Sluchátka Sennheiser HD 250 BT Tento model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi je určen pro zkušenější a náročnější posluchače, kteří ocení mohutnější audiofilní zvuk. Díky pokročilým kodekům AAC a aptX či aptX LL jsou schopny posluchače ohromit věrností a plností reprodukce. Jsou ideální i pro počítačové hry. Jsou vhodná pro posluchače zvyklé na kvalitní reprodukci a maximální pohodlí v exteriéru i interiéru. - robustní konstrukce - hmotnost jen 125... Celý popis
Koupit za 1 850 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Sennheiser HD 250BT
Doprava:
zdarma
Skladem
1 850 Kč
Koupit za 1 850 Kč
95 %
Bezdrátová sluchátka přes uši Sennheiser HD 250BT
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 249 Kč
Koupit za 1 249 Kč
99 %
Sennheiser HD250 BT černá
Doprava:
49 Kč
Skladem
1 248 Kč
Koupit za 1 248 Kč
Popis
Sluchátka Sennheiser HD 250 BT
Tento model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi je určen pro zkušenější a náročnější posluchače, kteří ocení mohutnější audiofilní zvuk. Díky pokročilým kodekům AAC a aptX či aptX LL jsou schopny posluchače ohromit věrností a plností reprodukce. Jsou ideální i pro počítačové hry. Jsou vhodná pro posluchače zvyklé na kvalitní reprodukci a maximální pohodlí v exteriéru i interiéru.
- robustní konstrukce
- hmotnost jen 125 g
- výdrž až 25 h
- nabíjení přes USB-C
Pohodlné užívání
Měkké polstrování je pro poslech příjemné i při dlouhém užívání na déle trvajících cestách nebo odpočinku v domácím prostředí. Sluchátka se hodí především pro mobilní přístroje vyšší třídy a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu díky pasivnímu potlačení vnímání okolního hluku.
Využijte mobilní aplikaci
Sennheiser poskytuje mobilní aplikaci Smart Control dostupnou pro systémy iOS a Android. Aplikace slouží pro personalizaci, nastavení a ovládání všech Sennheiser zařízení, jako jsou sluchátka, náhlavní soupravy či soundbary. Samozřejmě se přes ni dají ovládat i tato sluchátka.
Podpora Bluetooth v5.0
Sluchátka jsou navržena pro maximální svobodu při poslechu hudby – proto podporují technologii Bluetooth v5.0, díky které nemusíte sluchátka připojovat k dalším zařízením pomocí kabelu – hudbu vám stačí pouze streamovat, a to z mobilního telefonu, tabletu či jiného zařízení.
Lehká s dlouhou výdrží
Pohodlí sluchátek zajišťuje kromě technologie bluetooth a jednokabelové konstrukce sluchátek také dlouhá výdrž baterie, kdy sluchátka vydrží hrát na jedno nabití až 25 hodin. Tato výdrž se však skrývá ve velmi kompaktním těle, sluchátka váží pouhých 125 g.
Klíčové vlastnosti
Headset bezdrátových sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi. Dynamický zvuk s bohatstvím basů a Bluetooth 5.0 přenos s využitím amerického kodeku aptX LL. Frekvenční odezva 20 Hz až 20 kHz. Až 25 hodin provozu na jedno nabití, rychlé nabíjení s USB-C, integrovaný mikrofon pro pohodlné telefonování. Robustní odolná konstrukce. Hmotnost 125 g.
Tento model bezdrátových Bluetooth sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi je určen pro zkušenější a náročnější posluchače, kteří ocení mohutnější audiofilní zvuk. Díky pokročilým kodekům AAC a aptX či aptX LL jsou schopny posluchače ohromit věrností a plností reprodukce. Jsou ideální i pro počítačové hry. Jsou vhodná pro posluchače zvyklé na kvalitní reprodukci a maximální pohodlí v exteriéru i interiéru.
- robustní konstrukce
- hmotnost jen 125 g
- výdrž až 25 h
- nabíjení přes USB-C
Pohodlné užívání
Měkké polstrování je pro poslech příjemné i při dlouhém užívání na déle trvajících cestách nebo odpočinku v domácím prostředí. Sluchátka se hodí především pro mobilní přístroje vyšší třídy a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu díky pasivnímu potlačení vnímání okolního hluku.
Využijte mobilní aplikaci
Sennheiser poskytuje mobilní aplikaci Smart Control dostupnou pro systémy iOS a Android. Aplikace slouží pro personalizaci, nastavení a ovládání všech Sennheiser zařízení, jako jsou sluchátka, náhlavní soupravy či soundbary. Samozřejmě se přes ni dají ovládat i tato sluchátka.
Podpora Bluetooth v5.0
Sluchátka jsou navržena pro maximální svobodu při poslechu hudby – proto podporují technologii Bluetooth v5.0, díky které nemusíte sluchátka připojovat k dalším zařízením pomocí kabelu – hudbu vám stačí pouze streamovat, a to z mobilního telefonu, tabletu či jiného zařízení.
Lehká s dlouhou výdrží
Pohodlí sluchátek zajišťuje kromě technologie bluetooth a jednokabelové konstrukce sluchátek také dlouhá výdrž baterie, kdy sluchátka vydrží hrát na jedno nabití až 25 hodin. Tato výdrž se však skrývá ve velmi kompaktním těle, sluchátka váží pouhých 125 g.
Klíčové vlastnosti
Headset bezdrátových sluchátek s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi. Dynamický zvuk s bohatstvím basů a Bluetooth 5.0 přenos s využitím amerického kodeku aptX LL. Frekvenční odezva 20 Hz až 20 kHz. Až 25 hodin provozu na jedno nabití, rychlé nabíjení s USB-C, integrovaný mikrofon pro pohodlné telefonování. Robustní odolná konstrukce. Hmotnost 125 g.
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová |
| Hmotnost | 125 g |
| Typ kabelového připojení | s USB-C |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 22000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 110 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 28 Ohm |
| Velikost měniče | 32 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Výrobce | Sennheiser |
| Účel | univerzální |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S aplikací pro nastavení sluchátek | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | s všesměrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ano |
| K televizi | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 25 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Doba nabíjení | 3 h |
| Vodotěsná | ne |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | na uši |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ano |
| Dosah bezdrátového signálu | 10 m |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.0 |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| S AAC kodekem | ano |
| S SBC kodekem | ano |
| S aptX kodekem | ano |
| S A2DP kodekem | ano |
| S HFP kodekem | ano |
| S HSP kodekem | ano |
| S AVRCP kodekem | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Na telefonování | ano |
| S herním režimem | ano |
| Herní | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Sportovní | ne |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |