Pozor, předobjednávka! Hru čekáme koncem listopadu 2021. Střet civilizací: Monumentální edice je kompletní české vydání vynikající civilizační hry Clash of Cultures. Naleznete v něm původní základní hru s krásně přepracovanou grafikou, rozšíření Civiilizations a malé rozšíření Aztec pack. Hráči ve hře povedou jednu z civilizací, budou objevovat mapu, rozšiřovat svoje teritorium a postupovat v technologickém stromu s desítkami možných vynálezů. No a budou samozřejmě i soupeřit s ostatními. Nová edice... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pozor, předobjednávka! Hru čekáme koncem listopadu 2021.
Střet civilizací: Monumentální edice je kompletní české vydání vynikající civilizační hry Clash of Cultures. Naleznete v něm původní základní hru s krásně přepracovanou grafikou, rozšíření Civiilizations a malé rozšíření Aztec pack. Hráči ve hře povedou jednu z civilizací, budou objevovat mapu, rozšiřovat svoje teritorium a postupovat v technologickém stromu s desítkami možných vynálezů. No a budou samozřejmě i soupeřit s ostatními. Nová edice obsahuje tři stovky detailních miniatur a to včetně třeba miniatur divů světa. Střet civilizací je jednou z nejlepších civilizačních her všech dob. Pokud daný typ her máte rádi, tak jej prostě musíte mít! ;)
Podle mnohých recenzí nejlepší civilizační hra všech dob.
Prozkoumejte území, vybudujte impérium, rozvíjejte technologie a bojujte proti ostatním říším.
Modulární mapa a další herní mechanismy zajišťují, že každá partie bude jiná.
Obsahuje modernizovanou a vylepšenou verzi hry Clash of Cultures, jejího rozšíření Civilizations a promo balíčku Aztec Pack.
Obsahuje 350 detailních plastových figurek.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud