Vu+ UNO 4K

92 %
Stars
(31 hodnocení)

Vu+ UNO 4K Satelitní přijímač od korejské společnosti Marusys s Ultra HD rozlišením označovaným jako 2160p, který má 4x čistější obraz oproti Full HD rozlišení. Přijímač má podporu nejnovějšího kodeku H.265 HEVC. Je vybavený úplně novým dvojjádrovým procesorem s taktem 1,7GHz, což dodává přijímači excelentní výkon. Sami zůstanete překvapeni, jak rychlý satelitní přijímač může být. Rychlé zapnutí, bleskové a intuitivní prostředí plus okamžitá odezva jsou jen drobnosti, kterými vám přijímač zpříjemní... Celý popis

Koupit za 8 914 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vu+ UNO 4K

Satelitní přijímač od korejské společnosti Marusys s Ultra HD rozlišením označovaným jako 2160p, který má 4x čistější obraz oproti Full HD rozlišení.

Přijímač má podporu nejnovějšího kodeku H.265 HEVC. Je vybavený úplně novým dvojjádrovým procesorem s taktem 1,7GHz, což dodává přijímači excelentní výkon. Sami zůstanete překvapeni, jak rychlý satelitní přijímač může být.

Rychlé zapnutí, bleskové a intuitivní prostředí plus okamžitá odezva jsou jen drobnosti, kterými vám přijímač zpříjemní sledování vašeho oblíbeného vysílání. Tak jako všechny ostatní modely Vu+, tak i model UNO 4K podporuje nejnovější standardy interaktivní televize HbbTV. Podpora televizních aplikací vám umožní používat oblíbené TV aplikace jako je například YouTube.

I ten nevýkonnější procesor si potřebuje zpracované data někde ukládat a u přijímače Vu UNO 4K se o to stará 2GB paměti RAM a 4GB paměti flash. To je ta správná kombinace, která dodává tomuto zařízení sílu a výkon.

V přijímači je osazený Plug&Play duální tuner s novou technologií FBC(Full Band Capture), která umožňuje na jeden tuner přijímat současně více(až 8) nezávislých TV programů.

Přijímač je vybaven Gigabitovým ethernetovým portem, který vám zabezpečí bezproblémovou spolupráci se síťovými zařízeními při práci s multimédií nebo také při nahrávání na síťové úložiště HDD/NAS. Nechybí ani multimediální prostředí KODI nebo funkce transcoding.

Přijímač dodáváme v základním továrním nastavení bez úprav. Doporučujeme jen pro zákazníky se znalostí satelitní techniky a PC!

Vlastnosti přijímače

- 1x čtečka karet (softwarově nastavitelná)
- 1x CI slot pro dekódovací modul
- 1x FBC dual DVB-S2 tuner
- 2x USB 3.0 (1x na zadním panelu, 1x na předním panelu pod krytkou)
- 1x HDMI výstup 2.0
- 1x digitální optický výstup S/PDIF
- 1x AV výstup jack 3,5 mm
- Podpora HEVC / H.265 dekódování videa
- LAN Gigabit (10/100/1000 Mbit/s)
- CPU: ARM 2x 1,7 GHz
- RAM: 2048 MB (DDR3 DRAM)
- Flash: 4096 MB (typ eMMC)
- HDTV: ano, UHDTV
- 3D TV: ano
- PIP: ano
- RS232 datový port (RJ11) pro připojení externího IR čidla
- Externí 12 V napájení
- Příkon v provozu s LNB: < 13 W
- Příkon v provozu bez LNB: < 12 W
- Příkon v hlubokém pohotovostním režimu: < 0,5 W
- Rozměry (ŠxDxH): 230 x 175 x 50 mm
- Hmotnost: 1,82 kg bez HDD

Balení obsahuje

- přijímač VU+ UNO 4K
- dálkové ovládání včetně baterií
- návod k použití
- HDMI kabel
- externí IR čidlo
- napájecí zdroj 12 V / 3 A

Recenze na Parabole 1

Recenze na Parabole 2

Recenze na Satelitnatv.sk

Recenze na PC REVUE

Recenze na Techboxu

 
Zobrazit více

Články odjinud