Microsoft 365 pro jednotlivce vám přináší nejnovější verze aplikací Office + cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Navíc získáte 60 volných minut pro Skype volání a 1 TB prostoru na OneDrive. Po přihlášení ke svému individuálnímu účtu získáte přístup k aktualizovaným aplikacím, dokumentům a vlastním nastavením. Co je zahrnuto v Microsoft 365 pro jednotlivce:  - obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook... Celý popis

Koupit za 1 524 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Microsoft 365 pro jednotlivce vám přináší nejnovější verze aplikací Office + cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Navíc získáte 60 volných minut pro Skype volání a 1 TB prostoru na OneDrive. Po přihlášení ke svému individuálnímu účtu získáte přístup k aktualizovaným aplikacím, dokumentům a vlastním nastavením.

Co je zahrnuto v Microsoft 365 pro jednotlivce: 

- obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook

                                     Publisher, Access (pouze pro PC)

- 1 TB cloudového úložiště na OneDrivu

- 60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype ve více než 60 zemích

- Budete moci nainstalovat Office 365 na všechna vaše zařízení a přihlásit se k 5-ti zařízením současně – to znamená, že můžete používat Office bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo které zařízení používáte. Platí pro PC, Mac, tablety a telefony.

- Microsoft nabízí pro své zákazníky podporu pomocí chatu, telefonu, případně komunitního fora po celou dobu předplatného.

 

Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

Outlook

Užijte si až 50 GB schránku bez reklam. Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.

 

Publisher (pouze PC)

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu, použít vlastní text a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové.

Access (pouze PC)
Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat.

 

OneNote

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními. 

Neustále aktuální

Jednou z hlavních výhod balíčku Microsoft 365 je bezpochyby jeho celoroční aktualizace na nejnovější verzi. Opravy chyb či další vylepšení aplikací a jejich doplňků ve všech počítačích domácnosti budete mít k dispozici jako jedni z prvních a to zcela zdarma. Pracujte maximálně efektivně a nestarejte se o aktuálnost Vašeho softwaru, program všechno udělá za Vás a to po celou dobu předplatného.

Skype

Využijte 60 volných minut měsíčně na volání na telefony a pevné linky do ČR i ostatních zemí světa. Je vyžadován účet Skype. Nelze volat na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazená k zeměpisné oblasti. Volání na telefony je dostupné pouze ve vybraných zemích. Minuty volání přes Skype jsou dostupné ve vybraných zemích. Na nabídku se vztahují výjimky.

OneDrive - přístup odkudkoliv

OneDrive je cloudová služba (=online služba), která vám nabízí 1 TB (=1000GB) úložného prostoru pro vaše data. Data tak máte dostupná vždy ze všech zařízení, na kterých jste přihlášeni ke svému Microsoft účtu. Současně lze datový prostor využít pro sdílení dat s ostatními, bez potřeby připlácet za cloudové úložiště u jiné firmy. K přístupu na OneDrive není potřeba mít nainstalovaný kancelářský balík Office, stačí webový prohlížeč. Do telefonu lze jednoduše stáhnout aplikaci OneDrive. Zařízení umožňují i synchronizaci veškerých dat, které si do mobilu či počítače uložíte, či které vytvoříte - vše je přehledné a nastavitelné vám na míru.

OneDrive nabízí i datový trezor, což je trezor s dvoufázovým ověřováním identity pro vaše nejcitlivější data.

  

Známé aplikace jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Office 365 nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher, které nainstalujete na vaše různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si váš život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty, nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam, nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat novou licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft SW
Jazyk Český
Typ licence pronájem
Původ licence nové

Podobné produkty

Články odjinud