realme 9 8GB/128GB

0 %
Stars
(5 hodnocení)

Dynamický 3D design Realme 9 je pokryto dynamickou 3D zvlněnou texturou vytvořenou inovativními procesy potahování plazmovým atomem a UV-Nano Imprintingem. Lehký a tenký - komfortní úchop  Díky své lehké hmotnosti 178 g a aerodynamickému profilu 7,99 mm je jedním z největších překvapení u Realme 9, jak pohodlně se drží. 90Hz Super AMOLED displej S 10 240 úrovněmi automatického nastavení jasu zajišťuje 90Hz Super AMOLED displej Realme 9 pohodlný zážitek ze sledování, ať už prohlížíte, hrajete... Celý popis

Koupit za 7 491 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dynamický 3D design
Realme 9 je pokryto dynamickou 3D zvlněnou texturou vytvořenou inovativními procesy potahování plazmovým atomem a UV-Nano Imprintingem.

Lehký a tenký - komfortní úchop 
Díky své lehké hmotnosti 178 g a aerodynamickému profilu 7,99 mm je jedním z největších překvapení u Realme 9, jak pohodlně se drží.

90Hz Super AMOLED displej
S 10 240 úrovněmi automatického nastavení jasu zajišťuje 90Hz Super AMOLED displej Realme 9 pohodlný zážitek ze sledování, ať už prohlížíte, hrajete nebo sledujete filmy. Navíc díky vzorkovací frekvenci dotyku 360 Hz jde každé posouvání a tažení jako po másle. 

Bleskové odemykání prstem
Realme 9 je vybaven snímačem otisků prstů na displeji - pro rychlejší a přirozenější odemykání než tradiční metoda tlačítek. Díky integrovanému monitoru srdečního tepu můžete také kdykoliv a kdekoliv zkontrolovat svůj srdeční tep.

Senzor Samsung HM6 - technologie Nonapixel Plus
V technologii Nonapixel Plus kombinuje 9-součet Pixel Binning devět pixelů do jednoho obrovského pixelu, aby absorboval více světla v tmavých prostředích. 

16MPx HD selfie fotoaparát
Realme 9, vybavený 16MPx HD fotoaparátem s řadou funkcí pro selfie, vám pomůže pořizovat ohromující selfie v každém okamžiku.

Režim pouliční fotografie 2.0
Realme 9 nabízí vynikající automatické ostření, ale pokud chcete mít větší kontrolu nad tím, kde zoomovat a ostřit, můžete to udělat jednoduchým přejetím a klepnutím.

Pokročilý procesor Snapdragon 680
Realme 9, poháněný pokročilým 6nm procesorem Snapdragon 680 s frekvencí CPU 2,4 GHz, poskytuje bleskově rychlý výkon s optimální tepelnou účinností bez ohledu na to, jakou aplikaci na něm spustíte.

Technologie Dynamic RAM Expansion
S 8GB RAM a 128GB interním úložištěm můžete lokálně ukládat více fotografií, videí a souborů. Realme 9 je také vylepšen technologií Dynamic RAM Expansion, která umožňuje dalších 5 GB virtuální paměti RAM.

33W Dart Charge a baterie 
Velká 5000mAh baterie dokáže napájet vaše každodenní úkoly několik dní. A s 33W Dart Charge přináší Realme 9 do vašeho života novou efektivitu.

Další technické parametry:

- 3,5mm jack pro sluchátka - Hi Res AUDIO. 

- OS Android 12 - Realme UI 3.0. 

- Port USB Type-C. 
Zobrazit více

Články odjinud