Sony SRS-XE200

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Lepší zvuk všude kolem  Reproduktor XE200 je vybaven difuzorem Line-Shape Diffuser, který umožní vaší hudbě dosáhnout větších vzdáleností, dokonce i po stranách reproduktoru. Navíc jej díky přenosnému provedení a praktickému popruhu pro přenášení můžete snadno vzít s sebou, kamkoli se vydáte.    Představení difuzoru Line-Shape Diffuser Difuzor Line-Shape Diffuser od Sony, inspirovaný zvukovými systémy pro profesionální koncerty, vytváří liniový zdroj a šíří zvukovou energii mnohem rovnoměrněji,... Celý popis

Koupit za 2 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lepší zvuk všude kolem 
Reproduktor XE200 je vybaven difuzorem Line-Shape Diffuser, který umožní vaší hudbě dosáhnout větších vzdáleností, dokonce i po stranách reproduktoru. Navíc jej díky přenosnému provedení a praktickému popruhu pro přenášení můžete snadno vzít s sebou, kamkoli se vydáte.   

Představení difuzoru Line-Shape Diffuser
Difuzor Line-Shape Diffuser od Sony, inspirovaný zvukovými systémy pro profesionální koncerty, vytváří liniový zdroj a šíří zvukovou energii mnohem rovnoměrněji, aby lépe naplnil ozvučovaný prostor zvukem. Vysoce kvalitní zvuk se tak šíří dále a do větší šířky po celém ozvučeném prostoru, aniž by klesla jeho kvalita.

Funkce difuzoru Line-Shape Diffuser
Díky difuzoru Line-Shape Diffuser se zvuk šíří dále do přední oblasti reproduktoru, takže si můžete vychutnat stejnou kvalitu zvuku, ať už se nacházíte před reproduktorem, nebo po jeho boku. Všechny osoby v ozvučeném prostoru tak mohou tančit na stejnou hudbu s pocitem stejně kvalitního zvuku. A = běžná pokrytá oblast B = širší pokrytá oblast při použití difuzoru Line-Shape Diffuser

Jak to funguje
Na rozdíl od běžného reproduktoru, u kterého je většina energie soustředěna ze středu kuželu, mění náš unikátní difuzor Line-Shape Diffuser soustředění zvuku přes úzkou štěrbinu. Zvýšení energie akustického tlaku šíří zvuk rovnoměrně všemi směry, a to jak dále, tak i do větší šířky od reproduktoru.

Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?
Na rozdíl od membrány používané v běžných jednotkách reproduktoru je nová jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit použitá v modelu XE200 vybavena nekruhovou membránou, která vytváří větší akustický tlak, a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk. 

Vyšší akustický tlak a nižší zkreslení
Nekruhový tvar jednotky maximalizuje plochu membrány reproduktoru, čímž přispívá ke zvýšení akustického tlaku pro lepší basy, a poskytuje možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování stejného akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.

Čistší zvuk a širší zvuková scéna
Asymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.

Dvojité pasivní zářiče
Dvojité pasivní zářiče reprodukují řízné basové tóny.

Voda vás nezastaví
Reproduktor XE200 je vodotěsný, a dokonce odolný i vůči slané vodě, takže o něj nemusíte mít obavy ani u moře nebo bazénu, a v případě potřeby jej můžete bez problémů umýt.

Nemějte obavy z prachu
Reproduktor s krytím IP67 je utěsněn proti prachu, takže jej můžete vzít na pláž, do parku nebo třeba na zahradu a položit na libovolný povrch. 

Mocný zvuk z malého reproduktoru
Reproduktor XE200 je lehký a přenosný, takže si jej můžete vzít s sebou, kamkoli budete chtít vyrazit. A díky praktickému poutku na zápěstí bude vždy po vašem boku.

Rozjeďte párty jako nikdy dříve
Reproduktor XE200 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které přicházejí s každodenním používáním. I když reproduktor XE200 upustíte, bude nadále fungovat.

Baterie s výdrží 16 hodin a technologie snímání okolního hluku
Při plném nabití baterie vám reproduktor XE200 poskytne 16 hodin přehrávání, takže energie z jednoho nabití by měla vystačit na jakoukoli párty. A jedinečná technologie společnosti Sony pro snímání okolního hluku prostřednictvím mikrofonu pomáhá šetřit baterii při používání ve venkovním prostředí.

Nabíjejte i ve spěchu
Pokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 70 minut přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.

Pečujte o baterii
Funkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu. Tuto funkci lze zapnout v aplikaci Sony | Music Center.

Užijte si lepší hovory díky technologii potlačení ozvěny
Získejte kvalitnější zvuk pro schůzky a hovory pomocí technologie potlačení ozvěny. Ta umožňuje dvěma osobám mluvit současně, aniž by došlo k přerušení. Navíc můžete hovor ztlumit pomocí tlačítka MIC Mute na reproduktoru. Funkce vícebodového připojení umožňuje spárovat dvě zařízení současně.

Roztočte to s funkcemi Party Connect a Stereo Pair
Funkce Party Connect vám umožní spojit až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů pomocí technologie BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu. Funkce Stereo Pair pro změnu bezdrátově propojí dva reproduktory a poskytne epický stereofonní zvuk. Obě funkce lze aktivovat v aplikaci Sony | Music Center.

Port USB Type-C®
Reproduktor XE200 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok
Při doporučeném svislém uspořádání si můžete vychutnat veškeré výhody zvuku poskytovaného difuzorem Line-Shape Diffuser. Reproduktor můžete také položit a vychutnat si stereofonní přehrávání zvuku pomocí aplikace Sony | Music Center.

Připojení Bluetooth® a technologie Fast Pair
Reproduktor Sony SRS-XE200 umožňuje rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android.

Myslíme na udržitelnost
Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. K výrobě vnitřních částí reproduktoru XE200 je používán recyklovaný plast vyvinutý speciálně pro společnost Sony. Jednotlivé obaly pro reproduktor XE200 obsahují maximálně 5 % plastových materiálů. Tyto skutečnosti odrážejí závazek společnosti Sony snižovat dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Sony | Music Center
Optimalizujte nastavení zvuku, vyberte seznam skladeb, spusťte další skladbu a ovládejte funkci Party Connect. Provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu pomocí aplikace Sony | Music Center.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud