Oculus Quest 2 256 GB

94 %
Stars
(23 hodnocení)

Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/ Oculus Quest 2 Ponorte se s brýlemi Oculus Quest 2 do sveta her a virtuální reality. Spojení 6 GB RAM pameti a nové platformy Qualcomm Snapdragon XR2 se postará o bezchybný výkon. Zatímco prepracované ovladace zajistí špickové sledování rukou. Tak vezmete VR oteže do vlastních rukou a puste se do objevování nového sveta. Hlavní vlastnosti Procesor a grafická karta nové generace... Celý popis

Koupit za 13 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod
Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/

Oculus Quest 2
Ponorte se s brýlemi Oculus Quest 2 do sveta her a virtuální reality. Spojení 6 GB RAM pameti a nové platformy Qualcomm Snapdragon XR2 se postará o bezchybný výkon. Zatímco prepracované ovladace zajistí špickové sledování rukou. Tak vezmete VR oteže do vlastních rukou a puste se do objevování nového sveta.

Hlavní vlastnosti
Procesor a grafická karta nové generace
Prepracované ovladace
Kompatibilita s pocítacovou VR (vyžaduje kabel Oculus LINK, který se prodává samostatne)
Snadné nastavení pres telefon a aplikaci Oculus (zdarma ke stažení)
Vysílání do kompatibilního televizoru nebo mobilní aplikace Oculus
Prozkoumejte knihovnu her a prostredí pro Oculus Quest 2
1832x1920 rozlišení na oko oproti Quest s 1440x1600
podpora až 90 Hz obnovovací frekvence oproti 72Hz u Quest

Dokonalý obraz i zvuk
S brýlemi Oculus Quest 2 se mužete tešit na rozlišení 1 832 × 1 920 pixelu na oko a super ostrost, která vám umožní být neustále ve strehu. Vestavené reproduktory k vám pak pohrnou 3D pozicní audio hodné filmového plátna, které bude slyšet ze všech smeru.

Prihlášení pres Facebook
Abyste se mohli ke Questu 2 prihlásit, potrebujete úcet na Facebooku. Ve VR se tak mužete snadno potkávat s práteli a objevovat komunity z celého sveta. Do objevování se mužete bud pustit pod vlastním jménem, nebo si vybrat nové a vytvorit si jedinecný profil pro VR.

Klícové vlastnosti
Brýle pro virtuální realitu. Platforma Qualcomm Snapdragon XR2. Prepracované ovladace. Kompatibilita s pocítacovou VR. Snadné nastavení pres telefon a aplikaci Oculus. Vysílání do kompatibilního televizoru nebo mobilní aplikace.
Zobrazit více

Články odjinud