Odolné zpracování Herní bezdrátová klávesnice Logitech G915 Lightspeed Tenkeyless Wireless má pevnou a odolnou hliníkovou konstrukci. Tenké zpracování profilu klade důraz na co nejvyšší herní výkon, komfortní používání a profesionální funkce. Lightsync RGB podsvícení Přizpůsobte si uživatelské prostředí klávesnice tak, aby odpovídalo vašim požadavkům. Lightsync RGB podsvícení můžete pomocí softwaru Logitech Gaming Software aplikovat nejen na klávesnici, ale i další herní příslušenství, jako například... Celý popis

Koupit za 4 008 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Odolné zpracování
Herní bezdrátová klávesnice Logitech G915 Lightspeed Tenkeyless Wireless má pevnou a odolnou hliníkovou konstrukci. Tenké zpracování profilu klade důraz na co nejvyšší herní výkon, komfortní používání a profesionální funkce.

Lightsync RGB podsvícení
Přizpůsobte si uživatelské prostředí klávesnice tak, aby odpovídalo vašim požadavkům. Lightsync RGB podsvícení můžete pomocí softwaru Logitech Gaming Software aplikovat nejen na klávesnici, ale i další herní příslušenství, jako například myš, headset či reproduktory. Můžete si vytvořit své vlastní pokročilé animační efekty a převzít tak kontrolu nad osvětlením a hrou.

Mechanické spínače GL Tactile
Klávesy jsou umístěny na nízkoprofilových mechanických spínačích GL Tactile, které se vyznačují jemnou odezvou v okamžiku aktivace, takže získáte okamžitou zpětnou vazbu. Oceníte je při soutěžním hraní her nebo při FPS hrách.

Pravé herní nasazení
Pomocí kláves FN + (F1 až F12) můžete ovládat média, osvětlení, přepínat herní režimy a jiné. Dále disponuje funkcí Anti-ghosting, která umožní stlačování více kláves najednou bez opožděných reakcí. Klávesnici s programovatelnými klávesami můžete upravovat pomocí softwaru Logitech G HUB.

Jednoduché možnosti ovládání
Integrované ovládací prvky přímo v klávesnici budete mít na dosah ruky. Rychlým způsobem upravíte hlasitost, přehrávání a pozastavení hudby či videa. Kromě toho máte k dispozici tlačítka pro možnosti bezdrátového připojení.

Bezdrátové připojení
Připojte herní klávesnici Logitech G915 bezdrátově pomocí Bluetooth, nebo prostřednictvím výkonné a rychlé technologie Ligthspeed. Ta se postará o rychlou 1ms odezvu. Pro Lightspeed konektivitu poslouží USB přijímač. Pomocí příslušných tlačítek můžete jednoduše přepínat mezi možnostmi bezdrátového připojení dle aktuálního uživatelského nasazení.
Zobrazit více

Články odjinud