Sony SRS-XB23

93 %
Stars
(11 hodnocení)

Běžná výdrž baterie (hod.): 12 Napájení: vestavěný akumulátor Bezdrátové připojení: Bluetooth Rádio: NE USB : NE Vstup AUX: NE Příjem telefonních hovorů: ANO Odolnost: IP67 Podpora nabíjení mobilního telefonu: NE Barva: šedá Označení BT připojení: SRS-XB23 Velikost: 22 cm Provedení výrobku: šedá barva Kompaktní, lehký a snadno přenosný reproduktor SRS-XB23 spojuje úderné basy s pevným a odolným provedením vhodným na cesty. » Zvuk EXTRA BASS™ » Kompaktní, lehký a snadno přenosný »... Celý popis

Koupit za 2 298 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Běžná výdrž baterie (hod.): 12

Napájení: vestavěný akumulátor

Bezdrátové připojení: Bluetooth

Rádio: NE

USB : NE

Vstup AUX: NE

Příjem telefonních hovorů: ANO

Odolnost: IP67

Podpora nabíjení mobilního telefonu: NE

Barva: šedá

Označení BT připojení: SRS-XB23

Velikost: 22 cm

Provedení výrobku: šedá barva

Kompaktní, lehký a snadno přenosný reproduktor SRS-XB23 spojuje úderné basy s pevným a odolným provedením vhodným na cesty.

» Zvuk EXTRA BASS™

» Kompaktní, lehký a snadno přenosný

» Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk

» Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný

» Výdrž baterie až 12 hodin (EXTRA BASS™: Až 10 hodin)

Rozjeďte párty kdekoli

Reproduktor SRS-XB23 je kompaktní, lehký a snadno se přenáší, takže si ho nezapomeňte přibalit, ať už míříte kamkoli.

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Kam se s ním vydáte?

Ať už se chystáte tábořit s přáteli, nebo odpočívat v parku, kompaktní a lehký reproduktor SRS-XB23 zapadne do vašich plánů stejně snadno, jako do batohu.

Kompaktní velikost

Reproduktor SRS-XB23 se pohodlně vejde do držáku nápojů kempovacího křesla. To se dá skvěle využít třeba při odpočinku na festivalech pod širým nebem.

Praktický popruh

Reproduktor můžete zavěsit na stan nebo na nejbližší strom – kamkoli, kde se chcete podělit o své oblíbené melodie.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?

Na rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit přenosného reproduktoru XB23 opatřena membránou, která nemá kruhový tvar.

Vyšší akustický tlak a nižší zkreslení

Nekruhový tvar jednotky umožňuje maximalizovat plochu membrány, a přispívá tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale poskytuje také možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.

Čistší zvuk a širší zvuková scéna

Asymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.

Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu

Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Postranní pasivní zářiče

Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Prachotěsný, vodotěsný a omyvatelný

Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB23 vzít na pláž, do lesa, na poušť – nepřestane hrát ani v prašném prostředí. Je vodotěsný a odolá i slané vodě, takže nemusíte mít obavy ani u moře či u bazénu, a není žádný problém ho umýt.

Odolnost především

Reproduktor SRS-XB23 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB23 upustíte, bude stále funkční.

Dlouhá životnost baterie

Až 12hodinová výdrž baterie znamená, že reproduktor SRS-XB23 na večírku vydrží déle než vy. I v režimu EXTRA BASS™ si užijete až 10 hodin zábavy.

Jednoduché ovládání

Reproduktor SRS-XB23 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Reproduktor s hlasitým odposlechem pro hovory hands-free

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect

Užijte si všichni stejnou píseň několikrát pomocí funkce Party Connect. Pomocí technologie BLUETOOTH® zapojíte až sto kompatibilních bezdrátových reproduktorů a synchronizujete hudbu tak, aby všichni mohli tančit do rytmu.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center

Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte režimy zvuku.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok

Ať už umístíte reproduktor SRS-XB23 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty. Při vodorovném umístění můžete pomocí aplikace Sony | Music Center přepnout z monofonního přehrávání zvuku na stereofonní.

Port USB Type-C®

Reproduktor SRS-XB23 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.580

Výška (cm): 21.80

Šířka (cm): 7.60

Hloubka (cm): 7.60

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.780

Výška (cm): 24.50

Šířka (cm): 10.50

Hloubka (cm): 10.70

EAN: 4548736110670

Záruční doba: 24 měsíců

Přenosný reproduktor, hudba přes Bluetooth, zvuk EXTRA BASS, funkce Party Connect, odolnost IP67, Handsfree, výdrž baterie 12 hod.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud