Pomocí programu Organizer BOZP a PO Traiva lze efektivně řídit celou oblast BOZP a PO i ve firmách s mnoha závody a dislokovanými pracovišti. Obsahuje více než 500 předprogramovaných lhůt BOZP a PO s dokumenty. Organizer BOZP a PO ve verzi PROFI je účinným nástrojem pro firmy a profesionály dodávající služby BOZP a PO, neboť umožňuje vedení lhůt pro neomezený počet firem a  rozdělení úkolů, jejich kontrolu na dálku Určení práv pro jednotlivé uživatele. Žádný termín tak nemůže zůstat zapomenutý.... Celý popis

Koupit za 1 815 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 Pomocí programu Organizer BOZP a PO Traiva lze efektivně řídit celou oblast BOZP a PO i ve firmách s mnoha závody a dislokovanými pracovišti. Obsahuje více než 500 předprogramovaných lhůt BOZP a PO s dokumenty.

Organizer BOZP a PO ve verzi PROFI je účinným nástrojem pro firmy a profesionály dodávající služby BOZP a PO, neboť umožňuje vedení lhůt pro neomezený počet firem a  rozdělení úkolů, jejich kontrolu na dálku Určení práv pro jednotlivé uživatele. Žádný termín tak nemůže zůstat zapomenutý. Termíny nařízené předpisy BOZP a PO jsou předprogramovány. Stačí si jen vybrat z tabulky lhůt a doplnit datum posledního provedení. Ke každé lhůtě navíc nabídne vypracovaný, vždy aktualní, potřebný dokument z naší profesionálně vypracované Online Dokumentace.

Co Organizer BOZP a PO umí? - automaticky sleduje lhůty kontrol, revizí, školení, zdravotních prohlídek a dalších termínů - upozornění na lhůtu obsahuje vyhotovené potřebné dokumenty ke lhůtě (presenční listiny, záznamy o kontrole, apod.) - ve verzi PROFI lze vést odděleně libovolný počet firem nebo provozů a tím se stává také vhodným nástrojem pro firmy dodávající služby BOZP - možnost vložení a sledování vlastních lhůt (např. schůzky, vlastní upomínky) - umožňuje práci libovolného počtu uživatelů s řízením a kontrolou administrátorem - umožňuje hlídání jakýchkoli jiných termínů a jejich kontrolu – efektivní řízení všech opakujících se úkolů - popisy úkolů, dokumenty z kontrol mohou být vloženy ke lhůtám a budou tak přehledně archivovány - upozornění na lhůty nebo klienta pomocí emailu,  při startu počítače - vždy aktuální dokumenty bozp a po - 3 stupně uživatelských oprávnění.

Pracovat s programem lze kdekoliv na světě, stačí Vám jen počítač a internetové připojení. Nemusíte se nic učit. Bublinová nápověda Vás dokonale navede bez čtení manuálu. Koupi programu nic neriskujete! Do 6 měsíců dnů od data koupě, můžete svou licenci zrušit a my Vám vrátíme celou částku - i bez udání důvodu. Vaše spokojenost je naším cílem!

Zkušenosti zákazníků:

Tomáš Kadlec, Plzeň
Bezpečnostní a požární technik

Nedávno jsem u Vaší firmy zakoupil produkt Organizer od kterého jsem si sliboval zjednodušení mojí práce externího bezpečnostního a požárního technika. A skutečně jsem se nemýlil. Byla to vynikající volba a s produktem jsem nadmíru spokojen. Při mých návštěvách firem bylo pro mne obrovskou zátěží neustále sledovat ve všech mých 40 svěřených firmách různé termíny školení, kontrol, revizí atd. S Vaším Organizerem je to o mnoho snažší a mohu se plně věnovat spíše kontrolní činnosti provozů, vytváření lepší interní dokumentace a školící činnosti. 
Již nemám neustálou obavu, že někde něco propadá. Ukládám si tam i mimopracovní povinnosti soukromého charakteru, takže mi odpadá i starost o sledování těchto soukromých povinností. Tento program jsem začal doporučovat všem svým kolegům z oboru a to i revizním technikům. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji celému Vašemu kolektivu hodně úspěchů ve Vaší záslužné činnosti o rozvoj bezpečnosti práce a požární ochrany. 
Zobrazit více

Články odjinud