Strong TCS107LTE Tablet s úhlopříčkou displeje 10,1" nabízí rozlišení 1920 × 1200 obrazových bodů. Pohání jej osmijádrový procesor Unisoc SC9863A o taktu až 1,6 GHz, doplněný o 4 GB operační paměti. Pro data je připraveno úložiště s kapacitou 64 GB s možností rozšíření o paměťové karty micro SD do kapacity až 128 GB. Tablet dále disponuje Wi-Fi, Bluetooth a LTE připojením. Pro pořízení momentek je k dispozici zadní fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a čelní kamera s rozlišením 2 Mpx. O dlouhou výdrž... Celý popis
Koupit za 3 114 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
STRONG tablet PC TCS107LTE/ 10,1" IPS/ 1920x1200/ 4GB RAM/ 64GB Flash/ 4G LTE/ WiFi/ BT/ USB-C/ SIM/ microSD/ Android 11
Doprava:
69 Kč
Skladem
3 114 Kč
Koupit za 3 114 Kč
95 %
Strong SRT G107 10,1 4/64GB LTE tablet; 45029616
Doprava:
64 Kč
Skladem
2 990 Kč
Koupit za 2 990 Kč
97 %
STRONG TCS107LTE
Doprava:
zdarma
Skladem
2 789 Kč
Koupit za 2 789 Kč
100 %
STRONG TCS107LTE tablet černá TCS107LTE
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 590 Kč
Koupit za 2 590 Kč
Popis
Strong TCS107LTE
Tablet s úhlopříčkou displeje 10,1" nabízí rozlišení 1920 × 1200 obrazových bodů. Pohání jej osmijádrový procesor Unisoc SC9863A o taktu až 1,6 GHz, doplněný o 4 GB operační paměti. Pro data je připraveno úložiště s kapacitou 64 GB s možností rozšíření o paměťové karty micro SD do kapacity až 128 GB. Tablet dále disponuje Wi-Fi, Bluetooth a LTE připojením. Pro pořízení momentek je k dispozici zadní fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a čelní kamera s rozlišením 2 Mpx. O dlouhou výdrž se stará integrovaná baterie s kapacitou 6500 mAh. Tablet pohání operační systém Android 11. Součástí balení je také pouzdro s odnímatelnou magnetickou klávesnicí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Unisoc SC9863A
Operační systém: Android 11
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, LTE, dvojice fotoaparátů, G-senzor, čtečka paměťových karet, redukce SIM karty, redukce USB na USB-C, USB-C kabel, fólie na displej
Úhlopříčka displeje: 10,1"
Velikost operační paměti: 4 GB
Kapacita interní paměti: 64 GB
Hmotnost: 490 g
Barva: černá
Tablet s úhlopříčkou displeje 10,1" nabízí rozlišení 1920 × 1200 obrazových bodů. Pohání jej osmijádrový procesor Unisoc SC9863A o taktu až 1,6 GHz, doplněný o 4 GB operační paměti. Pro data je připraveno úložiště s kapacitou 64 GB s možností rozšíření o paměťové karty micro SD do kapacity až 128 GB. Tablet dále disponuje Wi-Fi, Bluetooth a LTE připojením. Pro pořízení momentek je k dispozici zadní fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a čelní kamera s rozlišením 2 Mpx. O dlouhou výdrž se stará integrovaná baterie s kapacitou 6500 mAh. Tablet pohání operační systém Android 11. Součástí balení je také pouzdro s odnímatelnou magnetickou klávesnicí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Unisoc SC9863A
Operační systém: Android 11
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, LTE, dvojice fotoaparátů, G-senzor, čtečka paměťových karet, redukce SIM karty, redukce USB na USB-C, USB-C kabel, fólie na displej
Úhlopříčka displeje: 10,1"
Velikost operační paměti: 4 GB
Kapacita interní paměti: 64 GB
Hmotnost: 490 g
Barva: černá
Parametry
| Výrobce | Strong |
| Úhlopříčka displeje | 10.1 palce |
| Velikost RAM paměti | 4 GB |
| Operační systém | Android 11 |
| Modelový rok | 2021 |
| Nahradí notebook | pouze tablet |
| Vydrží celý den | na částečný den ( |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ano |
| GPS | ne |
| LTE | ano |
| Slot pro SIM kartu | ano |
| Podpora 5G | ne |
| Připojení k internetu | ano |
| Bezdrátové připojení | s základním bezdrátovým připojením (starší Wi‑Fi / BT) |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 |
| Typ displeje | IPS |
| Velikost paměti | 64 GB |
| Slot pro paměťovou kartu | ano |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | s možností rozšíření (podpora do 128GB) |
| Hmotnost | 490 g |
| Barva | černé |
| Výška | 167.5 mm |
| Šířka | 240.8 mm |
| Hloubka | 8.7 mm |
| Přenosnost | přenosný (450–600 g) |
| Typ procesoru | Unisoc SC9863A |
| Kapacita baterie | 6500 mAh |
| Výkon pro náročné úlohy | se základním výkonem |
| Počet jader procesoru | 8 ks |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 2 Mpx |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Typ SIM karty | Micro SIM |
| Počet USB‑C portů | 1 ks |
| Android | ano |
| Windows | ne |
| iPadOS | ne |
| S dotykovým perem | ne |