Mark Levinson No5909

90 %
Stars
(2 hodnocení)

Luxusní uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku z okolí - šedá   RODOKMEN MARK LEVINSON Již 50 let nastavuje nejvyšší standardy v reprodukci zvuku a pro Hi-Fi znamená to, co Lamborghini, Porsche nebo Ferrari pro svět automobilů. Mark Levinson je ikonická značka, pojmenovaná po svém legendárním zakladateli, která zanechala nesmazatelnou stopu díky svým audio výrobkům s referenční zvukovou kvalitou.   Na světové výstavě CES v roce 2022 tým Marka Levinsona představil svůj... Celý popis

Koupit za 24 876 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Luxusní uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku z okolí - šedá

 
RODOKMEN MARK LEVINSON
Již 50 let nastavuje nejvyšší standardy v reprodukci zvuku a pro Hi-Fi znamená to, co Lamborghini, Porsche nebo Ferrari pro svět automobilů. Mark Levinson je ikonická značka, pojmenovaná po svém legendárním zakladateli, která zanechala nesmazatelnou stopu díky svým audio výrobkům s referenční zvukovou kvalitou.
 
Na světové výstavě CES v roce 2022 tým Marka Levinsona představil svůj nejnovější počin, kterým se snaží navázat na odkaz značky. První sluchátka pod značkou Mark Levinson dostaly, stejně jako ostatní produkty značky, číselné označení № 5909. V souladu s nejnovějšími trendy se jedná rovnou o bezdrátový model s adaptabilním potlačením hluku z okolí, který je určen pro nejvášnivější milovníky referenčního poslechu. Zvukový profil byl inženýry profesionálně vyladěn na křivku akustické odezvy, která dosáhla nejvyššího subjektivního hodnocení v poslechových testech, vyvinutých společností během desetiletí výzkumu preferencí poslechu a vědy o akustice.
 

 
BEZKONKURENČNÍ VÝKON VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ
 
Návrh № 5909 spoléhá na komponenty, materiály a technologie nejvyšší kvality jako jsou 40 mm měniče potažené beryliem a připojení Bluetooth 5.1 s vysokým rozlišením a podporou kodeků SBC, AAC, aptX Adaptive a LDAC (široce užívaný kodek s nejvyšší šířkou pásma, který ve spojení s kompatibilním zařízením pro přenos, dokáže zpracovat rozlišení zvuku 24-bitů / 96 kHz), velmi pohodlný, kůží potažený hlavový most z paměťové pěny, eloxovaný hliníkový třmen a luxusní vyměnitelné náušníky s metalickým automobilovým lakem.  Zvukové kvality tak beze zbytku splňují přísné standardy pro certifikaci Hi-Res Audio.
 

 
NAVRŽENO PRO CESTOVÁNÍ
 
Ponořte se hluboko do své hudby a během cestování se nenechte rušit hlukem okolí. Technologie adaptabilního aktivního potlačení hluku (Adaptive Active Noise Cancellation) nabízí tři režimy pro prvotřídní zvukovou izolaci, zatímco volitelný režim Ambient Aware ponechává situační povědomí. Pevné pouzdro na přenášení diskrétně ukládá kompletní sortiment kabelů a příslušenství, včetně nabíjecích kabelů USB-C, zvukového adaptéru do letadla a leštícího hadříku z mikrovlákna. Životnost baterie je deklarována mezi 30 hodinami (se zapnutým aktivním potlačením hluku) a 34 hodinami (s vypnutým potlačením hluku). No. 5909 vydrží hrát až 6 hodin již po pouhých 15 minutách nabíjení.

POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ
 
Na pravém sluchátku jsou tři ovládací tlačítka, kterými můžete zvýšit nebo snížit úroveň hlasitosti, přijmout nebo ukončit telefonní hovor a během přehrávání přeskočit vpřed / vzad. Prostřední tlačítko aktivuje hlasového asistenta. V aplikaci Mark Levinson Headphones (zdarma pro iOS a Android) můžete zvolit režim potlačení hluku nebo vybrat některé ze tří nastavení EQ. Zároveň zde můžete nastavit časový interval pro automatické vypnutí sluchátek v případě, že nebude detekován zvukový signál. Sluchátka lze samozřejmě připojit nejen bezdrátově, ale můžete je připojit i kabelem, který je součástí dodávky.
 

 
KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ KONVERZACE
 
Komunikujte pohodlně téměř v jakémkoli prostředí. Čtyři směrové mikrofony s funkcí Smart Wind Adaptation zabraňují rušení vašeho hlasu okolním hlukem nebo větrem. Spojte se s rodinou, chatujte s přáteli nebo s dokonale čistým zvukem za všech okolností.

 OBSAH BALENÍ

  
• Sluchátka Mark Levinson № 5909
• Cestovní úložné pouzdro
• 1,25 m nabíjecí kabel USB-C na USB-C
• Proprietární audio kabely v délce 1,25 m USB-C na 3,5 mm a 4 m USB-C na 3,5 mm
• Adaptér z 3,5 mm na 6,3 mm• Adaptér USB-C na USB-A
• Adaptér do letadla
• Leštící hadřík z mikrovlákna• Uživatelská příručka
 
ODKAZY

  
Hodnocení - HEADFONIC:
"No. 5909 je dobře zaoblený sportovní vůz s bohatými funkcemi na vaší hlavě, který je náhodou skvělý a za dobrou cenu. Doporučím je každému, kdo chce plnohodnotná bezdrátová sluchátka, a také těm kdo vyžadují precizní hladký a příjemný zvuk."
 
Recenze STEREONET (EN)
Recenze WHAT HIFI (EN)
Recenze TECHHIVE (EN)
Recenze HOME CINEMA CHOICE (EN)
Recenze AV FORUMS (EN)
Recenze TECH RADAR (EN)
Recenze TRUSTED REVIEWS (EN)
Recenze HEADFONICS (EN)
 
PRODUKTOVÉ VIDEO
 
Hodnocení - Ed Selley - AV FORUMS:
"No. 5909 jsou špičková sluchátka. Skutečnost, že hrají tak jak hrají, aniž by byla připojena kabelem je mimo vnímání."

Hodnocení - Ed Selley - TECH HIVE:
Jedná se o nádherná sluchátka hodná dědictví Marka Levinsona a předčí zvuková očekávání i toho nejnáročnějšího milovníka hudby.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 34 hodin
Účel Hi-Fi
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Mark Levinson
Citlivost 97 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm + 6,3 mm Jack
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 125 cm
Hmotnost 340 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 40 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud