Sonos Move 2

100 %
Stars
(4 hodnocení)

Nejvýkonnější přenosný reproduktor, s vylepšeným zvukem i designem, poskytuje srdceryvný stereo zvuk, kdekoli chcete. Sonos s reproduktorem Move 2 přináší nabitou výdrž baterie až 24 hodin. Ohromující zvuk Nová akustická architektura nahrazuje jediný výškový reproduktor Move dvěma a odemyká stereofonní zvukovou scénu s vyšší věrností. S ostrými vokály a detaily každého nástroje přesně vyjádřené v levém a pravém kanálu pocítíte emocionální náboj živého vystoupení. Plný rozsah Precizně vyladěný... Celý popis

Koupit za 9 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nejvýkonnější přenosný reproduktor, s vylepšeným zvukem i designem, poskytuje srdceryvný stereo zvuk, kdekoli chcete. Sonos s reproduktorem Move 2 přináší nabitou výdrž baterie až 24 hodin.

Ohromující zvuk

Nová akustická architektura nahrazuje jediný výškový reproduktor Move dvěma a odemyká stereofonní zvukovou scénu s vyšší věrností. S ostrými vokály a detaily každého nástroje přesně vyjádřené v levém a pravém kanálu pocítíte emocionální náboj živého vystoupení.

Plný rozsah

Precizně vyladěný basový reproduktor umístěný v utěsněném krytu a poháněný pokročilým digitálním zpracováním signálu produkuje hluboké, dynamické a čisté basy.

Naladěný na své prostředí

Díky automatickému ladění Trueplay™ používá Move 2 své mikrofony k analýze jedinečné akustiky svého okolí a neustále optimalizuje zvuk. Takže bez ohledu na to, kde jste nebo co hrajete, získáte nejlepší zážitek z poslechu.

Více síly a energie pro vás

Poslouchejte dvakrát déle než u předchozí generace. Všechny akustické aktualizace pracují ve shodě pro zvýšení účinnosti a poskytují vám až 24 hodin přehrávání na jedno nabití.

Zážitek z nabíjení

Když baterie potřebuje nabití, jednoduše nastavte Move 2 na základnu bezdrátového nabíjení. Byl vylepšen odnímatelným a kompaktnějším adaptérem, který usnadňuje umístění, kam chcete. 

Do domu i mimo dům

Pomocí vestavěné rukojeti přeneste Move 2 kamkoli. Mimořádně odolný design snadno odolá polití, stříkající vodě, dešti, špíně, vlhkosti a slunci. Materiály tlumící nárazy chrání před pády.

Dokonale doma v každé místnosti

Move 2 je navržen tak, aby vypadal a působil jako součást vašeho domova, s elegantním tvarem a třemi krásnými barvami, které dokážou splynout nebo vyniknout.

Jeden reproduktor, nekonečné možnosti

Ať už si chcete pustit podcast v kuchyni, poslouchat rádio na dvorku nebo si sbalit hudbu na víkendový útěk, Move 2 zvládne vše. Ciťte se lépe, když stereo spárujete dva ve stejném prostoru nebo z něj uděláte součást domácího zvukového systému s jinými reproduktory Sonos.

Hrajte z jakékoli služby nebo zařízení

WiFi - Nejlepší zvukový zážitek - Streamujte zvuk v nejvyšší kvalitě odkudkoli ve vaší domácnosti bez přerušení hovory nebo upozorněními.
Bluetooth - Žádné špatné spojení - Stisknutím tlačítka můžete vy, vaše rodina a přátelé streamovat přímo ze spárovaného zařízení Bluetooth.
Line-in - Odemkněte nové možnosti poslechu - Připojte gramofon, počítač nebo jiný zdroj zvuku pomocí pomocného kabelu a adaptéru Sonos Line-In.

Hladké nastavení

Přejděte z rozbalení na neuvěřitelný zvuk během několika minut. Jednoduše zapněte reproduktor, připojte telefon nebo tablet k WiFi a otevřete aplikaci Sonos.

Hudba je standardem

Objevte bezplatnou hudbu, originální obsah a tisíce živých stanic z celého světa na Sonos Radio. Najděte jej v aplikaci Sonos, jakmile nastavíte svůj systém.

Kontrolujte svou cestu

Dotykové ovládání - Intuitivní dotykové ovládání poskytuje rychlé ovládání bez obrazovky. Stačí klepnout nebo přejet prstem pro přehrávání, pozastavení, úpravu hlasitosti a seskupení reproduktorů Sonos.
Sonos aplikace pro všechno - Aplikace sonos shromažďuje veškerý váš obsah a nastavení na jednom místě pro snadné ovládání z jakékoli místnosti.
Amazon Alexa - zeptejte se Alexy pro ovládání vašich chytrých zařízení, spravovat váš kalendář apod.
Přímé ovládání z aplikací - Ovládejte Move 2 přímo z podporovaných aplikací, včetně Pandora, Spotify a TIDAL.
Apple Airplay 2 - Streamujte přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu. S Apple Home App můžete také použít Siri pro přehrávání hudby z Apple Music.

Zmírněný dopad

Move 2 snižuje spotřebu energie při nečinnosti o třetinu, obsahuje recyklované plasty a je dodáván ve 100% recyklovatelném obalu vyrobeném z papíru certifikovaného Forest Stewardship Council®.

Přenosný reproduktor se stálým výkonem

Pravidelné aktualizace a vyjímatelná a vyměnitelná baterie prodlužují životnost vašeho reproduktoru, abyste si jej mohli užívat déle.

Move 2 je navržen pro snadný poslech a mysl, s několika způsoby, jak chránit vaše soukromí

Deaktivujte své hlasové asistenty klepnutím na bublinu v horní části reproduktoru. Světlo se také vypne. Stále budete mít přístup k dalším funkcím s mikrofonem, jako je automatická Trueplay.
Ujistěte se, že nikdo nechtěně neaktivuje vašeho hlasového asistenta vypnutím vypínače na zadní straně reproduktoru. Tím se odpojí veškeré napájení hardwaru mikrofonu pro zvýšení bezpečnosti.

Audio specifikace

Mikrofony - Pole mikrofonů pro vzdálené pole využívá pokročilé tvarování paprsku a vícekanálové potlačení ozvěny pro rychlé a přesné hlasové ovládání a ladění Trueplay. Odpojte vypnutím vypínače mikrofonu.
Zesilovače - Tři digitální zesilovače třídy D přesně vyladěné pro jedinečnou akustickou architekturu reproduktoru posílí váš zvukový zážitek.
Výškové reproduktory - Dva šikmé výškové reproduktory vytvářejí ostrou a přesnou vysokofrekvenční odezvu a stereo separaci.
Woofer - Jeden středobasový reproduktor zajišťuje věrné přehrávání středních vokálních frekvencí a hlubokých basů.
Nastavitelné EQ - Pomocí aplikace Sonos můžete upravit basy, výšky a hlasitost.
Automatické Trueplay - Tento software neustále optimalizuje zvuk reproduktoru pro jeho prostředí a přehrávaný zvukový obsah.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonos
Hmotnost 3000 g
Ovládání hlasitosti ano
Voděodolné ano
Běžná výdrž baterie 24 h
Hlasový asistent ano
Přenosné ano

Podobné produkty

Články odjinud