TP-Link Archer AX55

82 %
Stars
(3 hodnocení)

Dvoupásmový gigabitový router TP-Link Archer AX55 přináší novou generaci wifi připojení s označením Wi-Fi 6. Je označován také jako WiFi 6 router AX3000 což je kombinovaná přenosová rychlost až 2402 Mbps v pásmu 5 GHz a 574 Mbps v pásmu 2,4 GHz. Neuvěřitelná rychlost Nejnovější generace technologie Wi-Fi přináší vyšší rychlosti, menší prodlevy a vyšší kapacitu, díky čemuž můžete ve své domácí síti připojit více zařízení současně. Svižnější odezva, méně obtěžujícího načítání Vychutnejte si plynulé... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dvoupásmový gigabitový router TP-Link Archer AX55 přináší novou generaci wifi připojení s označením Wi-Fi 6. Je označován také jako WiFi 6 router AX3000 což je kombinovaná přenosová rychlost až 2402 Mbps v pásmu 5 GHz a 574 Mbps v pásmu 2,4 GHz.
Neuvěřitelná rychlost
Nejnovější generace technologie Wi-Fi přináší vyšší rychlosti, menší prodlevy a vyšší kapacitu, díky čemuž můžete ve své domácí síti připojit více zařízení současně.
Svižnější odezva, méně obtěžujícího načítání
Vychutnejte si plynulé hraní her, streamování videa a živé přenosy současně. Technologie OFDMA posiluje vaši Wi-Fi síť tím, že umožňuje více klientům sdílet jedno pásmo současně, a navíc snižuje latenci a kolísání.
Připojte více zařízení bez poklesu rychlosti
Struktura technologie Wi-Fi 6 má v zádech pokročilou čipovou sadu Qualcomm a paměť s velkou kapacitou. Spolehněte se na rychlé připojení s minimální latencí i v době největšího využití sítě. U každého kliknutí ve webovém prohlížeči a při přehrávání on-line obsahu v přenosném počítači a telefonu můžete počítat s rychlejší odezvou.
Vylepšená konstrukce chlazení pro trvale vysoký výkon
Žádné zahřívání, žádné snižování výkonu. Větší chladič a zdokonalená konstrukce pouzdra chladí systém Wi-Fi 6, aby vaše síť mohla běžet na plný výkon v řadě různých prostředí.
Pokrytí Wi-Fi signálem v celém domě
Čtyři vysoce výkonné externí antény posilují Wi-Fi signál v celém domě. Technologie Beamforming detekuje zařízení a soustředí sílu signálu bezdrátové sítě jejich směrem, a to zejména do míst, která byla dříve hůře dosažitelná.
USB 3.0 port
Připojte externí jednotku do vysokorychlostního USB portu a snadno sdílejte soubory mezi připojenými zařízeními. Můžete z ní dokonce vytvořit osobní cloudové úložiště a bezpečně k němu přistupovat zvenčí.
TP-Link OneMesh
Chcete vytvořit Wi-Fi síť s pokrytím celé domácnosti? Router Archer AX55 podporuje technologii OneMesh pro bezproblémové pokrytí celé domácnosti, která brání výpadkům a prodlevám, když zařízení přepínají mezi zdroji signálu.
Pokročilé zabezpečení
TP-Link HomeShield poskytuje pokročilé funkce zabezpečení a vytváří bezpečné prostředí, ve kterém jsou chráněna data i soukromí vaší rodiny a sítě.
Skenování domácí sítě
Skenování sítě v reálném čase pro detekci potenciálních a bezpečnostních hrozeb.
Rodičovská kontrola
Mějte pod kontrolou čas strávený na internetu a blokujte nevhodný obsah, abyste ochránili svou rodinu v on-line prostředí.
Quality of Service
Přidělte svým oblíbeným zařízením přednostně nejrychlejší připojení, aby podávala ten nejlepší výkon.
WPA3 – nová úroveň kyberbezpečnosti
Nejnovější protokol zabezpečení sítí Wi-Fi s názvem WPA3 přináší nové možnosti pro zlepšení kyberbezpečnosti v osobních sítích. Bezpečnější šifrování hesla Wi-Fi a vylepšená ochrana proti útokům hrubou silou společně chrání vaši domácí Wi-Fi.
Snadné nastavení a obsluha
Ať dáváte přednost intuitivní aplikaci Tether, nebo pokročilému webovému rozhraní společnosti TP-Link, směrovač Archer AX55 zvládnete nastavit za několik málo minut. Aplikace Tether umožňuje spravovat nastavení sítě z libovolného zařízení Android nebo iOS.
Chraňte své děti
Blokujte nevhodný obsah pro vaše děti a přizpůsobte časový rozsah pro lepší on-line návyky.
Oznámení o novém připojení
Když se připojí nová zařízení, telefon vás na to upozorní. Ukončete všechna podezřelé spojení a zablokujte je. Je to skutečně jednoduché.
Snadný upgrade firmwaru
Už vás nebaví upgradovat firmware? Aktualizace OTA umožňují snadné upgrady firmwaru kliknutím na panel správy. Chcete-li, aby vaše zabezpečení a funkce byly vždy aktuální, stačí zapnout automatický plán.
Hlavní přednosti routeru TP-Link Archer AX55

Gigabitová síť příští generace s rychlostí Wi-Fi 6 – 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz pro plynulejší streamování obsahu a rychlejší stahování.
  Připojení většího počtu zařízení – technologie OFDMA 4násobně zvyšuje kapacitu a umožňuje souběžné přenosy dat na více zařízení.
  Ultra nízká latence – hraní her a videohovory s rychlejší odezvou.
  Rozšířené pokrytí Wi-Fi sítě – čtyři externí antény s vysokým ziskem a technologie Beamforming společně zvyšují sílu signálu a spolehlivost Wi-Fi sítě ve vaší domácnosti.
  TP-Link HomeShield – vylepšené zabezpečení na ochranu před nejnovějšími kybernetickými hrozbami.
  Prodloužená výdrž baterie – technologie Target Wake Time umožňuje zařízením komunikovat častěji, ale s nižší spotřebou energie.
  Kompatibilní s aplikací Alexa – ovládejte router pomocí hlasových příkazů a usnadněte si život s chytrým asistentem Amazon Alexa.
Zobrazit více

Články odjinud