Sennheiser HD 250BT

92 %
Stars
(8 hodnocení)

Bezdrátová cestovní Bluetooth sluchátka Sennheiser HD 250BT schopná reprodukovat vysoce kvalitní zvuk kodeků aptX a AAC. Mimořádně tvárný hudební projev. Sluchátka HD 250BT jsou navržena jako dokonalá symbióza minimální hmotnosti, maximální odolnosti, mohutné a barevné reprodukce a výběru užitečných, snadno dostupných funkcí. Jednoduchý, technický design je zvolen pro maximální odolnost a trvanlivost všech částí konstrukce. Jsou zde využity osvědčené reproduktory Sennheiser schopné reprodukovat... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezdrátová cestovní Bluetooth sluchátka Sennheiser HD 250BT schopná reprodukovat vysoce kvalitní zvuk kodeků aptX a AAC.

Mimořádně tvárný hudební projev.
Sluchátka HD 250BT jsou navržena jako dokonalá symbióza minimální hmotnosti, maximální odolnosti, mohutné a barevné reprodukce a výběru užitečných, snadno dostupných funkcí. Jednoduchý, technický design je zvolen pro maximální odolnost a trvanlivost všech částí konstrukce. Jsou zde využity osvědčené reproduktory Sennheiser schopné reprodukovat vysoce kvalitní zvuk kodeků aptX a AAC. Tato legendární značková kvalita zvuku je schopna uspokojit i milovníky výrazné klubové reprodukce obsahem a mohutností basů. Hudební projev je však u tohoto modelu díky širokému frekvenčnímu rozsahu (20 až 22.000 Hz) mimořádně tvárný a schopný přizpůsobení. Pokud máte rádi spíše civilnější hudební projev, není problém, pomocí Smart Control App si snadno intuitivním ekvalizérem přizpůsobíte reprodukci svým představám či právě poslouchanému hudebnímu žánru.

Sluchátka vítána na uších kdykoli a kdekoli.
Milovníci filmů a her pak ocení kodek aptX Low Latency, který zaručuje špičkovou synchronizaci videa a zvuku. Díky až 25 hodinám provozu na jedno nabití a širokou nabídkou podporovaných audio-kodeků budou sluchátka Sennheiser HD 250BT vítána na uších kdykoli a kdekoli. Sledování videa, poslech hudby či plynoucí telefonní rozhovory s přáteli vestavěným všesměrovým mikrofonem vás budou bezpečně provázet dobrodružným životem dneška. Ovládací prvky máte vždy na dosah na okraji sluchátkové mušle. Perfektní polstrování supra-aurálních náušníků vás bude příjemně izolovat od okolního hluku.

#160;

Bluetooth 5.0
Pro iOS i Android

USB –C

Kodeky AAC, aptX , aptX LL a SBC

Možnost využití Smart Control App

Ovládací prvky na sluchátkové mušli

Vestavěný mikrofon pro telefonické rozhovory

Provoz až 25 hodin na jedno nabití

Plné nabití za 3 hodiny
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 25 hodin
Sluchátka s Bluetooth ano
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 20 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Sennheiser
Citlivost 110 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor USB
Typ sluchátek uzavřená
Hmotnost 125 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty