Deska hráče pro hru Talisman: Dobrodružství meče a magie, 4. ed. Barva overlaye měděná nebo zlatá, v případě požadavku na jinou barvu nám ji napište do poznámky. Deska hráče má místo na kartu hrdiny, ukazatele síly, vůle a života, zlato, pět žetonů osudu, čtyři předměty a čtyři pomocníky, balíčky karet kouzel a trofejí. V případě ukazatelů síly a vůle jsou dvě místa navíc, pro případné označení síly a vůle přidané předměty či pomocníky pro všechny účely a nebo pouze pro souboj, díky čemuž nebude... Celý popis

Koupit za 235 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Deska hráče pro hru Talisman: Dobrodružství meče a magie, 4. ed.

Barva overlaye měděná nebo zlatá, v případě požadavku na jinou barvu nám ji napište do poznámky.

Deska hráče má místo na kartu hrdiny, ukazatele síly, vůle a života, zlato, pět žetonů osudu, čtyři předměty a čtyři pomocníky, balíčky karet kouzel a trofejí. V případě ukazatelů síly a vůle jsou dvě místa navíc, pro případné označení síly a vůle přidané předměty či pomocníky pro všechny účely a nebo pouze pro souboj, díky čemuž nebude třeba řešit malou matematickou úlohu před každým testem či soubojem.

Deska hráče obsahuje doplňkové prvky:

Truhla - pro stylovější a pohodlnější uskladnění zlata, umístí se do otvoru pro zlato na desce.

Vak - přídavný modul pro uskladnění předmětů typu Cetka, který pojme 6 karet.

Mula - přídavný model s místem pro kartu muly a další 4 předměty, které mula umožňuje nést.

Zdířky na karty pojmou obalené i neobalené karty, pro pohodlné čtení je možné "listovat" v kartách jejich překlápěním dopředu či dozadu. Pro pohodlné skladování je tloušťka desky pouze 4mm. Vzhledem k tomu, že vrchní deska dashboardu je odnímatelná, může být vytvořena v libovolné barevné variantě, pro odlišení jednotlivých hráčů. 

Materiál: PLA, barevné

Další info zde na Blogu.

Nejedná se o oficiálně licencovaný doplněk.

Originální komponenty jsou pouze pro ilustraci a nejsou součástí nabídky.
Zobrazit více

Články odjinud