Panzerglass ochranné sklo nejvyšší kvality pro iPhone je kompatibilní se všemi kryty a pokrývá celou plochu obrazovky. Poskytuje vám nejvyšší standard tvrzených skel při zachování 100% citlivosti na dotyk. Pocit a dojem původního displeje je s PanzerGlass™ totožný. Stejně jako původní displej je i Panzeglass potažen oleofobní vrstvou, která je jak antibakteriální, tak zamezuje ulpívání otisků prstů a usnadňuje čištění. Díky nové technologii Microfracture+ se společnosti PanzerGlass povedlo u tohoto... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Panzerglass ochranné sklo nejvyšší kvality pro iPhone je kompatibilní se všemi kryty a pokrývá celou plochu obrazovky. Poskytuje vám nejvyšší standard tvrzených skel při zachování 100% citlivosti na dotyk. Pocit a dojem původního displeje je s PanzerGlass™ totožný. Stejně jako původní displej je i Panzeglass potažen oleofobní vrstvou, která je jak antibakteriální, tak zamezuje ulpívání otisků prstů a usnadňuje čištění.

Díky nové technologii Microfracture+ se společnosti PanzerGlass povedlo u tohoto modelu zvýšit pevnost hran skel o téměř 100% oproti starším verzím PanzerGlass. Na rozdíl od běžných skel, která jsou tvrzená chemicky, společnost PanzerGlass™ využívá tvrzení při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výrazně delší životnost a výjimečná odolnost proti poškrábání (např. nožem, klíči a jinými kovovými předměty).

+ Extrémní odolnost - až o 33% ve srovnání s jinými skly 
+ O 100% pevnější hrany díky technologii Microfracture+
+ Křišťálová průhlednost
+ Zakrytí již vzniklých drobných škrábanců
+ Hrany jsou zabroušeny, aby byly bezpečné a příjemné při používání
+ Plné pokrytí přední strany
+ 100% zachování dotyku
+ Originální PanzerGlass ™ (jsme autorizovaný distributor)
- Vyšší cena v porovnání s konkurencí

Obsah balení: 
1x Tvrzené sklo
1x vlhčený hadřík 
1x hadřík z mikrovlákna 
1x nálepka pro odstranění prachu

Jak sklo aplikovat?

Aplikace skla není nijak náročná. Je potřeba důkladně očistit povrch obrazovky vlhčeným hadříkem, otřít suchým hadříkem. Veškerá smítka prachu odstranit nálepkou "Dust remover" a sklo rovně položit na telefon. Veškeré bublinky od středu vytlačit ke stranám. Díky kvalitnímu lepidlu to půjde snadno. Sklo je v začátcích možné znovu odlepit a postup zopakovat, pokud se cokoliv nepovedlo. Sundávání skla později již nedoporučujeme.

Video s ukázkou aplikace skla PanzerGlass:

Záruka a garance PanzerGlass

PanzerGlass poskytuje na tvrzená skla nadstandardní záruku a garanci výměny skla za nové, pokud by se během 2 let od nákupu vyskytly tyto problémy:

1) zhoršená reakce na dotek
2) omezení funkčnosti senzorů telefonu
3) sklo se začne odlepovat od středu telefonu

Garance a záruka se nevztahuje na rozbití při pádu, odlepení od okrajů nebo na prach mezi sklem a telefonem.

V případě, že máte zájem uplatnit garanci výměny, sklo nesundávejte z telefonu, ale pečlivě nafoťte a zašlete žádost k nám.

Zajímavost na konec.
Společnost PanzerGlass v rámci snah o udržitelné podnikání používá pro balení tvrzených skel pouze biologicky odbouratelné plasty a nově také krabičky z recyklovaného papíru s nižší mírou potisku.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud