Nokia 2720 Flip

68 %
Stars
(57 hodnocení)

Parametry produktu Nokia 2720 Flip Výrobce Nokia Konstrukce Konstrukce VÉČKO - Otevírací telefon, v dolní části klávesnice, v horní části displej. v zavřeném stavu není vidět klávesnice. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice Operační systém KaiOS Hmotnost 118 g Možnost paměťové karty Možnost paměťové karty Pomocí paměťové karty si můžete rozšířit vnitřní paměť svého mobilu. Existuje několik druhů karet a většina telefonů používá jen jeden druh, takže je nutné před zakoupením... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Parametry produktu
Nokia 2720 Flip

Výrobce
Nokia

Konstrukce

Konstrukce
VÉČKO - Otevírací telefon, v dolní části klávesnice, v horní části displej. v zavřeném stavu není vidět klávesnice. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice

Operační systém
KaiOS

Hmotnost
118 g

Možnost paměťové karty

Možnost paměťové karty
Pomocí paměťové karty si můžete rozšířit vnitřní paměť svého mobilu. Existuje několik druhů karet a většina telefonů používá jen jeden druh, takže je nutné před zakoupením karty, nebo telefonu zjistit vzájemnou kompatibilitu.

ano

Paměť RAM

Paměť RAM
Jedná se o operační paměť telefonu, na tuto paměť si ukládá telefon dočasná data, které potřebuje pro svoji práci.

512 MB

Velikost displeje

Velikost displeje
Udává velikost displeje na úhlopříčku v palcích. 1" = 2.54cm

2.8 "

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje
Udává počet bodů (pixelů), které displej zobrazí. Čím je výsledné číslo vyšší, tím je rozlišení lepší.

320 x 240

Počet displejů

Počet displejů
Číslo udává počet displejů. Klasické konstrukce mají jeden, véčka většinou dva.

2

Výška
104.8 mm

Šířka
54.5 mm

Hloubka
18.7 mm

Fotoaparát

Fotoaparát
Jde o integrovaný fotoaparát tj. zabudovaný v mobilu.

ano

Rozlišení fotoaparátu

Rozlišení fotoaparátu
Rozlišení vyjadřuje počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Má vliv na kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.

2 Mpix

Vestavěný blesk

Vestavěný blesk
Na mobilu najdeme buďto diody nebo xenonový blesk. Ve tmě nám pomůže udělat lepší fotky. LED diody jdou většinou použít i jako baterka na svícení.

ano

Počet objektivů zadního fotoaparátu
1 objektiv

Internetový prohlížeč

Internetový prohlížeč
Novější mobily dokáží načíst většinu jednoduchých webových stránek.

ano

Přehrávání MP3

Přehrávání MP3
Umožňje poslech hudby ve formátu MP3.

ano

Jack 3,5

Jack 3,5
Mobil má výstup na klasický sluchátkový jack, takže mimo dodávaných sluchátek, můžete připojit jakékoliv jiné s konektorem jack 3,5mm.

ano

Typ nabíječky (konektor)
micro USB

Sluchátkový konektor
3,5mm Jack

Verze Bluetooth
4.1

SOS tlačítko
ne

Multimediální zprávy MMS

Multimediální zprávy MMS
Pomocí MMS můžete posílat plnohodnotné fotografie, videa či delší text.

ano

Emailový prohlížeč

Emailový prohlížeč
Možnost psaní a čtení e-mailů po připojení ke vzdálené schránce.

ano

MP3/WMA/AAC vyzvánění
ano

Kapacita baterie

Kapacita baterie
Čím je kapacita baterie vyšší, tím telefon za stejných podmínek déle vydrží.

1500 mAh

Pohotovostní doba

Pohotovostní doba
Doba, po kterou by měl telefon vydržet na jedno nabití v pohotovostním režimu. Hodnota je závislá na teplotě okolí, síla signálu, množství uskutečněných hovorů, využívání multimediálních funkcí a dalších vlivech.

694 hodin

Doba hovoru

Doba hovoru
Doba, po kterou by měl telefon vydržet na jedno nabití při telefonování. Závisí na teplotě okolí, síle signálu, množství uskutečněných hovorů, využívání multimediálních funkcí a dalších vlivech.

654 min

Frekvence procesoru
1.1 GHz

Počet jader procesoru
2

Uživatelská paměť

Uživatelská paměť
Velikost úložného prostoru určeného pro vaše soubory a systém. Čím větší, tím lépe.

4 GB

GPS modul

GPS modul
GPS modul umožňuje lokalizovat vaši polohu a je základem pro fungování všech běžných navigační systémů - především se využívá pro navigaci.

ano

WiFi

WiFi
Umožňuje se připojit do bezdrátová sítě, ať doma, nebo v obchodních domech, restauracích atd a využívat služeb internetu pomocí programů, které jsou v zařízení naistalovány.

ano

Bluetooth

Bluetooth
Spojí telefon bezdrátově s jiným zařízením pomocí rádiových vln. Přístroje na sebe nemusí vidět.

ano

GPRS

GPRS
Označuje přenos dat v paketech. Čím je číslo vyšší, tím rychlejší je přenos, platíte většinou za objem přenesených dat.

ano

EDGE

EDGE
Mobilní vysokorychlostní přenos dat v rámci sítě GSM. Podobné jako GPRS ale dosahuje rychlosti přenosu až 236,8 kb/s.

ano

LTE
ano

Typ SIM karty
nanoSIM

5G
ne

Kalendář

Kalendář
Plánování schůzek, narozenin, svátků a dalších akcí v denním, týdenním a měsíčním kalendáři.

ano

Popis produktu

Klasický telefon, který jde s dobou. Nokia 2720 Flip v sobě kloubí výhody véčkové konstrukce, díky níž se pohodlně vejde do každé kapsy, a moderních technologií. K dispozici tak máte službu Google Asistent, s jejíž pomocí můžete například ovládat telefon hlasem. Ve výbavě této Nokie také nechybí aplikace Facebook a WhatsApp, takže budete mít vždy přehled o tom, co se právě děje. A pro případ nouze je tu pohotové nouzové tlačítko. Bonusem je i dlouhá výdrž baterie, dobrá odolnost, velká tlačítka a pohodlné zobrazení.

Spolehlivá klasika
Díky typické véčkové konstrukci budete vždy v obraze. Kromě hlavní obrazovky je totiž tato Nokia vybavena i menším vnějším displejem, na kterém přehledně uvidíte nové zprávy nebo informaci o tom, kdo vám zrovna volá. A po skončení hovoru stačí jednoduše zavěsit zaklapnutím telefonu.

Velké zobrazení i tlačítka
Skladnost, ale zároveň snadná ovladatelnost. To jsou přednosti modelu Nokia 2720 Flip. Proto mu nechybí velká tlačítka pro bezproblémové psaní zpráv. V případě potřeby si také můžete vybrat větší zobrazení textu, s nímž už při čtení obrazovky nebudete mít žádný problém.

Dostatečně odolný
Tento mobil není jen hezký na pohled. Nadčasový a elegantní design současně doplňuje promyšlená konstrukce z odolných materiálů. Telefon je vyroben z pevného polykarbonátu, takže si bezpečně poradí s náporem každodenního používání.

Velká výdrž baterie
Až 29 dní v pohotovostním režimu. Tak dlouho vydrží tento mobilní telefon v provozu na pouhé jedno nabití díky své baterii o kapacitě 1500 mAh. A pokud často telefonujete, jistě oceníte i maximální délku hovoru, jež činí více než deset hodin.

Pomoc od Google Asistenta
Usnadněte si život a ovládejte nejpoužívanější aplikace telefonu jen pomocí vašeho hlasu. Od toho je zde služba Google Asistent, která se hodí nejen při cestování, ale i doma. Můžete si tak například poslechnout zprávy, kontrolovat předpověď počasí nebo procházet internet. Zcela jednoduše.

Nouzové tlačítko
V případě neočekávaných potíží vám pomůže nouzové tlačítko. Po jeho stisknutí se z telefonu odešle nouzová SMS s vaší polohou. Zároveň se postupně zahájí volání pěti předem vybraným kontaktům, jež máte v adresáři, dokud se nepodaří hovor spojit. V krizových situacích je pak k dispozici funkce ICE (In Case of Emergency, tedy V případě nouze), která například zdravotníkům poskytne rychlý přístup k vámi zadaným lékařským informacím a ke kontaktům na vaše blízké osoby.

Internet 4G a aplikace
I s véčkovým telefonem lze jít s dobou. Můžete tak využívat rychlý internet na síti 4G a ještě k tomu toto připojení sdílet s přáteli, rodinou nebo například s vaším tabletem a dalšími zařízeními. V telefonu jsou předinstalovány také aplikace Facebook a WhatsApp, takže už vám nic neuteče, ani když jste zrovna na cestách. Stáhnout lze i další aplikace a hry.

 
Zobrazit více

Články odjinud