Niceboy ORYX K100

83 %
Stars
(25 hodnocení)

Niceboy Oryx K100 Membránová klávesnice pro pravého hráče – Niceboy Oryx K100. Užijte si ten komfort i vy! 12 multimediálních kláves vám dá rychlý přístup k aplikacím. S WinLock vás nevyruší žádné nechtěné přepnutí do hlavního menu. A díky RGB podsvícení bude hrát ve stylu a ze hry si odnesete ještě větší zážitek. Hlavní vlastnosti - Kvalitní drátová membránová klávesnice - 12 multimediálních kláves - Česká lokalizace kláves - Nízký profil kláves - Windows Lock - RGB LED podsvícení (3 módy)... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Niceboy Oryx K100
Membránová klávesnice pro pravého hráče – Niceboy Oryx K100. Užijte si ten komfort i vy! 12 multimediálních kláves vám dá rychlý přístup k aplikacím. S WinLock vás nevyruší žádné nechtěné přepnutí do hlavního menu. A díky RGB podsvícení bude hrát ve stylu a ze hry si odnesete ještě větší zážitek.

Hlavní vlastnosti

- Kvalitní drátová membránová klávesnice
- 12 multimediálních kláves
- Česká lokalizace kláves
- Nízký profil kláves
- Windows Lock
- RGB LED podsvícení (3 módy)
- 108 kláves
- Připojení pomocí USB
- Snadná Plug & Play instalace bez nutnosti stahování ovladačů
- Kabel o délce 1,5 metru

Spolehlivá klávesnice

Tato klávesnice je vybavena membránovými spínači s rychlou odezvou, které výdrží až 3 miliony kliknutí. Díky USB konektoru ji bleskurychle připojíte k počítači nebo notebooku, aniž byste museli instalovat jakékoliv ovladače. Zkrátka spolehlivá kamarádka pro hraní her a práci – má české rozmístění písmen a s nízkoprofilovými klávesami nebudete rušit okolí.

Stylové podsvícení

Samozřejmou výbavou ORYX K100 je stylové barevné RGB podsvícení, které si můžete užít hned ve třech barevných módech. Ovládání podsvícení včetně nastavení jasu a dynamiky efektu je jednoduše nastavitelné přímo na klávesnici.

Přes den práce, v noci zábava

Kdo má rád nižší profil kláves, pro toho je herní klávesnice ORYX K100 tím pravým. I přes hladký chod kláves ale může mít jistotu, že se stisknutí klávesy vždy zaznamená. Díky českému rozmístění písmen bude psaní textů hračka. Jistotu a stabilitu zajistí protiskluzové gumové nožičky, pohodlí zas možnost si úhel naklonění.
Zobrazit více

Články odjinud