Sony WH-1000XM3

94 %
Stars
(144 hodnocení)

Zažijte novou úroveň ticha Zjistěte, jaké to je, když zůstanete sami se svou hudbou díky technologii pro odstranění šumu, které brání před okolním hlukem lépe než kdykoli dříve. Vyzkoušejte, jak chytrá mohou být sluchátka s pokročilou technologií pro odstranění šumu, např. s funkcí inteligentního poslechu, a jak praktické jsou chytré funkce jako Rychlá pozornost, kompatibilita s Hlasovým asistentem či dotykovým ovládáním. Nechte se pohltit tichem Díky špičkové technologii pro odstranění šumu 1 uniknete... Celý popis

Koupit za 5 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zažijte novou úroveň ticha
Zjistěte, jaké to je, když zůstanete sami se svou hudbou díky technologii pro odstranění šumu, které brání před okolním hlukem lépe než kdykoli dříve. Vyzkoušejte, jak chytrá mohou být sluchátka s pokročilou technologií pro odstranění šumu, např. s funkcí inteligentního poslechu, a jak praktické jsou chytré funkce jako Rychlá pozornost, kompatibilita s Hlasovým asistentem či dotykovým ovládáním.
Nechte se pohltit tichem
Díky špičkové technologii pro odstranění šumu 1 uniknete zvukům města. Technologie pro odstranění šumu ve sluchátkách WH-1000XM3 je dosud nejpokročilejší díky přiléhavým náušníkům a HD procesoru QN1 pro odstranění šumu.
Vyšší výkon = ještě méně šumu
S příchodem nového HD procesoru QN1 s technologií pro odstranění šumu se odstranění šumu výrazně zlepšilo. Dedikovaný procesor pro odstranění šumu zároveň zajišťuje, že výkon procesoru nebude nikdy zhoršovat reprodukci hudby.
Lepší odstranění šumu
Většina sluchátek s technologií pro odstranění šumu při cestování blokuje hluk dopravních prostředků. Výjimkou nejsou ani sluchátka WH-1000XM3, která ale současně účinně blokují každodenní hluk – hlasy a zvuky v pozadí, které slýcháte při procházkách městem.
Odstranění šumu za letu
Jedinečná funkce optimalizace atmosférického tlaku Atmospheric Pressure Optimizing poskytuje optimální zvuk ve vysoké nadmořské výšce.
Personalizované odstranění šumu
Jedinečná funkce osobní optimalizace analyzuje zvukové vlastnosti ovlivněné velikostí hlavy, brýlemi a vlasy, a poté pro vás optimalizuje zvuk na míru.
Bezdrátová svoboda, skvělý zvuk v tichu
Technologie LDAC umožňuje přenést přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné bezdrátové rozhraní BLUETOOTH, díky čemuž si můžete bezdrátově vychutnat zvuk ve výjimečné kvalitě blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.
Zvuk, kterému můžete věřit
Vestavěný zesilovač zabudovaný v HD procesoru QN1 pro odstranění šumu zajišťuje nejlepší poměr signálu k šumu ve své třídě, nízké zkreslení v přenosných zařízeních a poskytuje výjimečně kvalitní zvuk. Díky výkonným 40mm měničům s membránou z polymerů z tekutých krystalů (LCP) sluchátka dokonale zvládají silné basy a dokáží reprodukovat celou škálu frekvencí až do 40 kHz.
Funkce inteligentního poslechu Smart Listening díky technologii SENSE ENGINE – automaticky se přizpůsobí dané situaci
Zjistěte, jak funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky zjistí vaši činnost, například cestování, chůzi a čekání, a nastaví pro vás okolní zvuk. Díky funkci Rychlá pozornost můžete komunikovat bez nutnosti sluchátka sundávat – abyste se mohli okamžitě dát do řeči, jednoduše hlasitost ztište umístěním ruky přes kryt.
Pohodlné celodenní nošení
Extrémně měkké náušníky snižující tlak jsou vyrobeny z pěnového polyuretanu, rovnoměrně rozkládají tlak a zvyšují styčnou plochu náušníku, čímž zajišťují stabilní upevnění. Pohodlí dále zvyšuje větší a hlubší ergonomická konstrukce prostoru pro ucho. Díky konstrukci s nižší hmotností bude hudba to jediné, čeho si celý den budete všímat.
Chytřejší než vaše obyčejná sluchátka
Vše máte na dosah. Dvojitým poklepáním můžete přijímat hovory v režimu hands-free, přepínat skladby nebo upravovat hlasitost, a dotykem nebo přejetím přes panel můžete telefonovat. Pro pomoc hlasového asistenta telefonu stačí jedno dlouhé stisknutí.
Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejší
Organizujte svůj den pouhými hlasovými příkazy4. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.
Energie na celý den a rychlé nabití
Díky 30hodinové životnosti baterie vás sluchátka nezklamou ani na dlouhých cestách. A když bude baterii potřeba rychle dobít, pomocí volitelného napájecího adaptéru lze za pouhých 10 minut získat výdrž na 5 hodin.
Technologické parametry:

- Reporoduktor: 40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
- Dsee Hx: Ano
- Vstup: Stereofonní konektor 3,5 mm jack
- Frekvenční odezva: 4–40 000 Hz
- Frekvenční odezva (Komunikace přes Bluetooth): 20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
- Frekvenční odezva (Aktivní ovládání): 4–40 000 Hz
- Pasivní ovládání: Ano
- NFC: Ano
- Délka kabelu: Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, vlákna z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)

Kód produktu: ED599106
Part no.: WH1000XM3B.CE7
EAN: 4548736081185
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 30 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 40000 Hz
Kmitočet min 4 Hz
Výrobce Sony
Citlivost 104.5 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm Jack + USB
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 120 cm
Hmotnost 255 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 40 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty