Kvalitní 3D tvrzené sklo značky Wozinsky poskytující dokonalou ochranu pro váš telefon při současném zachování citlivosti displeje a kvality zobrazení. Vzhledem k tvrdosti 9H je sklo i přes tloušťku pouhých 0,3 mm velmi odolné jak proti škábancům, tak i případným pádům. Na rozdíl od klasických ochranných skel se vyznačuje krytím zaoblených displejů až k okrajům. Vlivem lepidla s výbornou adhezní vrstvou po celé ploše nedochází po aplikaci k odlepování ani odstávání. Speciální oleofóbní vrstva... Celý popis

Koupit za 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní 3D tvrzené sklo značky Wozinsky poskytující dokonalou ochranu pro váš telefon při současném zachování citlivosti displeje a kvality zobrazení. Vzhledem k tvrdosti 9H je sklo i přes tloušťku pouhých 0,3 mm velmi odolné jak proti škábancům, tak i případným pádům.

Na rozdíl od klasických ochranných skel se vyznačuje krytím zaoblených displejů až k okrajům. Vlivem lepidla s výbornou adhezní vrstvou po celé ploše nedochází po aplikaci k odlepování ani odstávání. Speciální oleofóbní vrstva na povrchu pak brání ulpívání velkého množství otisků prstů.

Vlastnosti

- tvrdost 9H při tloušťce pouze 0,3 mm

- chrání celý dispej včetně okrajů

- neovlivňuje citlivost displeje ani kvalitu zobrazení

- lze používat zároveň s obalem či pouzdrem

- snadná aplikace a případná výměna

Obsah balení

- 3D tvrzené sklo Wozinsky

- mokrá a suchá utěrka

- odstraňovač prachu

Obrázky mohou být pouze ilustrativní, ale zakoupené sklo bude vždy s daným modelem plně kompatibilní.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud