Synology DiskStation DS1522+

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Počet pozic pro disky: 5 Včetně HDD: NE Osazení disky: bez disků Formát disků: 2,5"; 3,5"; M.2 SSD Frekvence procesoru (GHz): 2.6 Velikost paměti RAM: 8 GB Režim RAID: JBOD; RAID 0; RAID 1; RAID 10; RAID 5; RAID 6 Počet LAN portů: 4 Počet USB 2.0: 0 Počet USB 3.2 (USB 3.0): 2 Wake on LAN: ANO Podpora IP kamer: ANO České menu: ANO Provedení výrobku: černá barva Flexibilní správa dat pro domácnosti a malé firmy Pětišachtové zařízení Synology DiskStation DS1522+ lze díky podpoře až 15... Celý popis

Koupit za 19 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Počet pozic pro disky: 5

Včetně HDD: NE

Osazení disky: bez disků

Formát disků: 2,5"; 3,5"; M.2 SSD

Frekvence procesoru (GHz): 2.6

Velikost paměti RAM: 8 GB

Režim RAID: JBOD; RAID 0; RAID 1; RAID 10; RAID 5; RAID 6

Počet LAN portů: 4

Počet USB 2.0: 0

Počet USB 3.2 (USB 3.0): 2

Wake on LAN: ANO

Podpora IP kamer: ANO

České menu: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Flexibilní správa dat pro domácnosti a malé firmy

Pětišachtové zařízení Synology DiskStation DS1522+ lze díky podpoře až 15 disků, funkcí sítě 10GbE a ukládání do mezipaměti NVMe SSD snadno škálovat a rozšiřovat podle měnících se potřeb. Jelikož využívá systém Synology DiskStation Manager (DSM), představuje flexibilní univerzální řešení pro sdílení dat, synchronizaci, zálohování a sledování.

Jednoduše rychlejší

Zařízení DS1522+ dokáže zpracovávat náročné operace aplikací a větší počet souběžných uživatelů. Vyzkoušejte rychlejší indexování ve službě Synology Drive, organizaci fotografií ve službě Photos a souběžné přenosy souborů.

Flexibilní možnosti připojení k síti

Využijte vestavěné možnosti připojení k síti, abyste zařízení DS1522+ mohli integrovat do jakéhokoliv síťového prostředí, nebo rozšiřte jeho možnosti přidáním modulů „plug-and-play“.

Přepnutí služeb při selhání a vyvažování sítě

Čtyři integrované gigabitové porty s podporou automatického převzetí sítě při selhání a vyrovnávání zátěže poskytují rychlý a spolehlivý výkon hned po zprovoznění úložiště.

Snadný upgrade na připojení 10GbE

Jestliže do snadno přístupného slotu přidáte modul pro upgrade sítě E10G22-T1-Mini, umožníte tím okamžitě rychlejší připojení k síti.

Vše, co potřebujete pro svoji domácí kancelář

Vyberte si z desítek aplikací pro malé firmy a udělejte z DS1522+ zařízení pro každodenní ochranu dat, správu souborů, sdílení médií a sledování pomocí kamer.

Ukládání, sdílení a ochrana

Spravujte všechny své dokumenty, fotografie a další soubory, zálohujte aplikace a zařízení nebo chraňte svůj majetek pomocí profesionálního video dohledu.

Souborový server

Ukládejte soubory a přistupujte k nim ze všech zařízení a chraňte je pomocí inteligentního verzování. Třiďte, spravujte, sdílejte a synchronizujte data na různých místech.

Privátní cloud pro všechna vaše zařízení

Ukládejte, synchronizujte a přistupujte k datům z libovolného zařízení, ať jste kdekoli, pomocí řešení privátního cloudu Synology. Synchronizujte data mezi různými platformami a zařízeními a přistupujte k souborům prostřednictvím mobilních aplikací, desktopových klientů a rozhraní v prohlížeči. Využijte inteligentní verzování k zálohování důležitých dat prostřednictvím desktopových a mobilních aplikací.

Spolehlivé a bezpečné síťové úložiště

Sdílené složky zařízení Synology můžete používat jako spolehlivé úložiště dostupné odkudkoliv v místní síti prostřednictvím všech běžných protokolů (SMB/NFS/WebDAV/FTP). Ochrana souborů před neúmyslnými změnami a odebráním a také před útoky malwarem pomocí vestavěné technologie snímků a dalších možností zálohování.

Vícevrstvé zálohování

Soubory, složky, fyzická zařízení, virtuální počítače a aplikace SaaS lze zálohovat pomocí bezplatných řešení a samotné zařízení NAS lze chránit pomocí vestavěných technologií.

Ochrana celých koncových bodů, serverů a virtuálních počítačů

Bezpečné zálohování klientů a serverů se systémem Windows, koncových bodů se systémem Linux, virtuálních počítačů se systémy VMware® a Hyper-V® a dalších zařízení Synology. Pomocí vestavěné technologie deduplikace můžete významně snižovat velikosti záloh a pomocí funkce správy verzí můžete systémy obnovit k libovolnému časovému bodu.

Vytváření místních záloh cloudových aplikací

Ochrana firemních účtů v platformách Microsoft 365 a Google Workspace udržováním kompletních offline kopií důležitých informací a konfigurací pomocí služeb Active Backup for Microsoft 365 a Active Backup for Google Workspace.

Zálohování dokumentů a multimédií

Nastavením úloh zálohování ve službě Synology Drive můžete chránit důležité složky v počítači a v zařízení se systémem macOS. Pomocí služby Synology Photos můžete automaticky ukládat další kopii fotografií a videí pořízených vaším mobilním zařízením a jednoduše je organizovat a sdílet.

Inteligentní sledování

Proměňte své zařízení Synology v plnohodnotný systém správy videa pro širokou škálu kompatibilních IP kamer.

Rozsáhlá kompatibilita

Rozsáhlá kompatibilita služby Synology Surveillance Station s různými kamerami a podpora standardu ONVIF umožňují připojit až 40 IP kamer z více než 8300 ověřených modelů.4

Zabezpečení a soukromí

Lokálně uchovávaný záznam lze před neoprávněným přístupem chránit pomocí šifrování AES-256, které je standardem v tomto oboru.

Nepřetržitý přístup kdekoliv

Monitorujte streamované video v reálném čase nebo prohlížejte záznamy z webového prohlížeče, klienta pro stolní počítač nebo mobilní aplikace DS cam.

Výkon postavený na discích Synology

Využijte vysoký udržitelný výkon a spolehlivost disků podnikové úrovně se zabudovanou ochranou dat navržených pro systémy Synology.

Získejte více se systémem DiskStation Manager

Začněte využívat rozsáhlou nabídku nativních řešení produktivity, správy a zabezpečení dostupných v rámci webového operačního systému Synology DSM.

Hardware

CPU Dvoujádrový (4 vlákna) procesor AMD Ryzen™ R1600, 2,6 GHz, max. zvýšení taktovací frekvence na 3,1 GHz

Systém hardwarového šifrování AES-NI

Paměť 8 GB DDR4 ECC SODIMM (rozšiřitelná až na 32 GB)

Kompatibilní typy disků

• 5 x 3,5" nebo 2,5" SATA HDD/SSD (disky nejsou součástí balení)

• 2 x M.2 2280 NVMe SSD (disky nejsou součástí balení)

Disky vyměnitelné za chodu Ano

Externí porty

• 2 x porty USB 3.2 Gen 1

• 2 x rozšiřovací port (eSATA)

Rozměr

Rozměry (V x Š x H) 166 x 230 x 223 mm

Hmotnost 2,7 kg

Porty místní sítě LAN 4 x 1GbE RJ-45

Probuzení přes LAN/WAN Ano

Rozšíření sítě Podpora modulu pro upgrade sítě E10G22-T1-Mini 10GbE RJ-452

Plánované zapnutí/vypnutí Ano

Systémové ventilátory 2 x (92 x 92 x 25 mm)

Vstupní střídavé napětí 100 V až 240 V AC

Frekvence napájení 50/60 Hz, jednofázové

Provozní prostředí

• Teplota: 0 °C až 40 °C (32 °F až 104 °F)

• Relativní vlhkost: 5% až 95% RV

Prostředí při skladování

• Teplota: -20 °C až 60 °C (-5 °F až 140 °F)

• Relativní vlhkost: 5% až 95% RV

Maximální provozní nadmořská výška 5 000 m (16 400 stop)

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 2.700

Výška (cm): 16.60

Šířka (cm): 23.00

Hloubka (cm): 22.30

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 4.190

Výška (cm): 29.50

Šířka (cm): 26.50

Hloubka (cm): 26.50

EAN: 4711174724468

Záruční doba: 36 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Synology
Včetně HDD ne
Velikost paměti RAM 8 GB
Počet pozic na disky 5
Počet portů USB 3.0 2
Wi-Fi ne

Podobné produkty

Články odjinud