Výkonnostě optimalizované klávesy se vstupem kombinací více kláves 4x rychlejší než běžné klávesnice Každá klávesa klávesnice G213 byla optimalizována pro zvýšení hmatové odezvy, poskytujíc tak ultrarychlou a citlivou zpětnou vazbu, která je až 4x rychlejší než u běžných klávesnic. Herní matrice s funkcí anti-ghosting byla vyladěna pro optimální herní výkonnost – budete mít vše pod kontrolou i při souběžném stisku více herních kláves. Jasné, zářivé zóny podsvícení RGB Vyberte si z přibližně 16,8... Celý popis

Koupit za 1 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výkonnostě optimalizované klávesy se vstupem kombinací více kláves
4x rychlejší než běžné klávesnice
Každá klávesa klávesnice G213 byla optimalizována pro zvýšení hmatové odezvy, poskytujíc tak ultrarychlou a citlivou zpětnou vazbu, která je až 4x rychlejší než u běžných klávesnic. Herní matrice s funkcí anti-ghosting byla vyladěna pro optimální herní výkonnost – budete mít vše pod kontrolou i při souběžném stisku více herních kláves.

Jasné, zářivé zóny podsvícení RGB
Vyberte si z přibližně 16,8 milionu barev
Moderní klávesnice s pěti samostatnými světelnými zónami ve spektru přibližně 16,8 milionu barev. Přizpůsobte si barvy své sestavě, specifickým hrám, nebo jen prezentujte své oblíbené barvy. Nepatrný únik světla okolo krytu klávesy znamená více světla vycházejícího z písmene – jednotlivé klávesy tak budou zářivější a snadněji k nalezení ve tmě.

Odolná proti polití s dlouhou životností
Vyvinuta pro skutečný život
Nehody se stávají, a proto byla klávesnice G213 Prodigy vyvinuta pro skutečný život. Bez ohledu na to, zda hrajete či pracujete, klávesnice G213 Prodigy ustojí hrubé zacházení díky robustní konstrukci odolné proti polití tekutinou*, drobkům a špíně – nehody stávající se v reálném světě vás tak nezaskočí.
* Testováno s 60 ml rozlité tekutiny

Integrovaná opěrka zápěstí a polohovací nožky
Hrajte déle. Nastavte si klávesnici do ideální polohy díky možnosti sklopení nožiček do dvou různých úhlů, zmírněte nepohodlí či únavu opřením o integrovanou opěrku zápěstí, a hrajte pohodlně dále, kolo po kole.

Speciální ovládací prvky pro média
Přehrát, pozastavit, přeskočit, nastavit. Ovládejte přehrávání skladeb na pozadí bez nutnosti pozastavit akci. Klávesnice G213 je vybavena speciálními ovládacími prvky pro média, které lze využívat pro přehrávání, pozastavení a ztlumení skladeb či videí během okamžiku. Regulujte hlasitost nebo přeskočte na další skladbu pouhým stiskem tlačítka.

Přizpůsobit pomocí logitech gaming software
Zjednodušte si hraní
Logitech Gaming Software vám umožní si klávesnici G213 přizpůsobit pro ještě vyšší praktičnost a využitelnost. Nastavte si podsvícení RGB, ušetřete čas přiřazením různých funkcí některým klávesám, a mnoho dalšího.

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware

Systémové požadavky
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
Port USB
Připojení k internetu pro stažení volitelného softwaru

Obsah balení
Herní klávesnice
Uživatelská dokumentace

Technické parametry
Odolnost proti polití:
Testováno s 60 ml rozlité tekutiny
Typ připojení: USB 2.0
USB protokol: USB 2.0
Rychlost USB: Vysokorychlostní
Indikátory (LED): Ano
Displej LCD: Ne
Podsvícení: RGB
Délka kabelu (napájení/nabíjení): 1,8 m
Fyzické parametry
Výška: 218 mm
Šířka: 452 mm
Hloubka: 33 mm
Hmotnost: 1 000 g
Zobrazit více

Články odjinud