Nitecore NB10000

94 %
Stars
(8 hodnocení)

Nová generace oblíbené powerbanky Nitecore NB10000 přináší významná vylepšení. Tato powerbanka disponuje výkonnou baterií o kapacitě 10 000 mAh, což znamená, že dokáže dvakrát nabít například základní model iPhone 13 nebo Samsung S22. Největším přínosem je, že tento výkon je zabalen do lehkého rámu z uhlíkových vláken, díky čemuž je NB10K až o 40 % lehčí než běžné powerbanky. Tato powerbanka je navíc menší a tenčí než běžný telefon a má moderní minimalistický design, což ji činí skvělým společníkem... Celý popis

Koupit za 1 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová generace oblíbené powerbanky Nitecore NB10000 přináší významná vylepšení. Tato powerbanka disponuje výkonnou baterií o kapacitě 10 000 mAh, což znamená, že dokáže dvakrát nabít například základní model iPhone 13 nebo Samsung S22. Největším přínosem je, že tento výkon je zabalen do lehkého rámu z uhlíkových vláken, díky čemuž je NB10K až o 40 % lehčí než běžné powerbanky. Tato powerbanka je navíc menší a tenčí než běžný telefon a má moderní minimalistický design, což ji činí skvělým společníkem pro cestovatele, outdoorové nadšence, sportovce, turisty nebo první záchranáře, kteří potřebují spolehlivý zdroj energie na dlouhých cestách nebo misích. Samozřejmě, NB10000 je i výborným přídavkem k přípravě na nouzové situace nebo do batohu na případ krizových situací.
Powerbanka je vybavena dvojitým výstupem USB/USB-C s podporou rychlého nabíjení (QC), což umožňuje rychlé nabíjení dvou zařízení s maximální kompatibilitou se všemi elektronickými zařízeními. Pro citlivá zařízení, jako jsou sluchátka Bluetooth nebo inteligentní hodinky, je k dispozici režim nízkého proudu, aby se předešlo případnému poškození. Druhá generace modelu NB10K přináší vylepšený ukazatel zbývající kapacity baterie, který je viditelnější a jednodušeji identifikovatelný, což vám ušetří starosti s kontrolou nabití.
Powerbanka NB10000 je nejen výkonná, ale také odolná. Je vyrobena z uhlíkových vláken, což ji chrání před propíchnutím, odřením a nárazy. Kromě toho je odolná vůči vodě s krytím IPX5 a má integrované bezpečnostní prvky, které chrání před zkratem, přebitím, vybitím nebo přehřátím. Je to spolehlivý zdroj energie pro různé situace.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nitecore
Kapacita 10000 mAh
Hmotnost 150 g
USB-C konektor ano

Články odjinud