Sonos Move

98 %
Stars
(23 hodnocení)

Jeden Reproduktor, Nekonečné Možnosti Poslechu Ať už chcete poslouchat podcast v kuchyni, rádio u bazénu, nebo hudbu v parku či na pláži, Move 2 to zvládne vše. Navíc snadno propojíte s dalšími reproduktory Sonos v domácnosti pro více místný zvuk.   Silný na stereu, hutný na basách Nová akustická architektura nahrazuje jediný výškový reproduktor Sonos Move dvěma a otevírá tak cestu ke kvalitnějšímu stereo zvuku. S jasným vokálem a detailními nástroji rozloženými do levého a pravého kanálu pocítíte... Celý popis

Koupit za 8 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jeden Reproduktor, Nekonečné Možnosti Poslechu

Ať už chcete poslouchat podcast v kuchyni, rádio u bazénu, nebo hudbu v parku či na pláži, Move 2 to zvládne vše. Navíc snadno propojíte s dalšími reproduktory Sonos v domácnosti pro více místný zvuk.

 

Silný na stereu, hutný na basách

Nová akustická architektura nahrazuje jediný výškový reproduktor Sonos Move dvěma a otevírá tak cestu ke kvalitnějšímu stereo zvuku. S jasným vokálem a detailními nástroji rozloženými do levého a pravého kanálu pocítíte emocionální náboj živého vystoupení.

Díky uzavřenému obalu a pokročilému digitálnímu zpracování signálu produkuje precizně naladěný woofer hluboké, dynamické a čisté basy.

Ovládání hlasem

Užijte si snadnou ruku volnou a nepřekonané soukromí s hlasovým ovládáním Sonos na WiFi a Bluetooth.

WiFi, nebo Bluetooth

Přehrávejte přes WiFi a připojte Move ke zbytku svého systému Sonos . Když jste mimo WiFi tak se Move přepněte na Bluetooth.

Počasí odolný

Move s hodnocením IP56 odolává vlhkosti, dešti, sněhu, prachu, solné mlze, UV paprskům,extrémnímu teplu a chladu.

Baterie, která vydrží

Poslouchejte dvakrát tak dlouho jako s předchozí generací a to až 24 hodin přehrávání na jedno nabití.

Move 2 nabízí snadné dobíjení díky bezdrátové dobíjecí stanici, nebo nabíjejte na cestách pomocí samostatné nabíječky USB-C, která je nově součástí balení.

Move 2 snižuje svou spotřebu energie v nečinném stavu o více než 30 % oproti svému předchůdci.

Popadněte a běžte

Move má ergonomickou rukojeť, která usnadňuje zvedání a přenášení. Můžete jej taky pověsit na zeď díky příslušenství Sonos Hook.

Velmi Odolné a Voděodolné

Absorbující materiály chrání před náhodným pádem a hodnocení IP56 zajišťuje, že vašemu poslechu nepřekáží ani náhodný výron, déšť, špína nebo prach.

Upravený ovládací panel

Po vzoru serie Sonos ERA, dostal nový Move 2 předělaný dotykový ovládací panel s intuitivním ovládáním, které ovládně každý.

Ovládejte vše pomocí jedné aplikace

Snadno spravujte svůj systém z jakékoli místnosti. Procházejte hudbu, rádio, podcasty a audioknihy. Upravujte hlasitost, synchronizujte přehrávání skupinových reproduktorů a nastavení multiroom systému. Nastavujte vlastní budíky a další funkce.

Vynikající zvuk pro každou místnost

Kompaktní design se hodí téměř do každého prostoru. Položte si reproduktor na kuchyňskou desku, k televizi, nebo na kancelářskou polici. Reproduktor je odolný proti vlhokosti, takže si jej můžete vzít do koupelny, nebo k bazénu.

Přizpůsobte si svůj Sonos systém

Začněte s jedním reproduktorem a později můžete snadno přidat další. Stereo párové reproduktory ve stejné místnosti pro odvážnější a bohatší zvuk. Připojte Sub k Arc, Playbar, nebo Beamu pro hlubší basy a poté přidejte pár zadních reproduktorů pro pohlcující prostorový zvuk. Připojte svůj gramofon k zesilovači Five, nebo Amp a streamujte vinyl po celém domě.

VÍCE O SONOS

Sonos S2 Aplikace

Jednoduchá aplikace k ovládání a správě reproduktorů Sonos

Jednoduché nastavení

Zjistětě jak jednoduché je jednoduché nastavit a provozovat Sonos

Skvělý zvuk

Přečtěte si více o tom jak Sonos vytváří skvělý zvuk.

Multiroom
Možnost poslouchat ve více místnostech najednou, nebo párovat reproduktory k sobě.

Podporované formáty

Více informací k podporovaným formátům přes WiFi u Sonos reproduktorů.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonos
Celkový výkon RMS 40 W
Hmotnost 3000 g
Konfigurace reproduktorů mono
USB vstup ne
AUX-IN ne
Ovládání hlasitosti ano
Vestavěný mikrofon ano
FM tuner ne
Voděodolné ano
TWS ne
Běžná výdrž baterie 10 h
Hlasový asistent ano
Párty reproduktory ano
Přenosné ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud