SWISSTEN OCHRANNÉ SKLO APPLE IPHONE 7/8 RE 2,5D Detailní popis produktu Ultratenké ochranné temperované sklo vyrobené ze silikonu je určeno k ochraně smartphonů značky Apple. Velikostně sedne perfektně na iPhone 7 / 8. Díky jeho zaobleným hranám, které dokonale kopírují tvar displeje, se pod sklo nedostane prach ani drobná textilní vlákna a nebudou na něm patrné otisky prstů. Veškeré nečistoty a tekutiny, které by mohly citlivý displej poškodit, jsou navíc odpuzovány oleofobní vrstvou, jíž je sklo... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SWISSTEN OCHRANNÉ SKLO APPLE IPHONE 7/8 RE 2,5D

Detailní popis produktu
Ultratenké ochranné temperované sklo vyrobené ze silikonu je určeno k ochraně smartphonů značky Apple. Velikostně sedne perfektně na iPhone 7 / 8. Díky jeho zaobleným hranám, které dokonale kopírují tvar displeje, se pod sklo nedostane prach ani drobná textilní vlákna a nebudou na něm patrné otisky prstů. Veškeré nečistoty a tekutiny, které by mohly citlivý displej poškodit, jsou navíc odpuzovány oleofobní vrstvou, jíž je sklo napuštěno. Nestane se vám, že byste o oblé hrany skla zavadili a to se poté odchlíplo od displeje.

Jak bezpečně umístit ochranné sklo na displej vašeho smartphonu?
Součástí balení jsou 2 typy utěrek. Jedna je navlhčená a druhá suchá. Vlhkým hadříkem vyčistěte displej a suchým jej důkladně vysušte. Ze skla sundejte ochrannou membránu a umístěte jej na displej tak, aby co nejdokonaleji kopírovalo všechny hrany. Od středu displeje začněte postupně vytlačovat všechny vzduchové bubliny. Hotovo? To je celé.

Klíčové parametry
Dokonalé přilnutí k displeji.
Povrchová vrstva odpuzující vodu a nečistoty.
Plně průhledné sklo.
Zaoblené rohy umožňující extra pevné přilnutí k povrchu.
Výjimečná tvrdost povrchu.
Celá plocha skla podporuje funkci dotykové vrstvy.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud