Powerbanka Solight SSPB01 | Li-Po akumulátor 5000mAh | MagSafe kompatibilní Parametry auto ON/OFF ANO Kapacita  5.000 mAh Maximální výkon bezdrátového nabíjení 15 W Technologie baterie, aku  Li-Pon akumulátor; 3,85 V Doba nabíjení cca 4 hodiny (s QC 3.0) LED indikátor nabíjení ANO, barevná LED LED indikátor stavu baterie ANO, barevná LED Přibalený kabel USB-A/USB-C, data Funkce LED svítilny NE Ochrana proti podvybití ANO Ochrana proti přebití ANO Ochrana proti přetížení ANO Ochrana... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Powerbanka Solight SSPB01 | Li-Po akumulátor 5000mAh | MagSafe kompatibilní
Parametry

auto ON/OFF
ANO

Kapacita 
5.000 mAh

Maximální výkon bezdrátového nabíjení
15 W

Technologie baterie, aku 
Li-Pon akumulátor; 3,85 V

Doba nabíjení
cca 4 hodiny (s QC 3.0)

LED indikátor nabíjení
ANO, barevná LED

LED indikátor stavu baterie
ANO, barevná LED

Přibalený kabel
USB-A/USB-C, data

Funkce LED svítilny
NE

Ochrana proti podvybití
ANO

Ochrana proti přebití
ANO

Ochrana proti přetížení
ANO

Ochrana pro zkratu
ANO

Provozní teplota
0 až +40 °C

Typ vstupního rozhraní
1x USB-C

Typ výstupního rozhraní
pouze bezdrátové nabíjení

Materiál
ABS plast

Rozměry
96 x 65 x 16 mm

Hmotnost
150 g

Barva
černá

Prodejní obal
1 ks, papírová krabička

Rozšířený popis

Přitáhne Vás jako magnet

Tato mini Powerbanka Solight SSPB01 se stane vašim užitečným pomocníkem. Ušetří vám mnoho času díky své mimořádné rychlosti nabíjení až 15 W při bezdrátovém nabíjení.
Je kompatibilní s technologií MagSafe, která byla navržena přímo pro potřeby rychlého a bezpečného bezdrátového nabíjení. Rozměrově drobná powerbanka je pokryta speciální povrchovou ochranou proti poškrábání.

Nabíjejte bezdrátově

Hravě a rychle si dokáže poradit i s bezdrátovým nabíjením rychlostí až 15 W u vybraných typů mobilních telefonů. Powerbanka je vybavena standardním rozhraním nejnovějším USB-C pro nabíjení i vybíjení.
Součástí balení je také USB-C kabel, díky němuž bez problému powerbanku nabijete.

MagSafe – dokonalé splynutí v jedno

Powerbanka Solight SSPB01 je kompatibilní s nejnovější patentovanou technologií MagSafe od Apple. Takto vybavené telefony se díky magnetu snadno přichytí k povrchu powerbanky a docílí tak snadného a stabilního spojení během nabíjení. Powerbanka a telefon spolu doslova splynou v jedno elektronické zařízení.

Extra odolná a bezpečná

Díky speciální povrchové úpravě proti poškrábání zůstane váš praktický pomocník jako nový i když je nešetrně vhozen třeba do dámské kabelky plné klíčů. Jeho matná povrchová úprava navíc dává powerbance elegantní vzhled.
Powerbanka se pyšní systémem vícenásobné elektronické ochrany, která při nabíjení chrání jak samotnou powerbanku, tak i připojenou elektroniku. Nemusíte se tak obávat přílišného vybití, přebití, přetížení nebo zkratu. 

Kompatibilita

Aby magnetické nabíjení dosahovalo max. možné rychlosti a fungovalo správně, je čipová sada powerbanky primárně kompatibilní s novými modely telefonů. Primárně je určena pro bezdrátové nabíjení telefonů a neumí nabíjet např. bezdrátově nabíjitelné chytré hodinky Apple watch. Obecně je pravidlo jednoduché – funguje se všemi modely Apple a Samsung a mobilními telefony ostatních značek vyrobených od roku 2020 a později.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Solight
Kapacita 5000 mAh

Články odjinud