Sonoff SNZB-02D

84 %
Stars
(11 hodnocení)

Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBee LCD Sonoff SNZB-02D Monitoruje teplotu a vlhkost v různých místnostech. Snímač Sonoff poskytuje přesné údaje, které obnovuje každých 5 sekund. Umožňuje také vzdáleně sledovat teplotu v reálném čase a při překročení nastavené hodnoty teploty odesílá oznámení v aplikaci. Kromě toho ukládá data do cloudu, takže získáte pohodlný přístup k naměřeným hodnotám. Různá použití Snímač Sonoff bude dobře fungovat v místnostech, jejichž plocha nepřesahuje 120 metrů.... Celý popis

Koupit za 398 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chytrý senzor teploty a vlhkosti ZigBee LCD Sonoff SNZB-02D

Monitoruje teplotu a vlhkost v různých místnostech. Snímač Sonoff poskytuje přesné údaje, které obnovuje každých 5 sekund. Umožňuje také vzdáleně sledovat teplotu v reálném čase a při překročení nastavené hodnoty teploty odesílá oznámení v aplikaci. Kromě toho ukládá data do cloudu, takže získáte pohodlný přístup k naměřeným hodnotám.

Různá použití

Snímač Sonoff bude dobře fungovat v místnostech, jejichž plocha nepřesahuje 120 metrů. Své využití najde například v teráriích, vinných sklepech, hudebninách, inkubátorech, sklenících apod. Využijete jej také v domácnosti, například v dětském pokoji.

Vysoká přesnost

Zařízení je vybaveno švýcarským hygrostatem, který měří teplotu a vlhkost s přesností ±0,2 °C/RH. Naměřené hodnoty jsou navíc každých 5 sekund aktualizovány, takže můžete být neustále v obraze. Můžete také nastavit jednotku teploty na °C nebo °F.

Pohodlné ovládání

Snímač se ovládá z aplikace. Díky tomu si můžete snadno přečíst například oznámení o překročení teploty. Navíc můžete zařízení přidat do služby Home Assistant prostřednictvím eWeLink nebo jej používat s dalšími zařízeními chytré domácnosti - když úroveň vlhkosti klesne pod 40 %, zvlhčovač se automaticky zapne. Sonoff SNZB-02D také podporuje Amazon Alexa a Google Home, takže můžete zkontrolovat teplotu nebo vlhkost v místnosti jednoduchým hlasovým příkazem.

Široká kompatibilita

Sonoff SNZB-02D připojíte k celé řadě zařízení. Snímač podporuje brány Zigbee, které používají protokol 3.0. Díky tomu je kompatibilní s nástěnným vypínačem NSPanel Pro, chytrou ústřednou Sonoff Zigbee Bridge/Pro, klíčem Sonoff ZBDongle-P/E a systémem Amazon Alexa s vestavěným rozbočovačem Zigbee.

Pohodlný přístup k datům

Záleží vám na ukládání uložených měření? S přístrojem Sonoff SNZB-02D k nim máte pohodlný přístup. Aplikace eWeLink umožňuje ukládat naměřené hodnoty, takže si můžete kdykoli zkontrolovat měření za danou hodinu nebo vybraný den a následně je exportovat. Historie měření je navíc k dispozici po dobu šesti měsíců. Pro získání přístupu k ní potřebujete kromě aplikace také bránu Sonoff.

3 způsoby montáže

Snímač můžete namontovat 3 různými způsoby, takže si můžete vybrat ten správný pro vás. Pomocí vestavěného stojanu opřete zařízení o stůl nebo pracovní desku, abyste měli rychlý přístup k měření. Magnetické provedení vám také umožní připevnit SNZB-02D na kovový povrch, například na ledničku. Snímač je také možné připevnit na zeď pomocí samolepky 3M.

Výrobce
Sonoff

Model
SNZB-02D

Barva
bílá

Bezdrátové připojení
Zigbee 3.0

Provozní vlhkost
5-95% relativní vlhkost

Materiál
PC + LCD

Napájení
Baterie CR2450 (3 V)

Provozní teplota
-9.9 - 60°C

Battery life
2 years

Dimensions
62.5 × 59.5 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff

Články odjinud