TechniSat TECHNIBOX UHD S

85 %
Stars
(14 hodnocení)

Tuner: DVB-S2 HD tuner: ANO PVR (záznam na USB/HDD): Ano EPG: ANO DiSEqC: 1.0; 1.2 CI slot: ANO Počet CI slotů: 1 RF modulátor: NE Certifikát IRDETO: NE FastScan: NE Kompresní formát: MPEG-2; MPEG-4 LAN (Ethernet): ANO TimeShift: ANO Wi-Fi: ANO USB : ANO Přehrává: M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF, MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265, WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF, BMP, JPEG, GIF, PNG Anténní vstup : NE HDMI : ANO... Celý popis

Koupit za 6 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tuner: DVB-S2

HD tuner: ANO

PVR (záznam na USB/HDD): Ano

EPG: ANO

DiSEqC: 1.0; 1.2

CI slot: ANO

Počet CI slotů: 1

RF modulátor: NE

Certifikát IRDETO: NE

FastScan: NE

Kompresní formát: MPEG-2; MPEG-4

LAN (Ethernet): ANO

TimeShift: ANO

Wi-Fi: ANO

USB : ANO

Přehrává: M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF, MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265, WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF, BMP, JPEG, GIF, PNG

Anténní vstup : NE

HDMI : ANO

Scart: NE

Cinch audio výstup : NE

Cinch video výstup : NE

Koaxiální digitální výstup: ANO

Digitální optický výstup: NE

Anténní výstup : NE

Provedení výrobku: černá barva

Pokud si chcete vychutnat 4K obsah, je TECHNIBOX UHD S perfektním doplňkem vašeho UHD televizoru. Brilantní obraz ostrý jako břitva však není jedinou výhodou tohoto přijímače. Např. nahrávky můžete velmi flexibilně uložit na USB pamět, nebo na síťový NAS server. TECHNIBOX UHD S také přehrává UHD video soubory ze sítě, nebo datových nosičů USB. Přijímač může být použit v síti jako UPnP klient a server a stává se tak dokonalým multimediálním centrem. Také můžete streamovat živý obsah do multimediálního zařízení pomocí příslušného přehrávače médií podporujícího UPnP. Tento inteligentní přijímač umožňuje přístup k aplikacím ISIO, nebo HbbTV (červené tlačítko) prostřednictvím internetové technologie ISIO. Díky aplikaci TechniSat CONNECT můžete snadno ovládat TECHNIBOX UHD S nejen doma, ale také získat přístup k přijímači kdykoli, dokonce i na cestách. Tento satelitní přijímač obsahuje i TwinTuner pro současné sledování a nahrávání dvou různých programů*.

*Nezávislé nahrávání a sledování programů je možné pouze u programů, ktreré jsou vysílány volně v tzv. FTA režimu (nejsou kódovány). Pořady které jsou kódovány nezávislé nahrávání a sledování programů neumožňují. V případě použití dekódovacího modulu s funkcí dualdecryt (např. TechniSat TechniCrypt Ideto CI+) je možné nahrávat jeden prgram a sledovat jiný na stejné frekvenci.

Existuje mnoho televizorů, které mají vynikající zobrazovací schopnosti, ale postrádají prvotřídní kvalitu příjmu. Pro tyto televizory je tu TechniSat TECHNIBOX UHD S. Jedná se o Ultra HD přijímač, který má naše nejlepší přijímací technologie, podporuje HbbTV, umožňuje vytvářet nahrávky vč. možnosti editace, nabízí propracované EPG a mnoho dalšího. TECHNIBOX UHD S se stane srdcem vašich filmových a hudebních zážitků.

Vyvinuto německými specialisty v Dráždanech a vyrobeno v Schönecku.

Klíčové vlastnosti

» Příjem volných i placených televizních programů ze satelitu

S tímto zařízením můžete přijímat digitální televizi ze satelitu (DVB-S2) a dopřávat si filmové zážitky v té nejlepší kvalitě obrazu. Díky možnosti vložení CA modulu (např. TechniSat TechniCrypt Ideto CI+) s kartou svého operátora lze přijímat i prémiové stanice.

» Fantastický obraz s podporou přehrávání 4K/UHD filmů a vylepšení obrazu i u běžných SD a HD programů

Připravte se na ultra ostrý obraz, který vám zprostředkuje i ty nejmenší detaily. S přijímačem DIGIPLUS UHD S můžete přehrávat vaše oblíbené 4K/UHD filmy ze sítě a SD i HD programy běžného televizního vysílání budou vylepšeny díky funkcí upscaling. Nejlepších výsledků je dosaženo při spojení s UHD/4K zobrazovačem.

» Moderní videorekordér s nadstandardními funkcemi

DIGIPLUS UHD S umožňuje zaznamenávat živé televizní vysílání v nekomprimovaném formátu (bez ztráty kvality). Nahrávky se pojmenují podle EPG a v případě, že není možnost limitována operátorem, lze je editovat, přetáhnout do PC, či zálohovat. Samozřejmostí je možnost sledování s časovým posunem tzv. Timeshift. Nahrávat můžete na externí USB zařízení.

» Internetová technologie ISIO - webový prohlížeč, HbbTV a další…

Ultra HD 4K - přehrávání, příjem satelitní TV a upscaling

Přijímač hravě zvládá nejnovější standardy HDMI s 4K 50/60p, HDCP 2.2 a HEVC H.265 a to znamená, že s tímto přijímačem jste zcela připraveni na aktuální i nastupující technologie příjmu TV a můžete přehrávat velké množství multimediálních souborů ze sítě. TECHNIBOX UHD S zpracuje rozlišení Ultra HD 4K při příjmu TV přes satelit i při přehrávání z externích úložišť, jako jsou USB disky, nebo NAS servery.

Přijímač navíc vylepší běžné HD programy pomocí funkce upscaling téměř až na Ultra HD 4K rozlišení. K viditelnému zlepšení dojde i u SD programů a filmů. A to ve skutečnosti znamená, že si budete moci dopřát nejlepší možnou kvalitu obrazu, bez ohledu na rozlišení původního obsahu, nebo jeho zdroj (TV signál, síťová, nebo externí úložiště či internet).

Internetové a síťové možnosti

K internetu a domácí PC síti se připojíte jednoduše přes integrovaný Wi-Fi adaptér, nebo pomocí kabelu. To vám přinese spoustu dalších možností jako je přístup k aplikaci HbbTV, kterou využívá již spousta českých stanic vč. ČT, Novy a Primy a nabízí zde např. archiv programů.

Navíc můžete poslouchat internetová rádia, nebo jen během reklamy surfovat na internetu pomocí webového prohlížeče.

To ale není stále vše. Po integrování přijímače do domácí PC sítě, si můžete stáhnout některou z aplikací TechniSat pro Android, nebo iOS a přijímač jednoduše ovládat pomocí svého telefonu, nebo tabletu. Kromě funkce dálkového ovládání, můžete i zadávat časovače nahrávání přes internet (např. ze své kanceláře), nebo v domácí PC síti přehrávat na tabletu nahrané filmy.

Podporované multimediální formáty a kodeky:

» Video formáty: M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF

» Video kodeky: MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265

» Audio: WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF

» Obraz: BMP, JPEG, GIF, PNG

Další skvělé funkce

» Plug and Play (UPnP)

Podpora a komunikace s dalšími UPnP zařízeními v domácí PC síti. Například přehrávání obsahu z jiného zařízení ve vaší pracovně, přímo na vaší TV.

» Aktualizace software

Bezplatná aktualizace software přijímače přes satelitní družice prostřednictvím funkce TechniMatic. Možnost i aktualizace přes USB.

» Automatická instalace

Po připojení k TV a do sítě stačí provést pár jednoduchých kroků, které se vám objeví na obrazovce.

» Chytré časovače

Díky chytrým časovačům lze nastavit nahrávání pořadů vč. sérií (např. automaticky nahrát každý nový díl oblíbeného seriálu), nebo zapnutí, či vypnutí.

» Nejnovější standardy

HDMI s 4K 50 / 60p / HDCP 2.2 / H.265/HEVC

» Elegantní design a kvalitní materiály

Elegantní vzhled v čele se stylovým lesklým předním panelem v černé barvě a kovové pouzdro s decentně vyraženým logem ozdobí každý obývací pokoj, nebo prezentační místnost.

» EPG Plus

Nejpropracovanější Elektronický Programový Průvode, jakého jste kdy viděli. Je nejen velmi přehledný, ale umožňuje i vyhledávání, nebo automatické nahrávání vašich oblíbených pořadů.

» TechniFamily

Rodičovská kontrola dotažená k dokonalosti. Až pro 4 děti můžete nastavit individuální délku sledování TV denně, čas od kdy do kdy se mohou na TV dívat a samozřejmě zablokovat vybrané stanice a nahrávky.

» Režim ISI

Zjednodušený režim pro děti a seniory. Režim umožňuje přijímač zapnout a vypnout, nastavit hlasitost, přepnout program a pár dalších základní věcí. Ovládání je tak snadné, že ho zvládne i žák první třídy.

» TimeShift

Sledujete napínavou scénu a někdo zazvoní u dveří? Nevadí, stiskněte jedno tlačítko, vysílání zastavíte a až vše vyřídíte, můžete ve sledování pokračovat, přesně tam, kde jste přestali. Nebo pustíte TimeShift a do sledování s pustíte s cca 20 min zpožděním. Pak můžete přetočit všechny otravné reklamy a pořad si vychutnat bez nich.

» Nahrávání

Vše nahráváte bez ztráty kvality a nahrávka obsahuje i všechny dodatečné informace, jako popis z EPG, či zvukové stopy a titulky (formát TS - Transport Stream). Navíc, i pokud nahráváte šifrované programy, nahrávka se uloží odkódovaná a to znamená, že ji můžete přímo v přijímači stříhat (nejčastěji reklamu, nebo přetažený začátek a konec), či ji přetáhnout do PC a zálohovat, nebo vypálit ca DVD. Je-li osazeno více tunerů, lze nahrávat až 2 programy i z jiné frekvence a ještě sledovat nahrávky na disku.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Obraz

UHD/4K Upscaling

Zoom

Obraz v obraze

Zastavení obrazu

576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p

Připojení

1x HDMI™ (out) (4K 50/60p / HDCP 2.2)

2x USB

1x CI+

Připojení pro ext. infračervený přijímač

Ethernet 1 GBit/s (RJ-45)

Provoz/Komfort

Kvalitní dálkové ovládání s dobrým dosahem a dostatečně velkými tlačítky

Ovládání pomocí aplikace CONNECT

Automatický úsporný režim a časovač vypnutí

Nahrávání bez ztráty kvality s možností editace a archivace nahrávek

Propracovaná dětská pojistka

Internetové funkcionality vč. HbbTV (červené tlačítko)

Teletext

Zobrazení hodin

Smart-Home-Client

Hlasové ovládání s Amazon Alexa (Německy)

Displej

VF Displej

Internetové funkce

HbbTV / Červené tlačítko

HTML 5

Webový prohlížeč

Další funkce

Celková paměť programů 9999

Oblíbené seznamy

OSD jazyky

čeština, angličtina, němčina, francouzština, řečtina, italština, holandština, polština, portugalština, ruština, švédština, španělština, turečtina, maďarština

Napájení

Jmenovité napětí: 230 V

Frekvence: 50 Hz

Externí napáječ, DC12V/3A

LNB

Vertikální napájení: 14 V

Horizontální napájení: 18 V

LNB modulace: 22 kHz

LNB napájení: max. 400 mA

DiSEqC. 1.0 / 1.2

Single Cable Solution (SatCR): SCR1 = EN50494, SCR2 = EN50607

Síť a komunikace

HTTP

IPv4

DHCP

UDP

TCP/IP

UPnP

RTP

1000Base-T

IGMP

TechniSat CONNECT

Dálkové ovládání

EPG

Smart Home

MULTI PLAY

Možnosti nahrávání

Nahrávání na externí HDD / USB paměť

Správa složek pro snadnou orientaci v nahrávkách

Editační a archivační funkce

Nekomprimované - bez ztráty kvality obrazu a zvuku, vč. zvukových stop a titulků

Nastavení předsazeného nahrávání a doběhu nahrávky

Pojmenování podle EPG a možnost nahrávání celých sérií

TimeShift

Tuner - příjem

2x Satelitní tuner (DVB-S2)

Satelitní rádio

Příjem UHD-TV, HD-TV, SD-TV

Unicable řešení (SatCR) SCR1 = EN50494, SCR2 = EN50607

TECHNIROUTER ready

TECHNISELECT 12 ready

DVB-IP (Multicast)

Satelitní tuner

Frekvenční rozsah: 950 ... 2150 MHz

Viterbi rate: 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 , (automatické nastavení)

DVB-S: QPSK

DVB-S: 2 ... 45 Mbaud

DVB-S2: 8PSK-QPSK

DVB-S2: 10 ... 31 Mbaud

FEC: RS, LDPC, BCH

Prostředí

Vlhkost: 10 ... 75 %

Provozní teplota (okolní): 5 ... 35 °C

Hotelový režim

Omezený přístup do menu

Nastavitelná uvítací obrazovka

Uzamykatelné nastavení zvuku

Uzamčení menu

Uzamčení ovládacího panelu

Integrované LED hodiny

Možnost zvolit úvodní zdroj

Možnost zvolit úvodní kanál

Dekodér

Videodekoder: MPEG-2 MP@HL/ML, H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC

Audiodekoder: MPEG-1 & MPEG-2 Layer I, II, III

Internetové funkce

Podpora HTML5

Webový prohlížeč

Test rychlosti internetu

ISIO live

HbbTV / červené tlačítko

ISIO Internet

Spotřeba

Stand-by - LED 0,4 W

Spotřeba energie v zapnutém stavu 17,1 W

Streamování

UPnP Renderer

Živé televizní vysílání

UPnP klient

UPnP Server

Wi-Fi

5 GHz

2,4 GHz

Wi-Fi 802.11n a/b/g (2,4 GHz / 5 GHz)

OBSAH BALENÍ:

TECHNIBOX UHD S

Dálkové ovládání TechniControl včetně baterií

Napájecí adaptér

Kabel HDMI

Návod k použití se záručním listem

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.636

Výška (cm): 4.00

Šířka (cm): 22.00

Hloubka (cm): 17.50

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 1.395

Výška (cm): 8.50

Šířka (cm): 31.20

Hloubka (cm): 20.00

EAN: 4019588047600

Záruční doba: 24 měsíců

Satelitní přijímač 4K/Ultra HD, DVB-S2, Wi-Fi, TimeShift, pokročilé nahrávání a správa nahrávek, Internet ISO vč. HbbTV, ovládání pomocí aplikace, multimédia (UPnP)
Zobrazit více

Články odjinud