Marshall Emberton

97 %
Stars
(14 hodnocení)

Marshall Emberton Emberton je kompaktní přenosný reproduktor s tak hlasitým a živým zvukem, jaký Marshall dokáže poskytnout. Produkt využívá True Stereophonic – jedinečnou formu vícesměrového přenosu zvuku. Zažijte absolutní 360° zvuk, díky kterému je každé místo k poslechu to pravé. K reproduktoru se připojíte pomocí Bluetooth 5.0 na vzdálenost až 10 metrů.  O plný a čistý zvuk se starají 2× 10W reproduktory. Emberton je nejmenší člen rodiny přenosných reproduktorů značky Marshall. Díky kompaktním... Celý popis

Koupit za 4 033 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Marshall Emberton
Emberton je kompaktní přenosný reproduktor s tak hlasitým a živým zvukem, jaký Marshall dokáže poskytnout. Produkt využívá True Stereophonic – jedinečnou formu vícesměrového přenosu zvuku. Zažijte absolutní 360° zvuk, díky kterému je každé místo k poslechu to pravé. K reproduktoru se připojíte pomocí Bluetooth 5.0 na vzdálenost až 10 metrů. 
O plný a čistý zvuk se starají 2× 10W reproduktory. Emberton je nejmenší člen rodiny přenosných reproduktorů značky Marshall. Díky kompaktním rozměrům a velké výdrži, bude cestovat všude s vámi. Nabízí až 20 hodin přehrávání na jedno nabití. Šikovná je funkce rychlého nabíjení, díky ní získáte za 20 minut v nabíječce 5 hodin přehrávání. Plně nabitý je za 3 hodiny. 

 
Klíčové vlastnosti

Jedinečný a čistý zvuk v malém designovém balení
Výdrž až 20 hodin
Zabudované 2× 10W reproduktory
Frekvence 60 Hz až 20 kHz

 
 Snadné ovládání na jednom místě
Emberton je jednoduchý a snadno použitelný. Ovládejte jej vícesměrným ovládacím knoflíkem. Můžete přehrávat, pozastavovat, přeskakovat stopy a upravovat hlasitost reproduktoru a také jej zapínat a vypínat. Nechybí ani led indikátor stavu baterie.

Kompaktní rozměry
Váží pouhých 0,7 kg a vejde se do vaší dlaně, takže je dokonalým kompaktním reproduktorem, který si můžete vzít s sebou.

 
Nezaměnitelný design
Produkt kombinuje současnou technologii s ikonickým Marshallovým designem tak, aby poskytl tvrdý zvuk při zachování klasického vzhledu. Tento reproduktor budete chtít hrdě vystavit kdekoli.

 
Odolný
Díky stupni krytí IPX7 jej můžete bez strachu používat i venku. Produkt je voděodolný a navržený tak, aby vás v ničem neomezoval. 

 
Jednoduchost a síla
Emberton je vybaven technologií Bluetooth 5.0 pro snadné připojení, výjimečnou kvalitu zvuku a přehrávání hudby. 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud