Ultimativní ochranné sklo, které bezchybně nalepí i ten největší nešika. SPIGEN GLAS.tR AlignMaster Full Cover Glass Méně času, dokonale jednoduchá aplikace skla, které bude zaručeně rovně. A bez bublin. To je nejnovější AlignMaster, který je dodáván s inovativním montážním rámečkem navrženým tak, aby eliminoval čas zbytečný k dosažení správného vyrovnání skla. Jednoduše umístěte rámeček přes telefon, stiskněte střed a sledujte, jak sklo přilne na displej. Chraňte obrazovku tvrdostí 9H AlignMaster... Celý popis

Koupit za 524 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ultimativní ochranné sklo, které bezchybně nalepí i ten největší nešika.
SPIGEN GLAS.tR AlignMaster Full Cover Glass

Méně času, dokonale jednoduchá aplikace skla, které bude zaručeně rovně. A bez bublin. To je nejnovější AlignMaster, který je dodáván s inovativním montážním rámečkem navrženým tak, aby eliminoval čas zbytečný k dosažení správného vyrovnání skla. Jednoduše umístěte rámeček přes telefon, stiskněte střed a sledujte, jak sklo přilne na displej. Chraňte obrazovku tvrdostí 9H AlignMaster s nejnovější a nejjednodušší technologií montáže.
Vlastnosti ochranného skla SPIGEN

Dokonale jednoduchý rámeček pro dokonalou instalaci, který umožňuje umístit sklo dokonale na střed
Prémiová trvanlivost tvrzeného skla s tvrdostí 9H
Skla jsou kompatibilní se všemi pouzdry Spigen (** Poznámka: Není kompatibilní se Spigen Thin Fit 360 / Ultra Hybrid 360 a podobnými 360° kryty)
Oleofobní povlak pro každodenní odolnost proti otiskům prstů

Obsah balení:
1x Ochranné sklo1x Instalační rámeček1x aplikační sada1x stěrka
Proč používat skla s instalačním rámečkem SPIGEN AlignMaster? Video nám odpoví:

Video návod na lepení skla s montážním rámečkem SPIGEN GLAS.tR:
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud