DIFUZÉR VŮNĚ / ZVLHČOVAČ VZDUCHU 220ml PRO USB AROMATERAPIE - přístroj má mimořádně užitečnou funkci aromaterapie. Po nakapání pár kapek oleje do vody zvlhčovač kromě regulace mlhy uvolňuje i vůně s relaxačními vlastnostmi (povolené jsou pouze oleje rozpustné ve vodě - jinak může dojít k poškození zvlhčovače) . TICHÝ PROVOZ - zvlhčovač produkuje chladnou páru a nevytváří prakticky žádný zvuk - jedná se o jeden z nejtišších modelů na trhu, díky čemuž nezatěžuje členy domácnosti - zejména bude vhodný... Celý popis
Koupit za 117 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Malatec 16365
Doprava:
106 Kč
Skladem
117 Kč
Koupit za 117 Kč
92 %
Malatec 16365 Zvlhčovač vzduchu USB, 220 ml bílý
Doprava:
49 Kč
Skladem
138 Kč
Koupit za 138 Kč
100 %
Malatec 16365
Doprava:
69 Kč
Skladem
380 Kč
Koupit za 380 Kč
100 %
Malatec 16365
Doprava:
69 Kč
Skladem
380 Kč
Koupit za 380 Kč
94 %
Zvlhčovač vzduchu USB, 220 ml Bílý Malatec 16365
Doprava:
34 Kč
Skladem
264 Kč
Koupit za 264 Kč
Popis
DIFUZÉR VŮNĚ / ZVLHČOVAČ VZDUCHU 220ml PRO USB
AROMATERAPIE - přístroj má mimořádně užitečnou funkci aromaterapie. Po nakapání pár kapek oleje do vody zvlhčovač kromě regulace mlhy uvolňuje i vůně s relaxačními vlastnostmi (povolené jsou pouze oleje rozpustné ve vodě - jinak může dojít k poškození zvlhčovače) .
TICHÝ PROVOZ - zvlhčovač produkuje chladnou páru a nevytváří prakticky žádný zvuk - jedná se o jeden z nejtišších modelů na trhu, díky čemuž nezatěžuje členy domácnosti - zejména bude vhodný pro děti , jejichž spánek je velmi častý světlo. Zvlhčovač nebude překážet při každodenních činnostech ani práci. V noci může klidně chodit a nebude rušit spánek , naopak - zlepší jeho kvalitu a uživatel bude odpočatější, vycházející mlha vám umožní relaxovat a minimalizovat stres nahromaděný během dne.
NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE - 2W zvlhčovač je energeticky úsporný. Oproti jiným, díky kterým použití zvlhčovače nezatíží domácí rozpočet , je jeho účinnost dostatečná pro zvlhčení a krásnou vůni vzduchu ve vašem bytě, domě nebo kanceláři.
ATRAKTIVNÍ VZHLED - Zvlhčovač má skvělý design připomínající soba se zlatými rohy. S úspěchem jej využijete jako vánoční ozdobu i jako exkluzivní dekoraci. Díky kompaktním rozměrům nezabere mnoho místa a vejde se na každý pracovní stůl nebo noční stolek.
SPECIFIKACE - 3v1: lampa + zvlhčovač + aromaterapie ; RGB LED osvětlení: 8 barev; barva zvlhčovače: bílá / zlatá; materiál: plast; hydratační: ano; aromaterapie: ano; bezhlučný: ano; kapacita: 220ml; pracovní doba na 1 nádrž: 5h; účinnost: 45ml / h; USB napětí: 5V; výkon: 2W; délka napájecího kabelu: 115cm; rozměry: 8/8 / 13cm; hmotnost: 0,14 kg; hmotnost v balení: 0,252 kg.
SPECIFIKACE
3 v 1: lampa + zvlhčovač + aromaterapie
RGB LED osvětlení: 8 barev
barva zvlhčovače: bílá / zlatá
materiál: plast
hydratační: ano
aromaterapie: ano
bezhlučný: ano
kapacita: 220ml
pracovní doba na 1 nádrž: 5h
účinnost: 45ml/hod
Napětí USB: 5V
výkon: 2W
délka napájecího kabelu
115 cm; rozměry
8/8/13 cm
hmotnost: 0,14 kg
hmotnost v balení: 0,252 kg
ZAHRNUTA
difuzor
Kabel USB-DC 3.5
3 patrony s houbou
AROMATERAPIE - přístroj má mimořádně užitečnou funkci aromaterapie. Po nakapání pár kapek oleje do vody zvlhčovač kromě regulace mlhy uvolňuje i vůně s relaxačními vlastnostmi (povolené jsou pouze oleje rozpustné ve vodě - jinak může dojít k poškození zvlhčovače) .
TICHÝ PROVOZ - zvlhčovač produkuje chladnou páru a nevytváří prakticky žádný zvuk - jedná se o jeden z nejtišších modelů na trhu, díky čemuž nezatěžuje členy domácnosti - zejména bude vhodný pro děti , jejichž spánek je velmi častý světlo. Zvlhčovač nebude překážet při každodenních činnostech ani práci. V noci může klidně chodit a nebude rušit spánek , naopak - zlepší jeho kvalitu a uživatel bude odpočatější, vycházející mlha vám umožní relaxovat a minimalizovat stres nahromaděný během dne.
NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE - 2W zvlhčovač je energeticky úsporný. Oproti jiným, díky kterým použití zvlhčovače nezatíží domácí rozpočet , je jeho účinnost dostatečná pro zvlhčení a krásnou vůni vzduchu ve vašem bytě, domě nebo kanceláři.
ATRAKTIVNÍ VZHLED - Zvlhčovač má skvělý design připomínající soba se zlatými rohy. S úspěchem jej využijete jako vánoční ozdobu i jako exkluzivní dekoraci. Díky kompaktním rozměrům nezabere mnoho místa a vejde se na každý pracovní stůl nebo noční stolek.
SPECIFIKACE - 3v1: lampa + zvlhčovač + aromaterapie ; RGB LED osvětlení: 8 barev; barva zvlhčovače: bílá / zlatá; materiál: plast; hydratační: ano; aromaterapie: ano; bezhlučný: ano; kapacita: 220ml; pracovní doba na 1 nádrž: 5h; účinnost: 45ml / h; USB napětí: 5V; výkon: 2W; délka napájecího kabelu: 115cm; rozměry: 8/8 / 13cm; hmotnost: 0,14 kg; hmotnost v balení: 0,252 kg.
SPECIFIKACE
3 v 1: lampa + zvlhčovač + aromaterapie
RGB LED osvětlení: 8 barev
barva zvlhčovače: bílá / zlatá
materiál: plast
hydratační: ano
aromaterapie: ano
bezhlučný: ano
kapacita: 220ml
pracovní doba na 1 nádrž: 5h
účinnost: 45ml/hod
Napětí USB: 5V
výkon: 2W
délka napájecího kabelu
115 cm; rozměry
8/8/13 cm
hmotnost: 0,14 kg
hmotnost v balení: 0,252 kg
ZAHRNUTA
difuzor
Kabel USB-DC 3.5
3 patrony s houbou
Parametry
| Výrobce | Malatec |
| Druh | zvlhčovače |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Příkon | 2 W |
| Hmotnost | 0.14 kg |
| Barva | bílé |
| Délka přívodového kabelu | 1.15 m |
| Rozměry (VxŠxH) | 13 x 8 x 8 cm |
| Noční režim | ano |
| S aromadifuzérem | ano |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Příliš vysoká vlhkost může podpořit plísně | ano |
| Pro těžké alergiky | nevhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro uživatele bez času na údržbu | nevhodné |
| Výkon zvlhčování | 45.0 ml/h |