- Provedení sluchátek: do uší - Typ sluchátek: do ucha (intraaural) - Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) - Typ připojení: bluetooth - Typ nabíjení: Bezdrátové; USB-C - Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti - Mikrofon: ANO - Přijmutí hovoru: ANO - Vhodné pro sport: ANO - Stupeň krytí: IPX5 - ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO - Kmitočtový rozsah od (Hz): 20 - Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 - Citlivost (dB): 106 - Impedance (ohm): 16 - True wireless: ANO - Výdrž sluchátek... Celý popis

Koupit za 4 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- Provedení sluchátek: do uší

- Typ sluchátek: do ucha (intraaural)

- Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth)

- Typ připojení: bluetooth

- Typ nabíjení: Bezdrátové; USB-C

- Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti

- Mikrofon: ANO

- Přijmutí hovoru: ANO

- Vhodné pro sport: ANO

- Stupeň krytí: IPX5

- ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO

- Kmitočtový rozsah od (Hz): 20

- Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000

- Citlivost (dB): 106

- Impedance (ohm): 16

- True wireless: ANO

- Výdrž sluchátek (hod.): 6

- Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 26

- Dětská sluchátka: NE

- Akustický systém: polouzavřený

- Měření tepu: NE

- Barva: černá

- Provedení výrobku: černá barva

To jsou Motif ANC, skutečná bezdrátová sluchátka od Marshall, která zesílí váš zvuk a zároveň potlačí okolní hluk pomocí aktivního potlačení hluku. Noste velké pódium v ??kapse s celkem 20 hodinami bezdrátového přehrávání a robustním přenosným nabíjecím pouzdrem. Tato bezdrátová sluchátka plní svůj slib bouřlivého zvuku v úhledném balení. Užijte si zesílený zvuk v utěsněném provedení, které je jako stvořené pro celodenní poslech.

ZRUŠTE HLUČNOST, ZESILTE ZVUK

Když chcete vypnout hluk kolem vás a hluboce se ponořit do své hudby bez rozptylování, Motif ANC vám kryje záda. Nastavte si vlastní úroveň aktivního potlačení hluku a průhlednosti pro skutečně osobní zážitek z poslechu.

ZVUK PODPISU MARSHALLA

Motif ANC se může pochlubit největším zvukem v nejmenším balení a plní svůj slib. Tato opravdová bezdrátová sluchátka vědí, že vaše hudba je vším, a proto to jejich design staví na první místo.

SPOLEHLIVÝ DOBA HRANÍ S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM

Motif ANC je to pravé bezdrátové, na které se můžete spolehnout, když chcete zvyšovat hlasitost na celé hodiny. Každé sluchátko vydrží 4,5 hodiny bezdrátového přehrávání s plným ANC a přenosné nabíjecí pouzdro poskytuje celkem 20 hodin přehrávání na jedno nabití. Bezdrátové nabíjení také usnadňuje nabíjení a používání (bezdrátová nabíjecí podložka není součástí dodávky).

UTĚSNĚNÁ SLUCHÁTKA PRO BEZPEČNÉ UDĚLENÍ

Správné uchycení je klíčem k získání správného zvuku, takže Motif ANC přichází s utěsněnými náušníky a třemi velikostmi nástavců do uší, takže můžete najít to nejbezpečnější a nejpohodlnější.

INTUITIVNÍ DESIGN, KTERÝ STAVÍ HUDBU NA PRVNÍM MÍSTĚ

Motiv ANC je přímočarý, ale svým designem chytrý. Intuitivní dotyková sluchátka vám usnadňují interakci s hudbou a hovory a vestavěné duální mikrofony se postarají o to, aby byl váš hlas slyšet.

NOSTE VELKÉ PÓDIUM VE SVÉ KAPSE

Nikdy byste neměli klesat ve zvuku, když zmenšujete velikost. Motif ANC poskytuje stejný zvuk Marshall v designu, který je robustní a tenký. Tato sluchátka jsou definicí odolných sluchátek s krytím IPX5 a kapesním nabíjecím pouzdrem odolným proti poškrábání s krytím IPX4, takže je můžete nosit s sebou a poslouchat hudbu.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud