Velká civilizační stolní hra v zahraničí známá jako Clash of Cultures Prozkoumejte území Ujměte se vedení starověké civilizace ve chvíli, kdy ji tvoří jediná víska někde na konci světa. Vysílejte osadníky na průzkum okolní krajiny, posouvejte hranice svého území a s využitím pěchoty, jezdectva i slonů rozšiřte svou slávu a moc do všech kontinentů! Vybudujte impérium Díky modulárnímu systému budování měst můžete proměnit své malé osady v majestátní metropole. V akademiích vzkvétá vzdělanost, pevnosti... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Velká civilizační stolní hra v zahraničí známá jako Clash of Cultures

Prozkoumejte území
Ujměte se vedení starověké civilizace ve chvíli, kdy ji tvoří jediná víska někde na konci světa. Vysílejte osadníky na průzkum okolní krajiny, posouvejte hranice svého území a s využitím pěchoty, jezdectva i slonů rozšiřte svou slávu a moc do všech kontinentů!
Vybudujte impérium
Díky modulárnímu systému budování měst můžete proměnit své malé osady v majestátní metropole. V akademiích vzkvétá vzdělanost, pevnosti chrání města před nájezdníky, v chrámech mohou lidé vzývat své bohy a v nejpůsobivějších městech můžete vztyčit i divy světa!
Rozvíjejte technologie
Přepište historii podle svého! Přetvořte svá města v chráněné studnice moudrosti nebo naverbujte armádu, jež zdrtí všechny nepřátele. Na desce svého národa sledujte, jak vaši lidé získávají nové znalosti, techniky a dovednosti.
Legenda se vrací

Střet civilizací: Monumentální vydání obsahuje modernizovanou a vylepšenou verzi epické civilizační hry Clash of Cultures, jejího rozšíření Civilizations a promo balíčku Aztec Pack.
 
Podle mnohých recenzí nejlepší civilizační hra všech dob.
Prozkoumejte území, vybudujte impérium, rozvíjejte technologie a bojujte proti ostatním říším.
Modulární mapa a další herní mechanismy zajišťují, že každá partie bude jiná.
Obsahuje modernizovanou a vylepšenou verzi hry Clash of Cultures, jejího rozšíření Civilizations a promo balíčku Aztec Pack.

Obsahuje 350 detailních plastových figurek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mindok
Věk od 14 let
Počet hráčů 2 - 4
Délka hry 180 min
Značka Mindok
Rok vydání 2021

Podobné produkty

Články odjinud