V udržitelném duchu Přenášejte a chraňte svůj notebook stylově a bez starostí. Základní materiál tašky na notebook HP Professional 15,6” je kompletně vyroben z plastů končících v oceánech, zatímco všechny štítky, popruhy a vycpávky jsou vyrobeny z kompletně recyklovaných biologicky rozložitelných materiálů. Bezpečnost a zabezpečení Zvyšte ochranu před nenechavými zlodějíčky a elektronickými krádežemi. Kapsa RFID chrání vaše platební karty a data před zneužitím pomocí skenerů, zatímco uzamykatelné... Celý popis

Koupit za 526 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

V udržitelném duchu
Přenášejte a chraňte svůj notebook stylově a bez starostí. Základní materiál tašky na notebook HP Professional 15,6” je kompletně vyroben z plastů končících v oceánech, zatímco všechny štítky, popruhy a vycpávky jsou vyrobeny z kompletně recyklovaných biologicky rozložitelných materiálů.

Bezpečnost a zabezpečení
Zvyšte ochranu před nenechavými zlodějíčky a elektronickými krádežemi. Kapsa RFID chrání vaše platební karty a data před zneužitím pomocí skenerů, zatímco uzamykatelné kapsy na zip a zásuvné kapsy důkladně skryjí a ochrání další zařízení a cennosti. Taška navíc obsahuje kapsu na sledovací zařízení Bluetooth, které ji dokáže vystopovat.

Přehledné a praktické uspořádání
Nespočet úložných kapes a kapes se zipem vytváří bezpečný prostor pro uložení zařízení, periferií i kabelů. Praktické průchozí vedení kabelu umožňuje připojení telefonu, powerbanky nebo sluchátek i na cestách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HP
Hmotnost 654 g
Barva Černá
Typ obalu brašny
Max rozměry notebooku 15.6 "

Články odjinud