Temperované tvrzené sklo 9H pro Huawei P Smart 2020/P Smart 2019 - Transparentní Prémiové sklo Temperované tvrzené sklo 9H pro najlepší ochranu displeje vašeho zařízení Huawei P Smart 2020/P Smart 2019. Ochranné sklo chráni rovnou část displeje a lepí se po celé ploše, díky tomu je přilnutí k displeji telefonu perfektní a kryje tak len rovnou část displeja, končí v místě, kde se displej začína ohýbat. Huawei P Smart 2020/P Smart 2019 chrání 5x více nárazů než normální ochranné sklo. Návod na nalepení... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Temperované tvrzené sklo 9H pro Huawei P Smart 2020/P Smart 2019 - Transparentní
Prémiové sklo Temperované tvrzené sklo 9H pro najlepší ochranu displeje vašeho zařízení Huawei P Smart 2020/P Smart 2019.

Ochranné sklo chráni rovnou část displeje a lepí se po celé ploše, díky tomu je přilnutí k displeji telefonu perfektní a kryje tak len rovnou část displeja, končí v místě, kde se displej začína ohýbat. Huawei P Smart 2020/P Smart 2019 chrání 5x více nárazů než normální ochranné sklo.

Návod na nalepení skla
Aplikovat ochranné sklo je snadné. Displej co nejpečlivěji očistěte přiloženým hadříkem namočeným v alkoholu a po zaschnutí povrch vyleštěte přiloženým hadříkem z mikrovlákna. Než přiložíte sklo ujistěte se, že na displeji ani v okolí sluchátka nezůstaly žádné nečistoty, které by bránily dokonalému přilnutí skla, nebo jej mohly znehodnotit. Před přitlačením tvrzeného skla dbejte na to, aby sklo bylo na výšku i šířku perfektně vycentrováno, a od středu vytlačte vzduch do krajů.

Co znamená tvrdost 9H?
Tvrdost 9H označuje tvrdost samotného skla. Měří se pomocí Mohsovy stupnice, která je škálována číselnou řadou od 1 do 10. Tvrdost v hodnotě 1 znamená, že materiál je lehce poškrábatelný nehtem (tuto tvrdost přirovnávají k minerálu mastek). Do materiálu s tvrdostí v hodnotě 10 naopak nelze rýpat ani pilníkem (tuto tvrdost přirovnávají k diamantu). Tvrzená skla by podle této stupnice měla být tak tvrdá, jako minerál korund (úroveň 9), na jehož poškrábání byste museli vynaložit opravdu nadlidské úsilí. Díky tomu je sklo výborným bezpečnostním prvkem, který ochrání displej telefonu před většinou nárazů. Je až 3x tvrdší než klasické ochranné fólie, které dosahují hodnoty tvrdosti jen kolem 3-4H a jsou účinné maximálně proti poškrábání displeje.

Po instalaci skla nedochází ke zhoršení dotykových vlastností displeje ani ke zkreslení barevného podání displeje, perfektní optické vlastnosti zůstávají zachovány.

Specifikace:

100% zbrusu nové a vysoce kvalitní sklo
Ultra tenké
tvrdost 9H
100% průhlednost
vyrobeno přesně na míru daného telefonu
jednoduchá instalace bez vzduchových bublin
Chrání váš chytrý telefon před vodou, prachem, olejem a otisky prstů
99% UV ochrana: Snižuje únavu očí způsobenou obrazovkou LCD
vše potřebné k instalaci v balení
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud