Xiaomi Mi Band 6

93 %
Stars
(316 hodnocení)

  Mi Band 6 O krok napřed Značka č. 1 v oblasti nositelných náramků     Více informací na první pohled Celoobrazovkový 1,56" AMOLED displej byl celkově zlepšen*. Snadno zkontrolujte textové zprávy, hovory i oznámení jedním rychlým pohledem. O 50 % větší displej     Přesně řezané hrany Vynikající klasický tvar Mi Band 6 se drží klasického tvaru s inovativní velkou obrazovkou a zaoblenými hranami, takže je pohodlný pro nošení i na pohled. AMOLED displej s 326 ppi Zřetelně uvidíte i kočičí... Celý popis

Koupit za 1 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

Mi Band 6

O krok napřed
Značka č. 1 v oblasti nositelných náramků

 

 

Více informací na první pohled
Celoobrazovkový 1,56" AMOLED displej byl celkově zlepšen*. Snadno zkontrolujte textové zprávy, hovory i oznámení jedním rychlým pohledem.
O 50 % větší displej

 

 

Přesně řezané hrany
Vynikající klasický tvar
Mi Band 6 se drží klasického tvaru s inovativní velkou obrazovkou a zaoblenými hranami, takže je pohodlný pro nošení i na pohled.

AMOLED displej s 326 ppi

Zřetelně uvidíte i kočičí fousky

 

 

 

Přizpůsobte si svůj náramek

Aplikace má více než 60 připravených ciferníků speciálně navržených pro celou obrazovku, které si snadno zobrazíte zvednutím zápěstí.

Šest barev pro váš styl
Zářivá žlutá, elegantní slonovinová a další! Vyberte si barvu, která se k vám hodí nejvíce.
*Mi Band 6 je dodáván s černým páskem, pásky jiných barev je nutno dokoupit zvlášť.

 

Denní a noční monitoring
Saturace krve kyslíkem je důležitým fyziologickým parametrem dýchacího cyklu lidského těla. Buďte v souladu se svým tělem, měřte kdykoli a kdekoli!
Monitorování spánku
Mi Band 6 přesně zaznamenává dobu spánku, hluboký spánek, lehký spánek a REM spánek na základě změn srdeční frekvence a poskytuje vědecké rady, které vám pomohou rozvíjet pravidelné spánkové návyky.

 

 

Více zdravotních funkcí
Plně pochopte svou fyzickou kondici

 

Personal Activity Intelligence
Index osobní vitality se počítá na základě vašeho pohlaví, věku, srdeční frekvence a dalších údajů a poskytuje návrhy na aktivity, které zlepší vaše skóre.
Monitorování stresu
Udržuje přehled o úrovni vašeho stresu a poskytuje návrhy na uvolnění a zotavení ze stresu.
Dýchací cvičení
Rychle ulevte svému tělu a mysli pomocí dechového cvičení díky průvodci trvajícímu 1–5 minut, který udává vzory nádechů.
Sledování menstruačního cyklu
Sledujte vzorce svého cyklu, zaznamenávejte menstruaci a sledujte ovulaci. Mi Band 6 zavibruje, aby vás předem informoval, kde jste ve svém cyklu. O jednu starost méně.

30 fitness režimů
Osobní trenér na vašem zápěstí
Mi Band 6 nyní obsahuje 19 nových fitness režimů, jako je HIIT, Basketball, Box a Zumba. Doba cvičení, spálené kalorie a srdeční frekvence jsou na první pohled jasně viditelné, což umožňuje efektivnější cvičení.
Street dance
Badminton
Bruslení
Pilates
Basketbal
Box
Zumba
HIIT
Core training

Automatické rozpoznávání šesti fitness režimů
Vždy připraven k pohybu
Automaticky rozpozná 6 fitness režimů: venkovní běh, běžecký pás, veslovací trenažér, eliptický trenažér, chůzi a jízdu na kole, abyste se mohli soustředit na svou fyzičku.

 

 

Odolnost proti vodě do 50 metrů
Automatické rozpoznání temp
Hodnocení vodotěsnosti 5 ATM* znamená, že můžete Mi Band 6 nosit do bazénu nebo s ním surfovat při pobřeží. Při plavání si můžete vybrat z pěti různých plaveckých stylů pro přesnější monitoring.

 

Magnetické nabíjení
Baterie, která vydrží
14 dní v normálním režimu
19 dní v úsporném režimu

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud