klávesnici kromě klasického výběru kláves naleznete také speciální ovládací prvky, které vám usnadní přístup a ovládání vašich multimédií. Pokud budete chtít ztlumit vaši hudbu, přepnout na další skladbu, nebo přehrávání kompletně zastavit, stačí stisknout jediné tlačítko.

Logitech Gaming Software
Praktická aplikace Logitech Gaming Software, kterou si můžete stáhnout úplně zdarma na webových stránkách výrobce, vám umožní ovládat podsvícení kláves, nebo nastavit a přiřadit různé funkce některým klávesovým kombinacím, což se vám může hodit při následném hraní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Lokalizace americká
Podsvícení ano
Herní ano
Typ rozhraní drátové
Mechanické ne
Délka kabelu 180 cm
USB hub ne
Konektor USB
RGB klávesnice ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud