Logitech MX Keys Moderní a výkonná klávesnice je pohodlným řešením pro vaši každodenní práci s počítačem doma nebo v kanceláři. Její tělo je vyrobeno z jednoho kusu kovu, což znamená, že je velmi stabilní a nikdy nebude klouzat po stole, tudíž práce s ní je velmi pohodlná.   Podporuje technologii Bluetooth Velmi stabilní konstrukce Vysoká výdrž až 10 dní Tichý chod Možnost připojení k až 3 zařízením Layout CZ/SK Efektivní práce v pohodlí Klávesy Perfect Stroke pracují přirozeně, rychle a přesně. Kulový... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Logitech MX Keys
Moderní a výkonná klávesnice je pohodlným řešením pro vaši každodenní práci s počítačem doma nebo v kanceláři. Její tělo je vyrobeno z jednoho kusu kovu, což znamená, že je velmi stabilní a nikdy nebude klouzat po stole, tudíž práce s ní je velmi pohodlná.

 

Podporuje technologii Bluetooth
Velmi stabilní konstrukce
Vysoká výdrž až 10 dní
Tichý chod
Možnost připojení k až 3 zařízením
Layout CZ/SK

Efektivní práce v pohodlí
Klávesy Perfect Stroke pracují přirozeně, rychle a přesně. Kulový profil jednotlivých kláves odpovídá tvaru konečkům prstů a zaoblené rohy poskytují přesnou zpětnou vazbu ať kliknete na kterékoliv její místo.

Žádné zbytečné dráty
Klávesnice nepotřebuje ke svému fungování žádné zbytečné kabely, je totiž vybavena technologií Bluetooth s dosahem 10m a miniaturním USB přijímačem. Nabíjí se USB–C kabelem a na jedno nabití dokáže fungovat až 10 dní. Pokud nepoužíváte podsvícení, pak se výdrž prodlužuje na krásných 5 měsíců na jedno nabití.
 

 
Připojení více zařízení
Klávesnici můžete spárovat až se třemi zařízeními a přepínat mezi nimi jedním stiskem tlačítka Easy-Switch. Používejte jednu klávesnici MX Keys se svým notebookem, stolním počítačem nebo tabletem.

Klíčové vlastnosti
Výkonná klávesnice Logitech MX Keys s vysokou výdrží až 10 dní na jedno nabití nebo 5 měsíců bez používání podsvícení. Klávesnice podporuje technologii Bluetooth, připojení je možné přes i přes USB přijímač. Je vybavena klávesami s kulovým profilem pro pohodlné, rychlé a přesné psaní a rychlou zpětnou odezvou. Zabudované inteligentní podsvícení se aktivuje ve chvíli, kdy přiblížíte prsty, můžete ho úplně vypnout. České rozložení kláves, rozměry 18,4 mm x 14,4 mm x 6,6 mm a hmotnost 810g.
 
 

Klíčové parametry produktu

Podsvícení
Ano

Podporovaný OS
Android, iOS, Linux, Windows

Typ použití
Klasická

Provedení
Bezdrátové

Ergonomické provedení
Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva
černá

Šířka
430.2 mm

Výška
20.5 mm

Hmotnost
810 g

Hloubka
131.6 mm

Další vlastnosti

Značka
Logitech

Provedení
Bezdrátové

Funkce

Podsvícení
Ano

Baterie

Výdrž batérie
240 hod.

Operační systém

Podporovaný OS
Android, iOS, Linux, Windows

Klávesnice

Typ použití
Klasická

Ergonomie

Ergonomické provedení
Ne
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Lokalizace česká
Podsvícení ano
Typ rozhraní bezdrátové
Apple kompatibilní ano
S numpadem ano
Logitech Unifying ano
Tiché klávesnice ano
Bluetooth ano
Konektor USB
Zobrazit více parametrů

Články odjinud