Razer Basilisk Ultimate Patříte-li mezi herní nadšence počítačových her, tak jste jistě zaznamenali tuto špičkovou herní myš Razer Basilisk Ultimate. S touto myší v ruce můžete v klidu a bez námahy podstoupit i ten nejnáročnější herní maratón. Mechanické spínače Špičkové možnosti ovládání Technologie Razer HyperSpeed Wireless - o 25% rychlejší než kterákoli jiná dostupná bezdrátová technologie. 11 programovatelných tlačítek 14 přizpůsobitelných světelných zón Razer Chroma Přizpůsobitelný... Celý popis

Koupit za 3 735 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Razer Basilisk Ultimate Patříte-li mezi herní nadšence počítačových her, tak jste jistě zaznamenali tuto špičkovou herní myš Razer Basilisk Ultimate. S touto myší v ruce můžete v klidu a bez námahy podstoupit i ten nejnáročnější herní maratón.

Mechanické spínače
Špičkové možnosti ovládání
Technologie Razer HyperSpeed Wireless - o 25% rychlejší než kterákoli jiná dostupná bezdrátová technologie.
11 programovatelných tlačítek
14 přizpůsobitelných světelných zón Razer Chroma
Přizpůsobitelný odpor rolovacího kolečka
Optický senzor Razer Focus
Přizpůsobí se vám Získejte ještě větší arzenál příkazů na dosah ruky nastavováním oblíbených maker a sekundárních funkcí pomocí Razer Synapse 3. A to není rozhodně vše! Myš je navíc velmi lehká, celkem váží pouhých 107 gramů. A její ergonomie je propracovaná do posledního detailu, skvěle vám tak padne do vaší pravé ruky.
Až 100 hodin baterie Vylepšená účinnost bezdrátového napájení udržuje provoz při špičkovém výkonu až 100 nepřetržitých hodin.
Paměť pro 5 profilů Přineste si svá nastavení kamkoli a buďte připraveni na boj v každém okamžiku. Odkudkoli si budete moci aktivovat jeden z pěti profilů z paměti nebo cloudového uložiště.
Klíčové vlastnosti Špičková herní myš. Bezdrátová technologie Razer HyperSpeed Wireless. 11 programovatelných tlačítek. 14 přizpůsobitelných světelných zón Razer Chroma RGB. Přizpůsobitelný odpor rolovacího kolečka. Optický senzor Razer Focus s rozlišením až 20000 DPI, 650 IPS, inteligentní sledování povrchu. 
Zobrazit více

Články odjinud